Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taková píčovina !
    Vousy rostly i hlavnímu hrdinovy Deadly Premonition a oholit je, šlo i bez ''DLC''...
  • To je sice, fajn že Geralta můžeme oholit na všech dostupných místech, ale pořád nechápu, proč má Geralt na tom Artworku z článku jizvu přes oko na pravé straně tváře a ve hrách ji má vlevo.
    Že bychom snad měli možnost i přidávat jizvy dle svého vkusu? :)
  • I knírka, hňupe? Agbaru Loláh
  • z tyhle diskuse sem si odnes jediný, slovo Dark Kotouls :D
  • Ano to jsem presne myslel :)
  • wenceslaus
    U Evolve by bylo zvlast DLC na knir a zvlast na bradku...
  • Jako pravověrný mu ty vousy nechám.
  • Sr_Lobo
    Myslis jako nejaka minihra ? no to byl bylo urcite stylovy *15*
  • Jack1947
    Yes!
  • U jiné hry by to DLC stálo 4 éčka...
  • Jack1947
    U jiné hry by DLC na oholení kníru bylo neakceptovatelné, jenže Witcher3 není ledajaká hra že *4*
  • Keby si o tom niečo vedel,tak by si vedel,že Nilfgaardské cisárstvo nieje zlé, len je to cudzia mocnosť. Nilfgaard nevstával z popola,lebo vojnu v ságe de fakto vyhral. A k ďalšiemu sa nebudem vyjadrovať,lebo tvor tvojej inteligencie by i tak nič nepochopil.
  • Ak už teraz robia na DLC, ktoré umožní strihanie a hra ešte nevyšla, prečo ho nedajú ako súčasť hry? Zvlášť, keď bude bezplatné. Nemá to zmysel.
  • Hanzales
    Kdybych uměl kuckat kuličky chlupů jako kocour, tak bych o tom stejně ani na chvíli nepřemýšlel :)
  • Hanzales
    Ale máš ho tenkýho! To jááá ten můj už tahám na vozíčku, pač jsem začal mít problémy s klouby, heč! *1*
  • s.hih
    A jestli to zvoráš, oholím ti knír, hlavu i péro. " -Jeffrey Goines-
  • wenceslaus
    jako by RPG mělo bejt o statech a číslech...
  • A nebyl by lepsi bobr?
  • hlavně, že Witcher 1 měl čisílka a spoustu perků. Witcher 2 je ohlodán na kost, co se týče RPG...
  • na rozdíl od Witchera 2, kterého nezachraní ani hype

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit