Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vogon
    Stejně vám ty hádky jsou k ničemu, protože můj pinďour je největší ze všech.
  • DS zachranuju ozaj len tie hluboke staty.
  • Morraw
    Je logické, že Zaklínač používá jiný RPG systém, když hraješ defacto za jedno povolání. V DS můžeš být čím chceš. Zaklínač je prostě daný. Používá dva meče a jednoduchou magii. Pár jiných zbraní tam je, ale ke stylu jeho boje se absolutně nehodí. Je tedy naprosto mimo mísu psát, že je tam méně toho a toho.
    Myslíš, že kdyby jsi mohl hrát v DS pouze za mága, tak tam toho bude tolik ?
  • A bude takto mozne depilovat aj Yenefer? *1*
  • Ses poradne naivni ... mel sem tu cest mit warez verzi nejakyho assasina. Melo to spousteci script, kterej si pravidelne sosal vsechny DLC. 1000x lepsi support nez oficielni. Zadnej steam, startujici a aktuaizujici se 10 minut, po cemz dalsich 10 minut startuje jeste nejakej dalsi podobnej bazmej, pak jeste laucher a pak se to milostive patchne (mozna, pokud se to cesou cely nezhrouti). Tohle pustilo wget, soslo zip, rozbalilo a bylo. Soucasti byla samo moznost ruznych unlocku vseho moznyho.
  • Princ.Jablon
    Docela by mě zajímalo, co máte z toho, že se nevzájem přesvědčujete co je větší žumpa, jeslti DS nebo Zaklínač
  • neotravnější hra současnosti. Každý den hype!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Se bojím jít na záchod, aby na mě ten reskin Ezia nevyskočil... Je docela sranda, že Geralt je takový parádní charakter a CD Project z něho udělal takovýho moulíka...
  • Myslis, tu pasaz kde strielas wyverne do chvosta , ktorej to absoutne nevadi a ked mu odpadne tak ti do inventara skoci mec? ;-)
  • Po přečtení titulku článku a posléze i obsahu jsem si chvíli myslel, že jde o podivný žert. 1. dubna není, tak že by to byla pravda? Jestli se snaží PR oddělení tvůrců Zaklínače nalákat hráče na rostoucí vous, tak je tady něco špatně. Bohužel až na čestné vyjímky (Might and Magic Legacy, LOG 2) se moderní hry potýkají s fenoménem nárůstu herních zbytečností (animací a podobných věcí, viz název článku) a samotné jádro hry dost upadá do pozadí. Zaklínač III podle mě nebude jiný...
  • Obě jsou to akční RPG. Witcher rezignuje na staty, čísla, zbroje, zbraně, monstra. Všeho je pomálu. RPG systém jsou jen perky. Dark Souls má hluboké staty, čisílká ovlivňují spousty věcí, najdeme tu tuny zbraní a armoru. Witcher se snaží o filmovost, Dark Souls se podařilo navodit herní orgasmus, kdy hltáš každou minutu hraní. Witcher je nevybalancovaný na rozdíl od DS... Witcher 3/10 DS 9,9/10
  • Dolero
    CD Project by se nám na hlavu vy*ral v případě, že by ty vousy stály 10 EURO *3*
  • jakubc
    To už jsem udělal u jedničky, ale jistota je jistota, já si to znova dohraju, není to zas tak dlouhé, jen právě teď mám asi miliardu her, které bych hrál raději, tak se mi do toho moc nechce.
  • corfer
    Na Dark Souls je spíš fajn, že je to kvalitní hra. Co už ale fajn není, je ubohá komunita radikálů, která namísto racionální rozvahy, vymýšlí absolutně scestné předimenzované konstrukty. Chudák Myiazaki za sebou musí táhnout takovou armádu konspirátorů, že na to doplácí hlavně jeho hry. Jedna věc je být fanboy a druhá věc je být fanatik. Dark Souls i Dark Souls 2 postrádají vyprávěcí techniky a z hlediska narativní analýzy bys s žádným převratným soudem nepřišel. DS série postrádá základní prvky příběhu a jedná se prostě jen o nesouvislé symbolické kódy, na jejichž luštění není potřeba rozum, ale imaginace. Ona se alegorizace obecně velmi přeceňuje, poněvadž ji lidé berou jako tajemnou a tudíž složitou formu sdělení kódu. Skutečnost je ale taková, že je složitější podat komplexní kód srozumitelně, než alegoricky denotáty zbavovat srozumitelnosti, která potom vede akorát k těm trapným interpretacím všude po internetu.
  • Ja jsem byl osobne z Witchera 2 trochu zklamanej ale to same se mi stalo u DS2 takze se tezko nekam priklanet... Vsechno melo svoje.
  • Já hrál obě hry a porovnávat je, mi příjde nepatřičné. Je to jako srovnávat Armu a Battlefield. Jde to, ale prostě je to divný.
  • *15* Tohle přirovnání je úplně mimo.
  • jakubc
    Děkuji za názor, ale rozhodně není dvojka tak dobrá, jako jednička. Je strašně krátká a malá (různé volby při různých průchodech hrou mě u RPG nezajímají, své postavy hraju pořád stejně, jak to vnímám, ne abych viděl všechno), zato technicky úžasná a Triss je kus. Jakkoliv je soubojový systém v obou hrách trochu pochybný, tak v jedničce byl přeci jenom o něco lepší.
  • Tak se přiznám, Dark Souls jsem nehrál, ale i tak z obrázku určím, že je to daleko horší hra než Witcher 2, což je nejlepší hra historie...
  • CD Project se ti vysere na hlavu a ty řekneš: Bezplatně, není problém!!!
  • Řekl bych, že je to trochu na vztek pirátům, ti takhle budou muset DLC hledat na torrentech a komplikovaně je instalovat, ale u originálky stačí pustit launcher, ten se postará sám. Lepší než vydávat placené DLC a cpát tam DRM.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit