Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pribeh je zatim velmi nekompletni, tezko hodnotit, neni zatim ani dokoncen Akt II a pokud se to bude odvijet od poctu regionu ve hre, tak tech aktu nakonec bude minimalne 7. Vzpomen si za par let, precijen zacit hrat F2P hru je velmi jednoduche a on clovek u teto hry velmi rychle zjisti, jestli mu to sedne ci ne.

  • TheGGG

    čínský free2play "anime"? LoL. Anime mám rád, ale toto už je trochu moc, pokud jde o stylizaci, příběh asi taky nebude žádné terno no a f2p důvěru skutečně nevzbuzuje. Navíc kdybych chtěl strýčka Xi na svém PC, stáhnu si EpiCCP. 

  • Ano, mas moznost si hned po intru zvolit jeden ze ctyr dabingu a bambilion lokalizaci textu. https://i.imgur.com/tuaQjLs.png

  • tuco

    Garance po zakoupeni, respektive otevreni, urcityho poct boxu nehlede na jiny okolnosti by byla i v souladu s tim jak to v Cine ohledne lootboxu funguje - https://www.pocketgamer.biz/asia/comment-and-opinion/70642/loot-box-design-20-complying-with-chinas-new-rules/

    Ale to jsem napsat nechtel. Hmm jako kolega vyse, taky mam jisty odpor k anime, nicmene po precteni recenze mam chut svy predsudky pokusit. 

    ---

    edit: video v clanku je v cinstine s titulky. v recenzi je znimen anglicky dabing. je mozny to dat v cinstine s titulky?

  • patrik-hajda

    Hm, máš pravdu. Nechci lhát, ale myslím, že to tak vždy nebylo. Tvůrci hru během měsíce na mnoha místech upravili na základě feedbacku hráčů a myslím, že dříve skutečně platila nutnost koupit 10 loot boxů najednou pro zajištění garance. Ale možná jsem to jen blbě pochopil. Každopádně díky za upozornění, v textu to upřesním.

  • PCMR

    free2play

    kthxbye

  • To japonské anime s dětskými hlásky a pubertálními postavičkami prostě nedávám. Fakt škoda, protože to zní famózně, ale tohle je nad mé síly :-(

  • cNNk

    "Nicméně nemá smysl je kupovat po jednom, protože až v balíku po deseti
    máte garanci alespoň jednoho předmětu čtvrté úrovně vzácnosti"

    Dle toho co jsem cetl na ofik foru je to uplne jedno. Protoze to pocita i jednotlive rolly a proste 10ty ma tu sanci (kdyz item padne - sance se nuluje a jede se znovu). Navic by se to melo prenaset i mezi druhem banneru ... cili pokud u banneru na 5* hrdinu nepadne treba po 50ti pokusech a nahradi ho banner s jinym hrdinou ...je tech 50 pokusu stale pocitano a do sance na zisk u noveho. To same u banneru pro zbrane a nebo u toho klasickeho. Kazdopadne sam ted jedu jen s grupou 4* hrdinu a jde to celkem v pohode. Jen uz jsem dosel do faze, kdyz jsem prolezl defakto vsechno, dodelal questy a brzdi me resin. Novy region vsak neni daleko :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit