Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trh už je přesycen, takže znatelně zpomalené prodeje. :D
    • jo, ještě mrknu, co naskočí po Thunderscapu, a půjdu chrápat... (konečně!)
      • Jack1947
        Komu uniklo I Have no Mouth ma jedinecnou prilezitost to ted napravit. *4*
        • 600 kusů za 20 sekund, WTF ? :D
          • Jack1947
            "Zkupujeme ve velkym" *15*
        • Horst_Fuchs
          Je to asi tak tejden co to bylo v akci za dolar, a to Steam verze.

          EDIT: tak ta akce kupodivu pořád běží, kdo chce může to mít za dolar. *4*
          http://vodo.net/bigbrother?indiekings
          • Jack1947
            Nekdo psal, ze byl smutny ze to nestihl... tak pokud nema asi mit uz nebude. *7*
  • mdkGT
    hmmm kozy....
  • Inquisitor
    Nebyl náhodou Gothic II gold?
    • mrkni sem, ucho vyštrachal tenhle link:
      http://www.reddit.com/r/GameDeals/comments/1qjevg/gog_fall_insomnia_megathread_limited_quantity
      • Inquisitor
        Hmm tak nebyl
    • mdkGT
      nebyl
    • Mám pocit, že byl...
  • Takže nás nalákali na limitovanou nabídku, kterou ale budou celou noc opakovat! :-D
    • ucho
      The deal will run from now until we're out of "stock" of games for the sale, and games may show up more than once.
      • Moje chyba. Tohle mi uniklo :-). Alespoň vím, že nic novýho tam už nepříjde a jdu si dát v klidu večeři :-).
      • Jack1947
        Takze brzy. *3*
    • taky mě to napadlo, že tohle bude ta "insomnie" - budeš se celou noc snažit konečně si nakliknout nějakou hru free :D
      • Jack1947
        Vysvetlovalo by mnohe...
      • mdkGT
        jsem pro, ve 4 rano bych mel mozna sanci, jdu si uvarit kafe :)
    • Jack1947
      Neverending story...
  • mdkGT
    Uz to toci.
  • já jen doufám, že už bude brzo konec :D po celým dnu v práci na ten monitor už ani nevidim...
  • ucho
    Zajímavý, Hotline Miami už bylo, ale teď je 600 kusů. Že by závěrečná tečka?
    edit: hm, zajímavé. tak teď už to asi bude opravdu insomnia... ještě že člověk ví, co už tam bylo za hry a jestli něco chtěl. rozhodně je ale teda lepší to odchytit v té první časové vlně :)
    • mdkGT
      to by byla pekne blba tecka
      • ucho
        no čekal jsem, že tam na konec lupnou 500x witcher 2, ale spletl jsem se :)
        • ale je fakt, že to Hotline Miami už mizí celkem pomalu... buď už lidem došly prachy, nebo už je půlka sídla GOGu v plamenech :D
          • Jack1947
            Uz to nechtej mit 2x... nebo 3x aby videli ze se jedna beztak o posledni nabidku.
            Nee jeste Heroesi V. vlastne. *3*
          • mdkGT
            Nebo ti kdo ho chteli, uz ho maj a ti kdo co ho jeste nemaj, ho ani nechtej :D
        • Janun
          Ja bych bral jeste Fallouta jestli už nebyl.
          • mdkGT
            nebyl, ale byl uz v akci milionkrat predtim
            • Janun
              Na gog chodim uz celkem dlouho a na fallouta sem jeste stesti nemel. Asi smula :-)
  • OPAKUJÚ SA!

    Hotline tam uz raz bol. Non-free.
    • Jack1947
      Njn, dochazeji jim "zasoby". *4*
  • Horst_Fuchs
    Torment je absolutně nedobytnej, pořád přetíženo. Asi se na to vykašlu, tohle nemá smysl.
    • Thorar
      Nakonec se povedlo :-)
    • Mě se povedlo jej koupit.
    • Jack1947
      Nema no, uz je pryc....
  • Kruci, Sacred gold mi utek *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit