Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    Ach tá dnešná tupá mládež.
  • Šišlající teď mají vlastní rasu? Ve které hře to je?
  • vzhledem k tomu, ze ani jendnu z techto her gog nenabizi, tak toto ty zkratky zrejme nebudou.
  • species
    A jak asi vole kdyz si je vsechny vykoupil, si mam nechat dovest ze zahranici? Radsi pockam, cla jsou svinstvo.
  • Mam nafukovaci pannu ve tvaru tvoji mamy.... Pockat, ona vlastne nafukovaci neni
  • Jack1947
    To mi připomíná ruletu, jackpot nebo něco na ten způsob a ano je to o vytažení peněz... z kapsy jak jinak. Což se mě naštěstí netýká.
  • TheGGG
    až na to, že dost her běží na PS4 na 60fps. Nulový AA, může říct jen umaštěný pcčkář, co nikdy žádnou hru na konzoli v pohybu neviděl. 4K rozlišení je taková vtipná výmluva PCčkářů, ale pravdou je, že ve 4k nehraješ ani ty, ani tak 95% ostatních PCsr*čů. A že na konzoli není steam? To je toho, hry se daj kupovat i jinak.
  • TheGGG
    jo, už sis koupil nafukovacího panáka ve tvaru justina bíbra?
  • TheGGG
    Tvoje máma ráda byla.
  • *1*
  • species
    tos ale blbe precetl :) ja mam Steam celkem rad(az na par problemu s customer support), pokud jsi smeroval svuj prispevek na kolegu, tak nevim proc quotujes me :)
  • Nejak mi uniká dôvod, prečo by mi malo to "Steam DRM" akokoľvek vadiť. Ide to hrať offline, systém to nespomaluje, všetko funguje spoľahlivo, vôbec o tom neviem...

    Vadiť to môže leda tak pirátom (zlodejom).
  • tos imo pochopil blbe, pac prestoze ja vsechny ty tri hry znam z tech blbejch zkratek sem vycetl taky prd
  • Pro me je zas vyhoda ze se v 1 rano rozhodnu ze chci hrat s kamosema Borderlands a do pul hodiny hraju, nedej boze aby byla treba sobota, to bych cekal minimalne do stredy, pak bych musel na postu pac kdo normalni je dneska rano doma a jeste bych musel skladovat zbytecnou krabici a instalovat z DVD jak pred deseti lety.

    To ze je steam zaroven i jedna velka DRM me netrapi jako treba v pripade games for windows nebo podobnych pakaren.

    Steam mi doslova a do pismene umoznil kupovat hry, do te doby jsem jen piratil.
  • deridon
    s tim ekvivalentem... dokonalý :)
  • Zrovna Steam bych neuváděl jako výhodu. Samozřejmě, pokud máš rád DRM omezení i na "pitomou" krabicovku, tak si to jako výhodu nech.
  • Se me libi jak nadavas do socek a pritom mas to svoje 30fps lock(realne to na to stejne nedostahne), nulovy AA, zadnou rozsiritelnost, zadny 4k, zadnej steam.... atd atd

    Ty jsi ekvivalent tlustyho prasete co sedi u fotbalu a rve na par milionaru at rychleji behaj :D Ubozak :)
  • me to zajima docela dost, jeste nejaky dalsi stupidni otazky?
  • to sme radi ze to vime
  • Dalsi zoufala snaha jak donutit pc socky si neco koupit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit