Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyz je rec o starych hrach ja ted začal hrát NetStorm Islands At War a je to pecka, chtelo by to nejaky remake v lepsi grafice a vyssim rozliseni
  • Asharak
    Hornbach!

    Tak teď jestli si kamarádi až jim zase řeknu o skvělé nabídce nekoupí hru za pár šupů a nedostanou k tomu Zaklínače originálně tak jim asi fakt střelím. (kdo by kupoval hry když se ... -_-)
    Každopádně super, je fakt že je pomalu čas zase projít. Jen kdyby měly ostatní díly ten super český dabing *10*
  • Jack1947
    Prvni Zaklinac je fajn , ale mohli spise respkt meli rozdavat kdyz uz zacli s rozdavanim. Druheho aspon by vic navnadily lidi a podnitily k budouci koupi Zaklinace 3. *3* ( Z meho pohledu tedy vetsi vyhra by byl Witcher 2, nez 1 dil. Ja to nikomu neberu a jestli nehral tak ma jedinecnou? prilezitost to napravit. )
    • Hodně unavený?
      • Jack1947
        Ty jo nestacim se divit, ja to napsal jen tak a sklidil -19 pani... Takto abych napsal jen ze se to vyplati ? Nebo nevim co , kdyz uz sem mel nutkani psat. *7*
        • tak si ten svůj první příspěvek znova přečti - vážně rozumíš tomu, co se tam píše? 19+ lidí tomu nerozumí...
    • bohužel za 5... snad si to do příště napravíte, pane Jack1947
    • ehm, co?
  • Já miluju knihy i hry. Ten dospělý příběh je důvod, proč jsem hrál misi s Kajranem asi 50x, dokud jsem se přes tu potvoru nedostal (jako looser jsem musel dát lehčí obtížnost *13* ) Příběh je tak dospělý, že někdy jsem měl špatné svědomí, kvůli svým činům, na druhou stranu je vidět, že CD projekt dělá hru pro fanoušky Geralta a pořádných RPG. Není zde dobrá a zlá strana, pouze Menší zlo. Zabiju krále já, nebo to nechám na něm? Bude naštváný, že jsem ho zabil já, nebo bude litovat že ho zabil on?
  • Zrovna hraju Zaklínače 1 a už jsem skoro na konci přiklonil jsem se k řádu planoucí růže ještě si musím trochu vytunit postavu abych ji měl vylevelovanou na max.Hra se mi hodně líbí rozhodnutí,perfektní český dabing pokud vím tak hra má 3 konce a rozhodně chci všechny konce teprve pak si pustím dvojku.Na trojku se hodně těším až bude možnost předobjednat tak si to koupím pokud možno ve sběratelské edici.Jsem si přečetl příspěvek od Riheze kde píše o konci druhého dílu sakra to jsem neměl číst teď vím co se stane no nic.Nevíte někdo jak je to u zaklínače 1 s tou neutralitou protože ve třetí kapitole je úkol banka a tam se přece musím připojit buď na stranu lidí nebo elfů jak si mám zachovat neutralitu to přece nejde ne?Přece když se připojím k jedné či druhé straně tak neuvidím ten třetí konec nevíte někdo kdo to hrák jak to je?Jinak gog nemám ale pořídím si ho protože ta hra commander mě zajímá a zaklínače bych rád zkusil také anglicky(bohužel mám pouze česko-polskou verzi).
    • Já o konci nepsal =D Pokud myslíš krále, tak to je spíše politická odbočka, navazující na vztah s vůdcem Modrých. Jinak v 1 banku mám dojem můžeš vyčistit sám, starosta ti dá klíč od zadu, pozabíjíš potvory a si uvnitř (pokud si dobře pamatuju). Ano konce jsou 3 ale já vždy dohrál za Řád, Sigfried je sympaťák.
  • jedničku jsem ani na potřeti nedohrál.přiběh fajn svět fajn ale takamera mě štve.
    • Uprimne musim rict, ze jsem to tez nedohral, z casti me to mrzi a ani nevim proc jsem to nikdy nedojel. Ale tu cast kterou jsem hral, me vzdycky bavila. *5*
      • Jack1947
        Me osobne , to nak prestalo bavit no a tehdy se mi 1 jeste diky te slavne HW optimilizaci cukala.
    • O moc si se připravil.
      • ne píšu za pochodu v práci
      • jo jo, jednička mě možná bavila víc než dvojka, měla takovej víc witcher feel, prostě že fakt chytá různý potvory, cestuje od městečka k městečku... ve dvojce už to bylo samý kamarádíčkování s králema a řešení politiky...
        • Politika patří do univerza Zaklínače stejně jako lov potvor. *3*
          • to je jasný, ale mnohem líp se hraje sekání do příšer než poslouchání žvástů šlechty :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit