Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja sem za remastery rad. Ps4 je moje prvni konzole, tak si aspon zahraju tyhle pecky v odpovídající kvalitě zpracování.
  • Remáster jsem sice nehrál, ale původní GOW3 byl jednoznačně vrchol série. Od té doby už jsem tak dobrou rubačku s překrásnou grafikou nehrál. Ani sequel Ascenstion nebyl už tak dobrý jako právě trojka. Hned začátek hry, kdy se střetnou titáni a bozi je jeden z nejlepších herních zážitků vůbec.
  • ma taky holou hlavu, takze jako by mu z oka vypadl! *5*
  • Kratos je prý inspirován postavou Dereka Vineyarda, neonacisty z filmu American History X. Postavu ztvárnil Edward Norton.
  • Možná proto, že je to jen upravené po grafické stránce a to asi ne úplně pořádně. A přesto za to chtějí docela hodně peněz. Byť ne standardní plnou cenu.
  • MalyZeli
    Nejlepsi by bylo kdyby to dali na peeececko, mrchy.
  • ucho
    Tak přednost PS Vity je taky v tom, že se s ní vyvalíš kamkoli a snadno ji přeneseš...
  • a Call of Duty dostane pevně dané hodnocení 5/10 až do roku 2030, kdy se udělá revize, jestli se už něco nezměnilo
  • Ako moze dostat vylepsena verzia ine hodnotenie ako predtym?? To teraz zacnete prehodnocovat i stare hry co predava GOG?
  • Proc to proboha nenalinkujes v nejaky normalni kvalite?

    http://southpark.cc.com/clips/153556/re-release-of-episode-1-south-park
  • pro konzolistu je 50 euro za hru vlastně 50% sleva ne? *1*
  • To by pak z vás dolovali ale méně peněz ne!? Tohle je přeci víc jak evidentní..
    Dlouhodobý manažerský plan Sony vychází na jedničku:
    1. naceníme "exkluzivity a multiplatform hry na +/- 1700, pritom ohlasime nemoznost zpetne kompatibility,
    2. pockame jak se bude prodavat párkovač,
    2a. prodava se jak rohliky i po letech, zacneme delat remastery za cenu novinky na PC (minimální náklady, využití značky na maximum = dojíme),
    2b. neprodava se jak rohliky, konkurence nas dotahuje, zacneme makat na novych znackach / pokracovanich (tato varianta je mozna otazkou budoucnosti)
    3. dojíme, dojíme a dojíme, stejně to přece koupí, protože nic jiného ani nemůžou hrát.
    X. občas jim dáme indie hru zdarma v rámci PS+, aby drželi tipec.

    Užijte si to *5*
  • Takhle mě po*ělali s PS Vita.. teď tam mám samé indie gamesy, co si můžu vesele pařit na PC za pár šupů z bundle *7*
  • Last of Us remaster vysel s doporučenou cenou 1299 kc, Samozrejme plno obchodu ho prodávalo levneji, ale obecne tech 49 euro plus minus sedi. Ta doporucena cena se dodnes nezmenila.
  • Tak tetris je jasna 10/10 hra a vzdy bude
  • Však je tam her dost... Pokud teda nehraješ jen čisté exkluzivky, ale tak těch nikdy nebylo moc.
  • oskenuj účtenku, ináč ti neverím.
  • Myslim to v den vydání v Praze, šlo to koupit v klidu za 8 kil, tak klid
  • podla toho čo myslíš deň vydania, ak deň vydania bol v zapadákove včera tak to súhlasí, hra teraz stojí 29 ojro, no pred rokom to bolo 49.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit