Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ak to tu niekto sleduje dlhšie... Opakujú sa tie ponuky?
    Či má zmysel čakať na niečo, čo som pred chvíľou zmeškal *13*
    • Jojo, opakuje :)
      • Thx! Total Annihilation tam bola asi 5 sekúnd... nemal som po ruke kreditku :D
        • To ja to stihl koupit i s pokracovanim kingdoms :)
    • ucho
      neopakuje, jen to, co bylo free, bývá i za peníze.
  • teď jsem zvědavej na toho dragon commandera, po slevě furt přes dvacet babek... tady se to asi zpomalí
    • Ani ne čoveče *1*
      • to teda, střílej to tam ty lidi jak zběsilý :)
        • Janun
          To víš co je ve slevě, to se prodává :-) Ja si treba koupil Tomb raider 1,2,3 a ani nevim jestli se k tomu nekdy dostanu :-)
          • Jack1947
            Dekuji za odpoved, tudis tu zadna vyhoda neni to jsem potreboval vedet. *4*
        • Jack1947
          Neni to jak v klasicky aukci, bot a ... nebo to funguje jinak. *7*
          • chlape, já ti fakt nerozumím, co říkáš - není to nic osobního, ale popros ségru, ať to píše za tebe
            • Janun
              Ale tohle neni aukce. Kupuješ za penize(vetšinu) dokud dana hra neni vyprodana. Nektery hry sou zadarno, tak tam treba nekdo bota bude mit, ale u placeny hry je to asi zbytečný.
            • Jack1947
              Nic osobniho, ja segru ani bratra nemam. *3* Mel jsem na mysli jestli si tam muzou nahodit "bota" jako v jinych aukcich ... nebo tak neco aby to hazelo za ne.
  • Pro změnu error 500 u volného I Have No Mouth :)
  • ucho
    http://www.reddit.com/r/GameDeals/comments/1qjevg/gog_fall_insomnia_megathread_limited_quantity
  • Jack Keane 2 = vaše vstupenka na záchod :D
    • Jediná možnost oddechu :D
      • Drží se tam už přes tři minuty, to bude nejspíš rekord :D
        • nechcete si nekdo koupit ten posledni kus :D
          • fakt by mě zajímalo, jestli existuje nějakej člověk třeba, kterej fakt ten poslední kus radši koupil, aby se to už pohlo :D

            ale tady bylo jasný, že nikdo ten poslední nechtěl - když koupíš poslední, nemáš šanci v následující akci
            • už jsem četl na GOG fóru i názor, že tam mají nějakej postrkávač, kterej zabrání tomu, aby se to úplně zaseklo na nějaký hře... kdo ví...
            • ucho
              spíš ten poslední kus může snadno někdo chvilku blokovat a zdržet to před potenciálním kupcem.
          • Po tomhle bude něco free :D
  • OMG, socky mají pré... My mastňáci nakoupíme na torrentu. *5*
    • To jsi pekna socka,kdyz nemas ani 1,5dolaru.
    • ty seš ta největší socka
    • Užij si ten balast, která se na to nabalí :)
  • presne tak. mam net rychly jak mizive promile populacie a two worlds sa mi mihlo 8 left a potom po kliku chybova hlaska
    to nema zmysel
    len cakat, co bude platene..
    • mdkGT
      zde rozhoduje vzdalenost/ping, sebemensi spozdeni nez maji treba v polsku, nebo kde vlastne ty servery lezi, znamena ze jsi temer bez sance
      • nekromant33
        zajimalo by me, jestli po akci zverejni nejaky statistiky, treba traffic
  • Nyní mi to napsalo, že je přetížen servis - maskot držící Zemi, tak nevím, jestli jsem stihl vzit si Two Worlds :D
    • mrkni se do svý knihovny, teď máš chvilku čas :)
      • Tak asi ne, nevadí, je to docela adrenalin :)
        • to teda, výborná akce, borec, co to vymyslel...
          • a silně navykové
          • Kdyby jakákoliv hra byla za tu cenu po dobu 20 minut, bylo by to asi lepší.
            • dyk je to sranda ;)
    • nestihol, po chybe ho nemas
  • zacinaji jim padat servery?
  • kliknul jsem na Two Worlds II zadarmo a vyskočila stránka:

    Sorry, we're overloaded, please try again later :D
    • mdkGT
      me se tam obevila nejaka modra koule *15*
      • no, to bylo ono ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší