Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dole na pravé straně, máš výber.měny.Nabízené jsou dolary a eura.
  • Pethulla
    já todle střílení slepýma taky nemám rád, šance že ti padne něco fakt echt dobrýho se limitně blíží nula nula prd. Proto mám radši to jejich Insomnia promo - teda pokud ti tam půl dne nevisí nějaká "jackkeanovina"
  • Já už naštestí AW taky mám i ten daťák Noční můry, asi před rokem byly oboje tyhle věci na Steamu za tuším 1,49 Eur v 90% slevě *3*
  • Pethulla
    no a AW:AN byl zadara a teď za to chcou 1,59 eura. Vyděrači. *3*
  • Jo tak beru zpět, já to rozclick, ale ty Euráče zůstávaj.
  • ucho
    Alan Wake, který byl už i za 1 dolar je teď za 3,59 eur? juchů :)
  • ucho
    já teda nevím, ale podle mě Zaklínač 3 nikomu nepadne, podle mě za ty 2 dolary dávají jen nějaký omezený výběr. já to na jednu hru zkusil a padl mi tam shit, kterej podle fóra nepadl jen mně... takže víceméně o ničem. je lepší si koupit ty hry, co člověk doopravdy chce. je to mnohem lepší, než dostat tři hry, které třeba ani hrát nebude...
  • Pethulla
    Tak Alan Wake je za 3,59 euro, jenom to musíš, jenom to musíš vybrat na stránce toho proma (+ musíš vybrat další dvě věci).
    Jinak gog sice přešel na eura, ale tam naštěstí neplatí euro = dolar
  • Mato1987
    To je divné, mne to na gog ukazuje stále, že alan wake je za 3.59 € a american nightmare za 1.59 € http://s29.postimg.org/yb9gnlg5z/divne.png na tej ich promo stránke http://www.gog.com/mutator
  • Článek je z 18:15h a už ted je třeba Alan Wake 23.79€ a ještě ktomu v Eurech což je oničem. Vim že dříve byl GOG v dollarech, ale ted v Eurech to nemá uroveň kupovat. To samé GMG taktéž přesedlali z $ na € *10* a to je znátelný.
  • Mato1987
    Kurnik, keby tam mali nejaké kvalitnejšie hry v mutator zozname, z tých všetkých hier by som zobral snáď len theme hospital...škoda no, keby som nemal grid a trine 2 tak by som si začiarkol práve tieto dve hry, ale načo by som ich kupoval znova len preto, že mám šancu dostať za 3 eurá nejaké 3 iné náhodne vybrané hry...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit