Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • On se jeste najde nekdo, kdo by o to mel zajem a jeste to nema? Ja uz to mam minimalne dvakrat.
    • XorxoxTalarius
      Tak ja sice mam jednicku a dvojku taky, ale tady mam jistotu toho ze mi ta hra pojede. Coz je vyhodne az bude Windows 11 ze si to stale budu moci zahrat
  • Jack1947
    Kdyz jsem si je jen pridal do knihovnicky, musim je instalnout ted? Nebo je muzu instnout kdykoli jindy. Mensi dotaz, pac ja s Gogem nemam uplne tak zkusenosti. Znam jen Steam.

    Doufam ze ne ted, kdyz si je instalnu jindy nez v tom magickem intervalu, ze nak nepropadnou predem diky za odpoved. Zni-ly to hloupe ... tak se predem omlouvam.

    Naopak jestli staci jen pridani... tak jsem rad. Zrovna ted se mi moc instalovat nechce, proto se ptam.
    • prvni Fallout a Empire Earth byly zdarma na gogu uz pred lety a nikomu to z uctu nemazali
    • cele to funguje jako trgansakce za 0.00 USD
    • asi v tom bude nejakej háček protože dneska ti nikdo neda nic zadarmo. možna jen v tom intervalu bude možne hru hrát, neco jako časove omezene demo.
      • pff, takové konzolové praktiky *6*
        • spis mi to pripomnelo hrani na tabletu, vsechno se tvari jako free to play, Hry zadarmo apod. a kdyz to nainstalujes, tak te to potom pomalu ani nepusti z hlavniho menu do hry bez zakoupeni nejakych zlatych minci apod.
          • Jack1947
            Tady jste se svymi konspiracemi podle me uplne vedle. Seriozni podnik jako Gog chodi na hrace jinak i bez techle vymagacskych sragorek... mimochodem ve vetsine her diky duvtipu na mobilu lze hrat aniz bys i platil. *3*
            • Jack1947
              Verim ze je. *7*
            • Nejdříve píšeš, že s GOG nemáš zkušenosti, pak následně říkáš, že je to seriózní podnik, tak jak to tedy je?
      • Robotron3
        Proč si vymýšlíš? Na gog žádný háčky nejsou. Když je hra v akci zadarmo, tak je zadarmo se všim všudy.
    • Robotron3
      Stačí přidání, už je tam máš a můžeš stahovat kdykoli budeš chtít. Aspoň do tý doby, dokud bude fungovat gog *3*
      • Jack1947
        Diky, to jsem potreboval slyset.
        Uz jsem se bal ze kdyz to nestihnu budu mit smulu. Ted mam aspon klid. *4*
        • Kdyby GOG náhodou zrušili (nesmí!), mám všechny setupy koupených na harddisku :)
  • Fallout 1 & 2 mam kupeny uz tak davno, ze pomaly snad ani neviem kde sa tie CDcka nachadzaju *2*. Ina vec je Fallout Tactics, co je veeeeelmi kvalitna a zaujimava vecicka, hoci mnohi fanusikovia Falloutu Tactics neznasaju. Tak sa mi zda, ze konkretne danu hru si na GOG nenecham ujst *4*.
  • Mohli trochu pořešit svý servery, nemůžu se ani přihlásit jak to maj přetížený.
    • michelangelocz
      PROMO ENDS IN:01 DAYS :20 HRS :05 MIN :30 SEC - Jakoby nestacilo, ze je to zadarmo, ono by to chtelo jeste ke vsemu HNED TED co? ...
      • Sorry, ale nemám čas sedět u kompu a čekat, až se jim rozjednou servery. Chodím do práce a mám i jiné povinnosti. Samozřejmě chápu, že ne vždycky všechno vyjde a že je to asi velký nápor na GOG servery, nicméně když už dělám nějákou velkou akci, tak musím počítat s vysokým náporem a pokusit se zavést opatření, aby vše fungovalo, tak jak má.
        • michelangelocz
          Myslis treba takovy opatreni, ze akce potrva jeste dalsi dva dny, behem nichz prvotni napor odpadne a az se zejtra vratis z prace, tak uz nebudes mit zadnej problem? ;)
          • To by bylo fain. No, na Fallouty jsem se zatím nedostal, ale aspoň jsem stihl koupit Original War.
    • tím lip ne? aspoň je vidět, že o tak starý hry je pořád zájem, škoda jen, že je o ně zájem jen když jsou zadarmo *9*
      • Lidi maji zajem o vse, co je zadarmo. Je jim fuk, co to je, hlavne, ze nemusi platit.
        • no právě a ještě si stěžují, že to co ne zdarma, nejede na 100% *7*
          • uf: "je zdarma"
  • Od GOG mám zadarmo aj Torchlight, títo chlapíci jednoducho vedú biznis úžasným spôsobom. Žiadne DRM, žiadne strreamovanie, stiahnem si inštalačku ktorú si môžem zálohovať kdekoľvek a koľkokrát chcem. Plus pravidelné výborné akcie a občasaj niečo zadarmo :)
    • Prostě dokážeme ocenit výhody, které Steam oproti free-DRM přináší. Zvlášť, když máš víc strojů.
    • A stejně je válcuje DRM Steam, protože pc ovečky.
  • a já to mám ešte z levelu.:)) já to stahovať nemusím.:)) *1*
    • ale je to v češtine a všetky 3 kúsky.:)
    • LEVEL určitě nepřidal bonusy :)
      • ty bonusy jsou hodne pekne hlavne ty bible *1*
        • No však...
  • jdou ty fallouty na w7 64bit bez problemu?
    • Jo, ale není moc dobrej nápad do nich instalovat módy, které jsou původně vyvíjené na starší verze. Hází to pak chyby a bugy.
      • a taky buginy a občas i kedlubny *7*
  • Kde bych k těmhle verzím stáhl CZ...?
    • JezboX
      Na Madbrahmin http://madbrahmin.cz/ *3*
      • No tak to dopadlo nic moc.... nainstaloval jsem normálně Fallouta 2 toho z GOGu.... ten valil v pohodě, akorád že anglicky.... a když sem tam nainstaloval tu CZ s patchem kterou jsem stáhl z madbrahmin, tak mi to najednou nešlo spustit....
        vůbec nevím proč...
      • Tak jsem se konečně dostal k tomu jít na na madbrahmin....
        mají tam češtinu společně s patchem v jednom suboru... a mají to na verzi 1.3.4, kdežto tu verzi Fallouta 1 co mám z gogu, tak je popsaná že to je verze 2.0.0.14....
        to samí u fallouta 2... mají tam verzi která obsahuje češtinu i patch.... verze 1.02D a neoficiální Killapův patch 1.02.25... kdežto ta verze z gogu co mám tak je 2.0.0.12....
        můžu ty češtiny na to normálně použít i s těma patchema... abych to těma patchama nějak nerozhodil... ta verze z gogu by měla být v cajku a měla obsahovat poslední patche né...?
      • Ajo, díky moc... na tuhle stránku jsem úplně zapoměl, přitom tam jsem i reglej a dřív jsem tam docela chodil...
  • *8* wow, deal roku
  • Lawliet
    Děkovat netřeba?! Za tohle jím klidně zasvětím vánoce. Stejně je to svátek o p***.
    • taky uz to nejakej ten patek beru jako svatek poradny zranice, nic vic. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit