Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tvůj problém, já ho kupoval v týden vydání za 800 Kč *4*
  • to je rovnako ako s the last of us a remastrom, ktorý dostal horšie hodnotenie...tiež to nechápem.
  • tetrisu by tiež dal niekto pred 30 rokmi 9/10, to neznamená, že ak urobím teris v krajšej grafike dnes tak tiež musí dostať 9/10
  • pro tuto generaci je rozhodně nejlepší volbou PC
  • A Xbox:none .. vyber si :D

    Na PC naštěstí vychází hromada zajímavých her, ale asi se zde diskutuje jen o AAA sféře.
  • A co takhle konečně plnohodnotné hry, koupil jsem si PSko a zatím jsou tu jen samé trapné remastery. Nebudu utrácet za něco co už jsem hrál. Sony se snaží se svejma pěkně vyjebávat. *10*
  • A nejsou to remaky?
  • Neumět mluvit a spát při zasedání vlády? *1*
  • Proto taky pisu ze remaster je remaster...
  • Co teprve recenze na Batmana v nadcházejícím Levelu.
  • pořád mne to baví
  • Vim, že se to nemá dělat, ale u konkurence na hrej.cz hráli remastred gow3 v gameplay uz pred mesicem. j
    Ja jen kdyby se nekdo chtel podivat jak to vypada na zivo ta nova grafika atp...
    btw: hru vydali 14. cervence - chapu ze maj panove dovolene, nechapu ovsem ze v dobe herniho sucha vydaj recenzi mesic po jejim vypusteni na trh.
  • Zatímco všude jinde je těch her plno.. :D
  • Už se těšíš až na PS5 výjde re-remaster?

    https://www.youtube.com/watch?v=V6jTBDxh4O4
  • kdyby dali zpetnou kompatibilitu, možna bys byl štastnejší
  • Remasterstation 4
  • A není to jedno? Stejne ta hra moc lidi nezajima. Az na cestne výjimky jako Last of Us nebo GTA V, remastry moc lidi nekupujou. Devil May Cry, Dead or Alive 5, Borderlands 2, God of War 3, Dark Souls 2, Sleeping Dogs atd, lezi na krame a nikdo se o ne moc nezajima. Obcas si někdo nejaky koupi, ale spis kvůli sbirce nebo proto ze nemá co hrat, protože zajímavých her na PS4 je malo.
  • N0isy
    Naprostý souhlas.
  • N0isy
    Tyhle recenze opravdu nechápu. Původní hře by jste dali 9/10, ale remasteru, což je totožná hra akorát s větším rozlišením a FPS dáte 7/10? Co?

    Nestačil by jen krátký článek o tom, co je v remasteru lepšího bez známky? *7*

    EDIT: viz. Argo dole
  • tož to spíš můžó rovnó restártóvat-tt.. !.!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit