Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kvalita videorecenze bude určitě skvělá, kvalita samotné hry mi ale nedovolí ji bohužel shlédnout. To se pan redaktor potom může třeba roztrhat :)
    • Můžeš rozvinnout svou myšlenku ohledně kvality hry ?
  • a už někomu sundali tu dronu ? *1*
  • Tohle není diskuze k videorecenzi ale léčebna mindráků, kde si každý postěžuje a vypláče se jeden drůhému na rameni... :-D

    Jak si někdo může stěžovat na vidění zkrze zdi???? Ta hra se jmenuje FUTURE SOLDIER a hádejte co ? Hrajete za vojáka budoucnosti. To jako kdybych vyčítal filmu Superman, že tam hlavní postava léta a má super-síly. :-D

    Hlavně nejlepší je, když hra vyšla, jak se to všem sekalo, nešlo to hrát apod. a teď nic.

    Btw. recenze super, ale jinak to ani dopadnout nemohlo, to je přeci jasná věc. :-D
    • jindra.veliky
      zahraj si nejaky stary R6 kde se da taky zjistit kde zazdi stoji clovek. A az zjistis jakej v tom je rozdil tak uvidis sam. *3*
      • DangerousDave
        presne tak, principiálne nikdo nemá problém s pohľadom cez steny ale nech to má aspoň nejaký fyzikálny základ (napr. vylepšená termovízia) a nie že cez celú budovu uvidím postave pomaly aj bradavicu na nose.
        • Jelikož jsem "posedlý" :-D novou technologií, tak mi to ve hře vůbec nevadilo i když je to zatím jen sci-fi. Ano, někdo může namítnout, že to podstatně zlehčuje hru, ale tak to prostě je. A kdyby tam tu novou technologii vynechali, tak by slovo "future" nemělo vůbec význam. :-D
          To samý platí pro ty technologie co jsou nyní, resp. taky by to nebylo moc "future".
          Ale chápu všechny, že to prostě nenavazuje a někomu to holt nesedlo. :-D
    • DangerousDave
      vo future soldier 2 budeš mať k dispozícii robota ktorý zabije každého nepriatela ešte keď ho vôbec uvidíš... napokon prečo nie, je to predsa "future".
      • Člověk, který uvažuje negativně, také vše negativně uvidí... chce to brát věci s nadhledem :-D
  • Nema zmysel niekomu niečo vysvetlovať, kto hral GRAW 1,2 na PC vie, že ide o sproste zneužitie značky, ja už hravam iba Ligu SC2, kde človek ešte citi to vzrušenie, ktore hry niekedy ponukali...ale veta "nabizi velice solidni zabavu" to spravi...
    • graw 1,2 taky nic moc, sice se to drželo puvodniho konceptu ale hra byla nuda
    • USER47
      Je ti jasný, že GRAWy jsou zase považovaný za zprznění značky ze strany fanoušků původního GR? Tipuju, že za pár let bude zase někdo nadávat na další díl s tím, že future soldier je ta pravá hardcore klasika.

      Takhle to jde furt dokola, i na Baldur's Gate a většinu ostatních her, který považujem dneska za klasiku, podobně plivali fandové krokovacích dungeonů a podobnejch věcí.
      • DangerousDave
        GRAW má k Future Soldier určite bližšie ako prvý GR ale treba uznať že si zachoval týmovú taktiku ktorá poskytovala dostatočné vyžitie po tejto stránke a odstránil niektoré nedostatky z predošlých dielov. Žial už bola zameraná predovšetkým na akciu a FS to už iba dotiahol do krajnosti...
  • Obrovská ŠMEJDOHRA......Ghost Recon: Future Soldier je pouze ukradený název z předhozí uspěšné verze která mněla úspěch. Jeto trapna kopie call of duty a jim podobné šmakolády jde pouze o peníze jakoby z oka vypadla medal of honor,battlefield 3 kde si hrač vubec nezahraje jen čumí přitlouble na předem připravené pozice žadná svoboda pohybu a žadna umělá inteligence.... Kde jsou ty kvalitní hry typu Ghost Recon 2,Battlefield 2 kde si opravdu svobodně zahrajete a nutí vas to přemýšlet................
  • Takže si to shrneme. Ghost Recon série ztratila identitu, místo opatrného postupu přinesla hurá styl (a to bohužel i v případě stealth misí - nevím co je zábavného na možnosti vidět nepřátele i skrz překážky, už se nemůžu dočkat na další díl ve kterém už bude i automatické zabíjení nepřátel).
    Já měl tuhle sérii fakt rád. Hlavně se mi líbilo že každý zásah opravdu bolel, protože díky nepřítomnosti dětského autohealu měl člověk opravdu pocit že když je s nějakou jednotkou na misi osamocen, tak se o svůj život opravdu musí starat a i zdánlivě malá chyba dokázala zmařit úspěch celé mise.
    Opravdu dnešní herní trend "zjednodušovat, zjednodušovat, zjednodušovat" mi už tak nějak bere chuť z hraní a vyloženě mi připadá že vývojáři považují hráče svých her za totální blbce, kteří potřebují u všeho nápovědy...
    • Dite už do riti vy jakože HC hráči. Řeknu vám jednu věc dnešní hry jsou stokrát lepší než dřív a jestli myslíte že kvalita hry se odvozuje od toho kolikrát při ní umřete jste skuteční hňupy. Já jsem si hru koupil a ted ju na svém xboxu pařím téměř neustále, předchozí díly byla nuda ale todle mě fakt baví. A pro vás najděte si nějakou graficky hnusnou textovou HC sračku abyste si připadali jako největší králové a neopruzujte
      • no trochu drsne si to napsal :D ale v podstate mas pravdu, jako nechapu lidi co si porad stezuji, podle me to jsou vsichni ko.ko.ti, kteri si chteji jen neco dokazat :D ja hral taky kdysi hry, neprislo mi to nejak extra tezke, nebo ze by byly delsi a dalsi veci, jedine co si pamatuju ,ze byly graficky otresne a nedalo se vetsinou na to divat...

        ja jen doufam ze to je problem jen v Ceske Republice, ktera je co se tyce hrani asi nejzaostalejsi stat na svete :D
      • DangerousDave
        http://is.gd/HbPUkS
      • Co? To už je Hardcore pomalu nadávka? *15*
        • Ano, protože dneska si každá nula říká "hardcore hráč". Asi je to IN *7*
        • nejhorsi, ze hraci, co hrajou jen singleplayer, si rikaji "hardcore", pritom singleplayer dohraje uplne kazdy bez vetsich problemu... hardcore hrac je ten, co o hre opravu hodne vi, co tu hru treba projede vicekrat, ktery zna plno fint v multiplayeru, ktery v te hre nahraje alespon 100 hodin a vyzna se v tom jako ve svem baraku.... ti co projedou singleplayer, jednou, nebo dvakrat a tim to konci, jsou obycejni casualove, jako ty holky, co tanci dance central na kinectu...
          • DangerousDave
            lečo na poklope od kanálu : vy ste naozaj podarené duo.
          • A kde si vzal něco o singleplayeru? *15* Nejprve jeden tady vytahuje něco o HC, o čemž nebyla vůbec řeč a teď ty s SP. *6*
            • jo ja chtel prispet k tomu pojmu Hardcore, ktery si je schopen k sobe priradit kazdy :D
        • Psychotic
          Někteří se snaží ji z toho udělat.
    • a porovnavas tuto hru s pc verziou GRAW alebo konzolovou verziou? Podľa mňa od konzolovej verzie GRAW sa tato hra moc neodlišuje.
    • DangerousDave
      nezmysel, náš expert jejdasek napísal, že hry sa v hratelnosti neustále zlepšujú a že žiadne zjednodušovanie nepozoruje, takže sa musíš určite mýliť :)

      inak čo som si všimol, pohľad cez prekážky bude aj v R6:Patriots a samozrejme všade lietajú nápovedy čo máš kedy stlačíť, nad postavami vysia ikonky aby hráč vedel kdo je nepriatel a kdo nie :) a samozrejme 5 minút hráš a 10 minút pozeráš filmíky... no a v prípade, že aj tam nebude možné ovládať parťákov tak to už bude o nervy.
  • Hral jsem nekolikrat Guerillu s par lidma ve friendu a to mi prislo dobry, ale neni to nic, u ceho by clovek travil desitky hodin... v MP mam nahrano dost hodin, koupil jsem si´to DLC a musim rict, ze az na ty vypadky serveru, je ten multiplayer skvely ;) za me tedy takovych 8-9/10 asi...

    ale co me zklamalo ,je tahle recenze, proste u hry, ktera je stavena na multiplayer, bych cekal recenzi prave vice zamerenou na multiplayerovou cast... tech par milionu lidi co si tu hru koupilo ,si ji totiz koupili kvuli multiplayerovym rezimum, aby to mohli hrat s kamarady, v coopu, ve versusu atd atd a tady se recenzuje cast za jednoho hrace, ktera je na hre asi nejmene zajimava. Prijde mi ta recenze docela zbytecna, i kdyz koukatelna urcite je, ale kdyby se treba recenzovala MP cast, ukazky z hrani, vysvetlovani nekterych modu, popis vylepsovani zbrani atd atd, by prilakalo treba ke koupi mnohem vice lidi, nez tohle ;)
    • souhlasim s tim ze se mohli venovat multiplayeru ve videorecenzi, ale nesouhlasim s tim ze tahle hra je hlavne o multaku. me nezajima na co je ta hra stavena a proc si ji koupilo milion lidi. kdyz to prezenu je to neco jako kdyby ze strategie udelali zavody a ty bys rekl ze jsou to dobry zavody, neni to strategie, tak proč si lide stezuji:( tahle serie byla vzdycky hlavne o singlu.
      • uz jen to, ze polozka Muliplayer je na prvnim miste v menu :D ta hra je opravdu na mutliplayer, celou dobu se to tam prezentovalo takhle, singl tam je taky delany tak ,aby sel hrat v kooperaci az pro 4 hrace... guerilla je taky na kooperaci... vic uz MP hru si uz nedokazu predstavit... vetsina achievementu je taky z multiplayerovych casti...

        treba at recenzuji i singl, to je jedno, jenze zase, kdyz hrajes sam ,pritom ten coop ve ctyrech tam bije do oci uplne a to ze vynechali guerillu a multiplayer, to uz je proste lenost recenzenta, ktery dostal zadarmo hru na recenzi ,rychle ji projel, napsal, natocil recku a jde na dalsi hru... takhle mi to prijde
    • ales.smutny
      Multiplayeru jsme se věnovali už tady
      http://games.tiscali.cz/recenze/ghost-recon-future-soldier-recenze-59555
      a tady http://games.tiscali.cz/preview/ghost-recon-future-soldier-dojmy-z-multiplayerove-bety-59319
      takže by bylo časově hodně neekonomické se opakovat potřetí na videorecenzi, která je navíc na masivnost multiplayeru taková nevhodná :)
      • to je divny argument, taky mužete dat link na recenzi kde jste rozebirali singleplayer a nedelat videorecenzi vubec
      • jo jenze clanek o bete, jsou spise takove dojmy, bylo tam myslim jen dva mody a hrat to muze kazdy pakos, takze to tak taky vypadalo ;) recenze vychazela byla priblizne v den vydani, takze pokud ten recenzent nemel Ghost Recona alespon o 2 tadny drive prd vydanim a nemel nahrano alespon 20 hodin v multiplayeru, tak to jsou spise "prvni dojmy" nez recenze multiplayeru...

        na tuhle videorecenzi bylo mnohem vice casu, je delana pozde po vydani hry a zameruje se tu jen na singleplayer, pritom ten recenzent uz mohl mit davno tech par desitek hodin v MP mit nahrano a mohl to poradne zrecenzovat a zamerit se na to... jenze ne, po dvou mesicich od vydani hry jsme se dockali recenze singlu...
        • ales.smutny
          Ehm, ty články jsou dva, recka a o betě... :) V multiplayeru jsem nahrál kolem pětatřiceti hodin a dalších asi dvacet v betě, která se funkčně od plné nelišila kromě omezení modů :)

          Já mám pocit, že jste nějak přešel tu recenzi :))
          • v tom pripade se omlouvam, ale podle tech recenzi.. no nevim, cekal bych asi vice zrovna k tehle hre... a tahle videorecenze mi prisla naprosto zbytecna prave, protoze ten singl bych tak shrnul do par vet s tim, ze nejlepsi na tom je, ze muzete hrat v koopu ve ctyrech... Po tech dvou mesicich jsem spise cekal neco jako "jak se divame na MP s odstupem casu", protoze zkusenosti a hraci se stale meni a casto ten multiplayer v prvni dny vypada uplne jinak, nez po nejake dobe, kde uz to vetsinou ti hraci vi co delat a zvladaji toho i vice ;)... jenze chapu, ze placeni recenzenti toho vetsinou za mesic musi odehrat vice a ze nemohou treba hrat jednu hru mesic "v kuse" aby mohli sepsat hodnotny clanek
        • omlouvam se za ty chyby, mel jsem si to po sobe precist :D
    • jen jsem chtel jeste napsat, ze takova recenze by asi zabrala vice casu, protoze kampan ma vetsinou 10 hodin, ale v mutiplayeru clovek musi travit mnohem vice casu, aby o te hre mohl neco "recenzovat", protoze po 10ti, 20ti hodinach v multiplayeru clovek stejne o te hre vi prd ;)
  • dr.gonzo
    osobne hodnotim 7/10 hra mne asi v pulce prestala bavt protoze clovek dela furt to same a to ze oznackuje si cile s dronem ,odstreli je a tak dale az do konce hry .hra se da hrat i jako strilecka,bez plizeni,ale to je moc tezke a daleko se tak nedostanete.multiplayer mne osobne nechytl vubec.
  • Já se vždy těším na Lukášovy recenze a videorecenze, protože ať už mám ten den jakkoli špatnou náladu, tak už se můžu přibližně 6 let(nebo víc?) spolehnout na jeho styl. V naprosté většině jsou skvěle provedené a to nikoli řemeslně, ale je z nich cítit něco víc. Doteď například vzpomínám na recenzi prvního Stalkera.
    • jindra.veliky@tiscali.cz: A kdo má tady lepší recenze? Re-play? :DDD, zamysli se nad sebou.
    • http://www.youtube.com/watch?v=296n7lLkPbI na tohle pro změnu nezapomenu já
      • To je parádička no ;)
    • jindra.veliky
      Me jako neco extra neprijdou. To takova recenze Black Ops a Red Riveru od Vavry - to mam v hlave jeste dneska *15*
    • muha
      Po prečítaní tohoto komentu som sa hneď pustil do pátrania, pretože videorecenziu na moju naooblúbenejšiu hru všetkých čias s jedným z mojich najoblúbenejších herných redaktorov (všetkých čias *1* ) som nemohol len tak nechať niekde nečinne roky nezhliadnutu a zaprášenú a tu: http://pc.hrej.cz/hry/akce/1st-person/stalker-shadow-of-chernobyl/download/?filter:type=10 som ju našiel. Síce je to videorecka s nulovou informatívnosťou čo sa hry týka , má však svoju dobovú atmosféru a o atmosfére je aj sám Stalker, naviac doplnená o zážitky a komentáre jedného novinára-matadora na českej scéne priamo z černobylu!
      • U Stalkera jsem zrovna myslel Lukášovu recenzi, ne videorecenzi :) Psal jsem to tak v prvním komentu, ale i Vrecenze má to příslovečné NĚCO.
  • Amylee.Anderson
    Jestli někdo psaní recenzí, jakožto povolání, hodnotí jako povolání, které může dělat každý, kdo má zmáknutou češtinu, tak očividně o psaní ví velký kulový. Ano, recenzi může napsat kdejakej jouda, ale aby to stálo za to, aby recenzent cítil, že všechno napsal, jak chtěl a hlavně - aby sám cítil, že si to někdo možná i s chutí přečte, to neni vůbec jednoduchý.

    Ale jestli jde jenom o ty prachy, tak může napsat i paskvil, ale vy si pak nemáte co stěžovat, že to stojí za prd, když jenom udělal svojí práci.
    • jindra.veliky
      Hodnotit umi kazdy a na vyjadreni neni potreba talent. *5*
      • Amylee.Anderson
        Psát pro lidi, pokud to člověk nedělá jenom proto, aby něco dělal - a to právě vubec neni Lukášův případ - neni jenom o tomhle. Je vidět, že o psaní víš naprostý prd. A na nějaké neobyčejné vyjadřování, které se v takovém oboru cení, je potřeba setsakramentskej talent.
    • EDIT: Mlčím. *4*
    • smejki
      [blbej fór]že recenze může psát každý, dokazuje kdejaká recenze čtenářská![/blbej fór]

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit