Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, alespon trochu HP mu ubrat mohla ...
  • Co to posledne proflakli, ze "svet neni tak uplne open-world, ale spis styl Dragon Age"?
    To jestli neni jen nejaky nedorozumeni, tak me to sejri asi tak bambilionkrat vic, nez nejaky zhorseni grafiky.
    Dvojka byla supr i prave s tou "DA" strukturou, ale po vsech tech jejich prezentaci typu "Vidite ten kopec v dali? Mesto kam jedeme je destkrat dal!" by to byl teda hodne nepeknej podraz, kterej bych zrovna od CDP necekel.
    Ale nechci hazet kameny, dokud to neni poradne vysvettleny - nereseli se to nejak dal?
    Dokud tohle nevyplulo na povrch, byl W3 moje jasne nejocekavanejsi hra *13*
  • Tak snad to neumře na úkor jednoduchosti tak jako Dragon Age. Držím všechny palce, první a druhý díl se velmi povedl. Zaklínač je tu od toho aby dělal špinavou práci narozdíl od velkého inkvizitora, který dělá inkvizici spíše poskoka.
  • radši bych bral rpg kde bych mohl hrát za sedláka, poorat pole a skrátka se snažit žít a prežít v sandboxu. tohle hraní za namachrované týpky v lineární pribehove hre je už trochu nuda
  • Jack1947
    No, to je tedy ostuda *6*

    U Hry která si nehraje na realistické ohýbání trávy a jiných serepejtliček... ( ty hledejte spíše u KD)

    Se s tímhle určitě počítalo. *7* *12* jako že *URČItĚ* *3*
  • alien5
    Uz se tesim na kveten vsechny dily jsou super :)
    PS: http://youtu.be/xb0yBlQaKaw
    https://www.youtube.com/watch?v=g0NAbvDYoTM
  • a ja uz se lekl ze cestin komando nedorazi..ale jste tu..vse je zachraneno !
  • Když už se tu vede ta noční debata o grafice, podle mě šla grafika oproti starším trailerům hodně dolů a je to škoda. Pokud jde o Dragon Age, tak je to asi věc názoru. Řekl bych, že technicky je lepší Dragon Age, ale Zaklínač se mi líbí víc výtvarně. Hm, a alespoň nemusím řešit hardwarové nároky.
  • Takovej vlk Geraltovi den nezkazí, Geralt má hojivé masti.
  • Grafika vypadá dobře ono stejně jako každý Witcher měl pěknou grafiku, ale spíš se bojím hw nároku, to co je napsaný na krabici tomu nikdy nevěřím,,, ale těším se, vlastně je to jediná hra co letos za něco stojí a kterou chci ...
  • MickeyMutant
    Fyzikální model jen tak tak, detekce kolizí katastrofa.
  • to jedno i/y v tom jeho ,,slangu,, to uz je prast jako uhod :D
  • MickeyMutant
    *viděli*4*
  • *viděly
  • pochybuju, ty smajlici uz ti zabrali 5,99 GB
  • MickeyMutant
    Otázka na postřeh: Kolik piruet provedl Geralt během epického souboje na kopci? Napočítal jsem 12. To je přesně o dvě víc, než povoluje temerská konvence pro boj s královskou wyvernou z roku 1261 signovaná králem Foltestem.
  • a co mouchy, litaj spravne?
  • nerikej mi synku Dusane, tady u nas ve strednich cechach to ma jiny vyznam, abys pak třeba nemusel platit alimenty *2*
  • Já myslím, že debatovat celou noc je úctyhodný, ne vždy platí, že triviální věci jsou jednoduchý na dokázání. Ale nevím jak ta debata vypadala :D
  • Kravicka
    Hm, trava ve drevu, ten jeho kabat nebo co to je v koni... ten vitr taky divnej hejbe s travou sem a tam totalne neprirozene.

    K cemu nam je a bude fotorealisticka grafika kdyz se sere na detaily, fyziku ..a AI. To pak ztraci uplne smysl ta grafika.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit