Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jelikož jsem "posedlý" :-D novou technologií, tak mi to ve hře vůbec nevadilo i když je to zatím jen sci-fi. Ano, někdo může namítnout, že to podstatně zlehčuje hru, ale tak to prostě je. A kdyby tam tu novou technologii vynechali, tak by slovo "future" nemělo vůbec význam. :-D
    To samý platí pro ty technologie co jsou nyní, resp. taky by to nebylo moc "future".
    Ale chápu všechny, že to prostě nenavazuje a někomu to holt nesedlo. :-D
  • jindra.veliky@tiscali.cz: A kdo má tady lepší recenze? Re-play? :DDD, zamysli se nad sebou.
  • DangerousDave
    presne tak, principiálne nikdo nemá problém s pohľadom cez steny ale nech to má aspoň nejaký fyzikálny základ (napr. vylepšená termovízia) a nie že cez celú budovu uvidím postave pomaly aj bradavicu na nose.
  • jindra.veliky
    zahraj si nejaky stary R6 kde se da taky zjistit kde zazdi stoji clovek. A az zjistis jakej v tom je rozdil tak uvidis sam. *3*
  • Můžeš rozvinnout svou myšlenku ohledně kvality hry ?
  • Člověk, který uvažuje negativně, také vše negativně uvidí... chce to brát věci s nadhledem :-D
  • Kvalita videorecenze bude určitě skvělá, kvalita samotné hry mi ale nedovolí ji bohužel shlédnout. To se pan redaktor potom může třeba roztrhat :)
  • Ano, protože dneska si každá nula říká "hardcore hráč". Asi je to IN *7*
  • DangerousDave
    vo future soldier 2 budeš mať k dispozícii robota ktorý zabije každého nepriatela ešte keď ho vôbec uvidíš... napokon prečo nie, je to predsa "future".
  • a už někomu sundali tu dronu ? *1*
  • DangerousDave
    GRAW má k Future Soldier určite bližšie ako prvý GR ale treba uznať že si zachoval týmovú taktiku ktorá poskytovala dostatočné vyžitie po tejto stránke a odstránil niektoré nedostatky z predošlých dielov. Žial už bola zameraná predovšetkým na akciu a FS to už iba dotiahol do krajnosti...
  • graw 1,2 taky nic moc, sice se to drželo puvodniho konceptu ale hra byla nuda
  • USER47
    Je ti jasný, že GRAWy jsou zase považovaný za zprznění značky ze strany fanoušků původního GR? Tipuju, že za pár let bude zase někdo nadávat na další díl s tím, že future soldier je ta pravá hardcore klasika.

    Takhle to jde furt dokola, i na Baldur's Gate a většinu ostatních her, který považujem dneska za klasiku, podobně plivali fandové krokovacích dungeonů a podobnejch věcí.
  • Tohle není diskuze k videorecenzi ale léčebna mindráků, kde si každý postěžuje a vypláče se jeden drůhému na rameni... :-D

    Jak si někdo může stěžovat na vidění zkrze zdi???? Ta hra se jmenuje FUTURE SOLDIER a hádejte co ? Hrajete za vojáka budoucnosti. To jako kdybych vyčítal filmu Superman, že tam hlavní postava léta a má super-síly. :-D

    Hlavně nejlepší je, když hra vyšla, jak se to všem sekalo, nešlo to hrát apod. a teď nic.

    Btw. recenze super, ale jinak to ani dopadnout nemohlo, to je přeci jasná věc. :-D
  • DangerousDave
    lečo na poklope od kanálu : vy ste naozaj podarené duo.
  • v tom pripade se omlouvam, ale podle tech recenzi.. no nevim, cekal bych asi vice zrovna k tehle hre... a tahle videorecenze mi prisla naprosto zbytecna prave, protoze ten singl bych tak shrnul do par vet s tim, ze nejlepsi na tom je, ze muzete hrat v koopu ve ctyrech... Po tech dvou mesicich jsem spise cekal neco jako "jak se divame na MP s odstupem casu", protoze zkusenosti a hraci se stale meni a casto ten multiplayer v prvni dny vypada uplne jinak, nez po nejake dobe, kde uz to vetsinou ti hraci vi co delat a zvladaji toho i vice ;)... jenze chapu, ze placeni recenzenti toho vetsinou za mesic musi odehrat vice a ze nemohou treba hrat jednu hru mesic "v kuse" aby mohli sepsat hodnotny clanek
  • jo ja chtel prispet k tomu pojmu Hardcore, ktery si je schopen k sobe priradit kazdy :D
  • ales.smutny
    Ehm, ty články jsou dva, recka a o betě... :) V multiplayeru jsem nahrál kolem pětatřiceti hodin a dalších asi dvacet v betě, která se funkčně od plné nelišila kromě omezení modů :)

    Já mám pocit, že jste nějak přešel tu recenzi :))
  • A kde si vzal něco o singleplayeru? *15* Nejprve jeden tady vytahuje něco o HC, o čemž nebyla vůbec řeč a teď ty s SP. *6*
  • Nema zmysel niekomu niečo vysvetlovať, kto hral GRAW 1,2 na PC vie, že ide o sproste zneužitie značky, ja už hravam iba Ligu SC2, kde človek ešte citi to vzrušenie, ktore hry niekedy ponukali...ale veta "nabizi velice solidni zabavu" to spravi...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit