Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shania
    Wildlands mě hodně baví, ale bohužel pravě značka ghost recon a omezení co z toho plynou je to co hře nejvíc skodí... Kdyby to bylo ve stylu Mercenaries 2, hra by pak dokonala.
  • Hrál jsem open BETU s cizákama a šlo to docela dobře. Je jasné že s kamarádama je to úplně jiný zážitek.
  • Já bych zakázala všechny ty hry. A taky ty diskuze *2* Jen to všechny otravuje
  • Rejsek
    Mám Glocka19 a SKS Simonov a i tak si tuhle "podprůměrnou kravinu" později rád zahraju. A EU ti poloautomaty z výroby nezakáže, jen do nich budeš rvát max 10r zásobníky ;-)
  • Inquisitor
    Kdybys to napsal normálně, bez potřeby a účelově ostatní shodit, tak neřeknu ani popel.
  • *1* taky se moc bavím *15*
  • Upadá to tu, strašně to tu na games.cz upadá. A TO JE MOC DOBŘE *1*
    Jen tak dál.
  • Tak na to si rád počkám. UBI se s těma DLC zatím moc nepředvedl i když nedávno něco takového tvridli údajně proto aby nerozbíjeli herní komunitu.
  • Inquisitor
    Spíš sám nad sebou ne.
  • Já bych všechny ty zbraně zakázala, každého jenom zabíjejí!
  • A tak jo, pohonil sem, nad tebou *3*
  • Inquisitor
    Já mám jenom pistoli a s útočný pušky vz.58 a kulometu vz.59 jsem střílel jenom na vojně. Nejsem blázen do zbraní, tak nevim proč bych měl do nich investovat. Jenom nechápu tu potřebu se na herním webu vysmívat lidem, že hrajou hry. To nedává smysl, kromě toho, že si chtěl pohonit ego.
  • Proč ne? Přišla řeč na BRENa od člověka, který má rád zbraně, tak proč o tom nediskutovat na foru o hrách? Zvášť, když je hra špatná. Jestli nemáš rád zbraně, tak si žádnou nekupuj a nevěnuj se ani tomuhle tématu. Vedle máš plno dalších příspěvku o týhle hře, tak si diskutuj tam. Budeš na svým písečku...
  • nezáviď vole!
  • Klasická Ubisofťárna, kde už po 1-2 hodinách hraní uvidíte vše, co hra nabízí a dalších 20 hodin pak opakujete to samé dokola?
  • Tou skříní myslel "homologavnou skřín na dlouhé zbraně" (pro méně chytré trezor na zbraně), kterou musíš mít, když máš víc jak dvě zbraně. Sám ji musím mít taky *3*
    Ale neboj, na hry nic takovýho mít nemusíš a zastřílet si můžeš v týhle "skvělý" hře!
  • Inquisitor
    Nemachruj vole. Tady je stránka o hrách, tak nevim co se směješ, že tady nemá někdo zbraň a střílí ve hře. To je trošku na hlavu ne? Trošku sis popletl fórum.
  • Prej triček, ty jsi ale trdlo viď? *2* To že nemáš třicet tyček na EVO 3 neznamená, že někdo jo. A pokud k tomu mám ZP, tak si takovou hračku rád pořídím. K tomu P-AR mk III, tak přestaň závidět *2*
  • Tvari se tak, ze ma zcela normalni pribeh o eliminaci kartelu.
  • pokud se v ni nedokazes zabavit, tak to neni problem hry, ale tvuj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit