Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Igor by ma zaujímalo aké hovadiny hraješ ty ?
    • takový co mi něco daj a stojej za ten čas
    • Troll simulátor 3
  • jsem cetl: ... zapsaný krví ve zlatém věku „pjerestrojky“ *4*
    jinak na GOW se uz tesiiiiiim
  • Na konci minulého roka som vyhral PS3 a som veľmi rád, že to nebol Xbox práve pre takéto hry. Nedávno som si kúpil God of War Collection (GoW 1 HD + GoW 2 HD), už sa teším, keď sa prebojujem až k Ascension.
    • Ještě zkus Collection II
      • Samozrejme. To mám v pláne ako ďalšie v poradí. Ale kde zohnať čas na hranie.
    • Grandhalf
      God of war 1 + 2 sou pecky jak bejk , trojku sem ještě nehrál ale asi si koupim někde tu PS3 nakonec jen kvůli GOW . Kvůli trojce jenom bych ty prašule za to asi nedal , ale když sou teď už dva další *5*
      • a co teprve the last of us...
        • Grandhalf
          Mno nevim nevim , jako leveldezajnovej dojem super ale mě osobně to zatim nějak supermoc nevzrušuje ( spíš mám strach aby to nedopadlo - di tudy , enemy alert , holka brečí - musíš tátu dělat , enemy alert ... ) .
        • A Beyond: Two Souls.
          • To už bude pro PS4 ne?
  • Nuda ta hra rozhodně není ale zminovat se o ps3 jako "herní" a jeste k tomu "masineů ...to neeeee
    • a co jineho je kdyz to rozjede ascension a the last of us... Jen se muzu smat co dokaze ps3 vuci nadupanym pc sestavam...
      • hovvno... aaano
        • PC hrácom čo hatujú konzole sa len smejem... petože to je čistá zavisť... nič iné
  • jak bylo jednou receno- kral je mrtev(gow3) at zije novej kral-(ascension).. To jsem opsal:) priznavam...:)
  • no , konecne hru nekdo ohodnotil znamkou kterou si zaslouzi, je to fakt narez, vcere jsem dohral, a je to ta nej rubecka co muzete sehnat, kdo vaha at koupi...sice tam nejsou zadne novinky , ale kdo cekal neco noveho o d stareho dobreho reznika kratose... Ratos je z5 a streva zase litaj vzduchem , ale tentokrat jeste vic epicky... Fakt namrd vrele dopurucuji vsem zvraceny dusim... Text v recenzi je vybornej, finalni znamku neresim...
  • jak muže takováhle rubačka dostat 9 bodu? dyt je to děsná nuda... njn co ale s tim...
    • troll
    • Tak ona nejlepší rubačka v historii rubaček ani míň dostat nemůže!
    • ty jsi to hral ? Ze pises ze je to nuda? Fakt imbecilismus...
      • Ano hrál, a pro mě teda neni zabava chodit a rubat porad dokola..
        • vedel jsem to hrals prd a ne ascension , aspon si tady lidi nevymejslejte... Je to zbytecny....
          • nedokažeš prijmout fakt že ne každýmu se líbí to co tobě?
            • Je spis otazka, zda dokazes prijmout fakt, ze ne kazdemu se nelibi to co tobe a tudiz ze bys nemel hanit to, co se nekomu libi i kdyz se to tobe nelíbi.
            • mě prostě žádná takováhle hra nechytla, DarkSiders, DMC, GoW atd... prostě mě to nebavi nevim proč. Možná mam moc líný prsty na toto
            • ale dokazu, aspon napis proc je to nuda, kdyz jsi to teda ocividne hral... A nepis prosim ze je to porad to stejny , mas plno jinjch her ktery vychazi kazdej rok a jsou skoro to stejny...
        • nechci rypat- ale kdyz jsi to hral tak me rekni jakej boss je na vrsku te veze kde te doveze had na hrbete -takova salina z munulosti:) je to myslim 3 nebo 2 boss.?
          • mas na mysli tu chimeru?
      • God-of-War
        Dementů je mnoho *4* .
  • Vyborna ctiva recenze, jako zamlada od Anastasova :-).
  • omg, teraz na konci zivota PS3 sa objavuju hry, ktore jednoducho musim hrat - len za poslednych par mesiacov DMC, God of War, Ni no Kuni, MGS: Revengeance.. A to ani nehovorim o tom, ze stale som nehral Dragon's Dogma a v poslednom case som aj zistil, ze tvrdenie 'na PS3 nie su JRPG' je pomerne mimo a minimalne Valkyria Chronicles, Disgaea 4, Tales of Graces a Atelier seria su must-have tituly.. Kde ma na to priemerny clovek preboha brat prachy a hlavne cas?!
    • mas zajem o dragons dogma? Jsem si to koupil a moc me to nebavi, chtel jsem vyzkouset naky rpg- ale tenhle styl me asi nikdy nebude bavit... Muzem se domluvit pres mail? Hru bych klidne za 400 stovky prodal... Je nova s fakturou... Zapl jem ja tak dvakrat
      • za 4 stovaky ji od tebe beru , se urcite domluvime ;-) *14*
      • God-of-War
        Jj, musíš přemoct trochu pomalej začátek..pak dostaneš nehoráznou nálož peckovej questů a pořádně se to rozjede..
      • spoock
        Problém v Dragon´s Dogma je ten, že musíte přetrpět cca do 17lvl, pak nastává obrat o 180°. Nej hra loňského roku, dokonce má velkolepou výpravu, paráda. Dark Arisen se blíží. *14*
  • Mam dohrano a souhlasim, ze nic noveho Ascension neprinesl, ale to stare podava ve velkolepem stylu a jde o nejlepsi dil serie.Je to jeste brutalnejsi nez predchozi dil a i mnohem intenzivnejsi, pribeh me prijde taky povedenejsi a grafika je proste neuveritelna, tohle dostat z sest let stareho stroje s 512 MB ram, masakr!
    • God-of-War
      A ted si vem, co potom dokaze PS 4..8 giga ramek... budeme s*at magi v kostce
      • Aby se nahodou vse nedo*** protože oleniví v zmenšování nároků, a nebo se budou soustředit na grafickou stránku.
      • spoock
        záleží, jak se k tomu vývojaři postaví
    • 256mb ram :))
      • 512, ale jsou rozdelene.
        • tudíž 256

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit