Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ubisoft posledni dobou vyrabi pekny hry, to co si rekl je zase dalsi z naprostejch vyblitku se kterejma ani ty sam nevis proc bys mel souhlasit.
  • Politiku DLC ? Už dávno fungujou jinak.. Season Pass ti dá předběžnej přístup k DLC, které pak přijdou volně pro všechny
  • A hele, mame tady zbranoveho mistra s vysokym egem, kterej si mysli ze kdyz ma ve skrini par tricek, tkerym rika Scorpion EVO , tak muze nazyvat hru podprumernou kravinou a sam ani nevi proc ji tak nazyva.
  • DwaR
    hral som to asi cca dva roky dozadu. pamätáš si to dobre, hra stále má ten náboj, čo v minulosti. ovládanie trochu drhne, predsalen sme už rozmazlení z modernejších hier, ale nič čo by prekážalo. najviac zostarla grafika, kde je vidieť časové rozpätie, v ktorom hra vznikala.
    u mňa hra obstála aj dnes a aj bez ružových okuliarov a nostalgie. samozrejme ale so zreteľom na fakt, že hrám retro...
  • DwaR
    tá hra dosť stojí a padá na CO-OP, tak asi preto :)
    hral som to sám a je to obyčajná tuctová sanbox hra. ak ťa tento typ hier baví a vieš si ich urobiť podľa seba, bude ťa baviť. ale keď sa pridá aspoň jeden živý parťák, tak hra dostáva nový rozmer. s kamarátom sme rovnaká krvná skupina a tiché vyvražďovanie krajiny sme si perfektne užili a hru to posunulo skokovo dopredu v hodnotení.
  • Ámen. Taky rozšiřuju arsenál.
  • A já se nemůžu dočkat, až Česká zbrojovka začne prodávat BRENa II, koupím si ho do skříně vedle Scorpina EVO 3, než nám EU zákáže samonabijecí pušky *14*
    No a vy ostatní hrajte takovýhle podprůměrný kraviny *11*
  • DwaR
    tak som si hru vyskúšal a mám pocit, že najväčšie zlo jej paradoxne robí názov. nie je to "ten" ghost recon. ale to sa dalo čakať už podľa prezentácií, že to bude trochu iné.

    mne to pripadá ako taký... taktickejší just cause s možnosťou blázniť sa s kamarátmi. je na vás, ako sa na pieskovisku, ktoré ste dostali budete hrať. ono, to je všeobecne problém týchto sandboxov, že ich treba aj vedieť hrať a pristúpiť na pravidlá, ktoré majú.
    prikláňam sa skôr k chalanom z gameplay-u. hra je zábavná, pohodová, s niekym v partii si ju človek môže krásne vychutnať v štýle "ghost", v hre jedného hráča je to potom skôr o tom mať jednotku ghost v obrovskom otvorenom svete a robiť vylomeniny ako v to, JC, čo bol vždy môj sen. Takže si k recke kľudne pridám 1-2 bodíky.
    inak s recenziou celkom súhlasím, možno trochu prísnejšie udelené číslo, ale v texte obhájené, tak bez pripomienok :)

    P.S.: tá krajina je vymodelovaná úžasne. ak za nič iné, tak za toto tvorcom klobúk dolu. z tejto hry budú na nete neuveriteľne krásne obráky. skyrim sa má čoho báť.
  • Alex81
    Vite nekdo co je to za pradavny jazyk?
  • Rejsek
    Mě třeba, jako fandu do zbraní, láká už jen ten krásně provedený arzenál, doplňky a customizace avatara (byť to na taktiku nemá vliv). Potěšil i českej CZ 805 BREN. Hře bych i odpustil tu jednotvárnost, protože ono je těžké bez skriptů ozvláštnit mise ve hře, kde jde jen o zabíjení (nic jiného tam to komando ostatně dělat nepřijelo). A skripty jsou v sandboxu trošku problém, bo to není koridorový CoD, takže mnohdy působí nuceně. Ale kvůli chybám technického rázu a tomu, že prostě politiku DLC podporovat nechci, si hru pořídím až bude skutečně kompletní a za rozumnou cenu. Pak bude mít třeba na víc, jak 6/10.
  • sli se z toho ne fight clubu pototo a helemese 6/10

    standardni ubi
  • Z Ubisoftu je nový EA *11*
  • Jednotky Unidad na autora. *1*
  • Klasickej ubisoft polotovar,nechapu ze jim to porad decka zerou....
  • To nemá s původníma Ghost Recon nic společné
  • To je snad poprvé co souhlasím s hodnocením. Na té hře ještě kluci musí hodně zamakat.
  • Ja tomu rozumim naprosto v pohode
  • vypada to ze budu blizko Ostrave, ale za tu snahu mi to nestoji :)
  • Veskoslav
    Kdo mi to přeloží do češtiny, má u mě pivko nebo spíše dvě.
  • Inquisitor
    Za chvíli už budou vycházet jenom takový hodinový, hratelný benchmarky :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit