Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Remasterovat jednicku a dvojku by asi dalo moc prace tak jdou rovnou na trojku ktera to potrebuje nejmin.
    • jednicka a dvojka uz remastrovana byla na ps3. nemyslim ze by to zaslo uz tak daleko ze by někdo delal remaster remasteru..ale kdo vi, v tyhle remaster době je mozny uz všechno.
      • No jo remaster je remaster. Ale ja bych radsi aby GoW 1 vypadal treba stejne dobre jako GoW 3 a nebyla to jen konverze na PS3 s vyssim rozlisenim.
        • To už se ale bavíš o remaku a ne remasteru.
          • Proto taky pisu ze remaster je remaster...
          • tož to spíš můžó rovnó restártóvat-tt.. !.!!
  • Proč když je to ta samá skvělá 9ková hra, navíc ještě vylepšená, to dostalo 7? Chápu, že tady hodnotíte ten přidanej obsah ale čistě z logiky věci je to debilita. Nevim proč vůbec píšete recenzi na něco co už existuje. Stačí udělat nějakej článek s dojmy bez čísla. Takhle tam stejně něco šlehnete jen aby tam nebylo prázdno a lidi, co to nechtěj číst celý a koukají jen na číslo nebo to neznají, to může akorát zbytečně odradit. *3*
    • to je rovnako ako s the last of us a remastrom, ktorý dostal horšie hodnotenie...tiež to nechápem.
    • N0isy
      Naprostý souhlas.
  • Ja predchozi konzole nemel, takze jsem stastny za kazdy remaster. A bude nas urcite vic. Uz se tesim na Uncharted :-)
    • kdyby dali zpetnou kompatibilitu, možna bys byl štastnejší
      • To by pak z vás dolovali ale méně peněz ne!? Tohle je přeci víc jak evidentní..
        Dlouhodobý manažerský plan Sony vychází na jedničku:
        1. naceníme "exkluzivity a multiplatform hry na +/- 1700, pritom ohlasime nemoznost zpetne kompatibility,
        2. pockame jak se bude prodavat párkovač,
        2a. prodava se jak rohliky i po letech, zacneme delat remastery za cenu novinky na PC (minimální náklady, využití značky na maximum = dojíme),
        2b. neprodava se jak rohliky, konkurence nas dotahuje, zacneme makat na novych znackach / pokracovanich (tato varianta je mozna otazkou budoucnosti)
        3. dojíme, dojíme a dojíme, stejně to přece koupí, protože nic jiného ani nemůžou hrát.
        X. občas jim dáme indie hru zdarma v rámci PS+, aby drželi tipec.

        Užijte si to *5*
  • Ako moze dostat vylepsena verzia ine hodnotenie ako predtym?? To teraz zacnete prehodnocovat i stare hry co predava GOG?
    • Možná proto, že je to jen upravené po grafické stránce a to asi ne úplně pořádně. A přesto za to chtějí docela hodně peněz. Byť ne standardní plnou cenu.
    • a Call of Duty dostane pevně dané hodnocení 5/10 až do roku 2030, kdy se udělá revize, jestli se už něco nezměnilo
  • Otázka trošku mimo tému,koľký remaster to už je pre ps4?
    Najprv The last of Us, GTA V, Tomb Raider, Journey spolu s flow a flower a teraz niekedy má vyjsť Uncharted trilógia ... a teraz práve GOW 3. Ako mne je to jedno, lebo mám len ps3ku, ale nie je tých remasterov nejako privela? Ono by to bolo v poriadku keby tie remastery stáli zopár euro ale oni ich často predávajú za plnú cenu, viď TR a GTA V a istého času aj TLOU bolo cez 50 ojro....
    • pro konzolistu je 50 euro za hru vlastně 50% sleva ne? *1*
    • ucho
      Kecáš kraviny. TLOU stálo v den vydání 900,-, sám jsem ho za tu cenu kupoval. To má do tvých 50 euro daleko. GTA 5 si takovou cenu může dovolit, protože rozdíl mezi PS3 verzí a PS4 verzí je propastný. A stejně to lidi za ty prachy brali, jako kdyby to za chvíli měli vyprodat. A remasterů není nidky dost :) Proč je nedělat, když o to lidi mají zájem? Já si například GOW 3 na PS4 určitě koupím. Stejně tak remaster Uncharted trilogie.
      • Už se těšíš až na PS5 výjde re-remaster?

        https://www.youtube.com/watch?v=V6jTBDxh4O4
        • Proc to proboha nenalinkujes v nejaky normalni kvalite?

          http://southpark.cc.com/clips/153556/re-release-of-episode-1-south-park
      • TLOU som si na ps3 kúpil v deň vydania za 49.99 ojro a len tak pre zaujímavosť som asi mesiac po vydaní TLOU remastered išiel do toho istého kamenného obchodu a tlou remastered stálo 49.99 ojro.
        Dokonca si pamätám, že na PSN bol poprask kvôli cene remastered verzie TLOU, kde na PSN store za ňu chceli 60 dolárov...Takže ucho, netáraj.
        • Tvůj problém, já ho kupoval v týden vydání za 800 Kč *4*
          • podla toho čo myslíš deň vydania, ak deň vydania bol v zapadákove včera tak to súhlasí, hra teraz stojí 29 ojro, no pred rokom to bolo 49.
            • Last of Us remaster vysel s doporučenou cenou 1299 kc, Samozrejme plno obchodu ho prodávalo levneji, ale obecne tech 49 euro plus minus sedi. Ta doporucena cena se dodnes nezmenila.
            • oskenuj účtenku, ináč ti neverím.
            • Myslim to v den vydání v Praze, šlo to koupit v klidu za 8 kil, tak klid
  • MalyZeli
    Nejlepsi by bylo kdyby to dali na peeececko, mrchy.
  • N0isy
    Tyhle recenze opravdu nechápu. Původní hře by jste dali 9/10, ale remasteru, což je totožná hra akorát s větším rozlišením a FPS dáte 7/10? Co?

    Nestačil by jen krátký článek o tom, co je v remasteru lepšího bez známky? *7*

    EDIT: viz. Argo dole
    • tetrisu by tiež dal niekto pred 30 rokmi 9/10, to neznamená, že ak urobím teris v krajšej grafike dnes tak tiež musí dostať 9/10
      • Tak tetris je jasna 10/10 hra a vzdy bude
    • Remasterstation 4
      • A Xbox:none .. vyber si :D

        Na PC naštěstí vychází hromada zajímavých her, ale asi se zde diskutuje jen o AAA sféře.
        • pro tuto generaci je rozhodně nejlepší volbou PC
    • A není to jedno? Stejne ta hra moc lidi nezajima. Az na cestne výjimky jako Last of Us nebo GTA V, remastry moc lidi nekupujou. Devil May Cry, Dead or Alive 5, Borderlands 2, God of War 3, Dark Souls 2, Sleeping Dogs atd, lezi na krame a nikdo se o ne moc nezajima. Obcas si někdo nejaky koupi, ale spis kvůli sbirce nebo proto ze nemá co hrat, protože zajímavých her na PS4 je malo.
      • A nejsou to remaky?
      • Zatímco všude jinde je těch her plno.. :D
  • Remáster jsem sice nehrál, ale původní GOW3 byl jednoznačně vrchol série. Od té doby už jsem tak dobrou rubačku s překrásnou grafikou nehrál. Ani sequel Ascenstion nebyl už tak dobrý jako právě trojka. Hned začátek hry, kdy se střetnou titáni a bozi je jeden z nejlepších herních zážitků vůbec.
  • Ja sem za remastery rad. Ps4 je moje prvni konzole, tak si aspon zahraju tyhle pecky v odpovídající kvalitě zpracování.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit