Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja mam povinnost reagovat když jsem to zalozil, je to slusnost, ale vy by jste mohli drzet hubu *1*
  • wenceslaus
    A ty snad ne? Nebo - kdo to první napsal...?
  • DAI VYPADA LIP? SYNKU TY SY MUSEL SPADNUT S VISNE KDYZ SY BYL MALE DECKO *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*
  • TOHLE JE KONECNE DOBRA HRA ASPON VYUZIJU NA PLNO SVOJI 6GB GRAFYCKOU KARTU *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5*
  • Ale reaguješ stejně! (navíc obecně) Pak kdo to bere vážně a debatuje o nečem jasném do rána. Aneb budu vyvracet, že koule není kulatá. *15*
  • No moc se na to netěším. Zaprvý to na svý sestavě stejně nerozhejbu, takže si počkám na nějakou slevu za rok na xBox. Ale nepřijde mi, že s tím, jak je to udělaný, by to mělo apelovat na mé city. Hlavně mě štve, že jak v DA, tak i v Zaklínači se stále víc a víc odvracejí od původního konceptu soubojových systému (od taktiky k akci). Ale to je jen subjektivní názor. Věřím, že objektivně to bude jedno z nejlepších rpg desetiletí
  • no a je to tady..ja to vedel ze se nestane aby nikdo nereagoval.

    PS: beres to moc vazne *3*
  • Jak se někdo může dohadovat o pravdě celou noc (že, dragon age je technicky horší) to se nedá pochopit...

    Za pravdu je skutečně nutné neustále bojovat, protože vždy se najde někdo kdo i o jasných věcech bude debatovat celej večír *7*
  • Mě zase přišlo, že mu ty rychlý úskoky dodávaly na nelidskosti, o který je v knihách často psaný,lidi byly zděšený když ho viděli bojovat právě kvůli nepřirozené rychlosti, která gradovala s vypitím lektvarů. To se mi spíš nelíběj některý samoúčelný piruety.
  • No jo, grafiku nerfnuli pekne. vypada to pekne ale nic z ceho by clovek nespal. Napsal bych ze DA:I vypada lip, ale spis bych mel drzet pysk, pac se tu zas nechci dohadovat celou noc:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit