Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jasna koupe
  • jeee dalsi interaktivni linearni film...
    • Jestli si myslis, ze to je ten typ her, na ktery koukas a hraje se skoro sam, tak jsi uplne mimo. Tady si musis vitezstvi tvrde zaslouzit a ma to vynikajici hratelnost.
      • Presne tak. Táto hra sa "hrá" ako máloktorá iná. A dokonca to ani nie je ani o chaotickom stláčaní. Kratos spraví presne to čo od neho chceš.
      • amen a souhlas
  • Super, ne jak ti amatéři na eurogameru co dali jen 7, takhle se mají hodnotit kvalitní hry.
    • Pokud nevíš, co to je recenze, tak to je smutné. Recenze je subjektivní pohled recenzenta na hru a každý by tomu dal jiné hodnocení.
  • God-of-War
    Dostal sem jenom devet bodu?! *16*
    • Tobě dobře mrdá. Zajdi někdy ven.
    • michelangelo
      Fanousci si muzou prihodit bod navrch. Ty si prihod klidne i tri :)
      • God-of-War
        To si pis, ze sem fanda:)). Vzdyt ho mam i vytetovanyho:)
        • michelangelo
          Psat si to nemusim, mam doma bratra, kterej ma stejnou diagnozu jako ty :)
    • Řekl bych, že to je pro podobnou rubačku maximum :) 10 by to muselo byt fakt dokonaly :)
  • Happy_Hippo
    No ja ked som si svojho casu kupoval Ps3ku tak prave GoWIII bola hra pri ktorej som si povedal "tak ta kupa konzole rozhodne stala za to"... potom som to spravil este par krat, zvlast pri Uncharted ;)...

    Kazdopadne pokial su recenzie pravdive (aj tie s nizsim hodnotenim) a toto je lepsie ako III-ka, tak potom nie je o com, a urcite dalsi dovod preco si kupit Ps3 ked ju niekto este nema. Ja si ju niekedy po lete tiez planujem zase kupit a tato hra bude rozhodne jeden z velkych dovodov preco tak spravim, dalsim dovodom bude Last of Us ;)
    • Bohužel každá z těchto sérií dosáhla svého vrcholu svým druhým dílem, neříkám že ty trojky byly špatné, ale stojím si za tím, že God of War, Killzone a Uncharted byly vždy na vrcholu svými "dvojkami".
      Nejvíce to podle mého odskákala Killzone - jednička a dvojka byly dost odlišné FPS oproti konkurenci hlavně svým pojetím a zasazením, trojka už evidentně tlačila směrem ke CoD a mám takový strach, že čtverka už bude ovlivněná maximálně...
      Uncharted 2 je pro mě asi ta nejlepší cover akce říznutá adventurou co jsem kdy hrál. Trojka už mi přišla taková do sebe zahleděná, ale každopádně pořád výživná.
      A God of War III utropělo asi nejvíc odchodem hlavního mozku týmu. Hra to byla vynikající, ale kupodivu mi dvojka i přes to, že je to PS2 díl, přišla mnohem epičtější (pamatujete si ty koně - takhle rozměrama nicotnej sem si snad nikdy nepřipadal).

      God of War: Ascension jsem ještě nehrál, ale každopádně ho kupuju. Teď díky PSN+ doplňuju staré resty z PSP (Ghost of Sparta a Chains of Olympus). Až s nimi skončím, jde na řadu Ascension.
      • residentevilfans
        Jsi hodne mimo stema druhejma dilama *5* !
      • Ja nemam moc rad linearni koridory, ale U2 me dostal a nemohl jsem se od nej odtrhnout. Zato U3 jsem ani nedohral, nebavilo me moc, prisla lepsi hra a uz jsem se k nemu nikdy nevratil. Takze souhlas. Killzone jde mimo me, K2 byla ma prvni ps3 hra (bundl s konzoli) a nebavila me, na rozdil od inFamous (druhy bundl), ktery me vlastne privedl k hrani na konzoli, nebyt inFamous, asi bych porad hral na pc.
    • Serie Killzone, God of War a Uncharted byly a jsou bez debat duvodem ke koupi ps3. Ale v soucasnosti uz pouze z bazaru, nove urcite ne.
      • Jeste bych pridal Heavy Rain, GT5 a treba MGS4 :)
        • ... ještě bych přihodil oba díly inFamous. Taky výborná záležitost.
          • God-of-War
            Presne:)..tech her je mraky.
        • Já rozhodně přidávám Dragon's Dogma, i když to není PS3 exkluzivka.
          • Vyborne, i kdyz nemainstreamove, je take tokyo jungle. Zajimave, ze nikdo nezminuje Jurney, ktere osobne povazuji za spatnou hru, ale bylo kolem neho priserne hype a juchani.
            • Protoze tahle hra za 3 stovky co zabere 90 minut neni zrovna duvod ke koupi konzole
          • Malleth
            Ještě bych přidal Demons Souls, protože to je PS3 exklusivka a je geniální.
          • God-of-War
            Dragons Dogma je Uber RPG... BOMBA MOC.
            • som pozrel par videi na youtube, vysvetli mi, kde tam vidis roleplaying *3* ja som tam videl http://www.youtube.com/watch?v=0gOKT5KHsuI v omnoho krajsou grafikou, nic viac
  • Po hooodně dlouhé době vidim, že Games.cz dává min. o 2 body víc než jiné servery, já hrál jen kousek dema u kamaráda a viděl videa. Podle mě ta hra nabízí epiku, podle kámoše skvělej multiplayer, zase víc brutality. Ale to je vše. Kratos (je to psaný podle kámoše *1* ) je už otravný a vlastně ccelý GoW nenabízí nic nového... Na trojku to nemá a rozhodně to neni důvod ke koupi PS3. Už by Kratose měli nechat spát...
    • to jsi opsal z recenze na eurogamer ze? Ten konec... Ubohost... Ascension je o hoodne lepsi nez 3- jsem fanda dohral jem vsechny od 1 az po ty dily na psp, ascencion je s prehledem nejlepsi god of war..
    • Kámoš v tvé hlavě že? *1* *1*
    • Kamos nema klavesnici, nebo jsi mu schoval trenky že tu takle píšeš za něj a několikrát nam to připomínáš?
  • smajdal
    Tak podle očekávání je GoW opět velice dobrá hra, ale už nepřekvapí, nevyrazí dech...taková už klasika a recenzenti si toho už všimli a průměrně dávají hře o bod méně tedy cca 8/10.
  • Demo bylo epický, už aby klesla cena :)
  • Caincz
    Je to lepší než trojka? Asi ne. Je to kulervoucí pařba s jedním z nejlepších hrdinů, co se kdy objevili na obrazovkách? Hell Yeah.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit