Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele lidi nebrečte a buďte rádi, že vám ten Alan na PC vůbec vyšel ;)
  • SMJEKI: Nahraď si slovo "kvalita" textury "detailností". Textury v obou verzích jsou stejně detailní, jen v PC verzi díky vyššímu rozlišení ostřejší. Že je možné hrát hry na plné detaily v různém rozlišení a dosáhnout tak velmi rozdílné kvality zobrazení, netřeba dodávat. A tohle je přesně ten případ. Stejné detaily, jiné rozlišení, a proto téměř identické verze. L. A. Noire na PC vypadalo takřka stejně jako na konzoli. Logicky.
    • smejki
      ty obrázky jsou ve stejném rozlišení, n'est-ce pas?
    • to je sice pravda .. ale zapominas na to, ze zmenseni textury vede k strate detailu .. jakmile je nejaky detail puvodni hi-res textury mensi nez je schopna textura s malym rozlisenim zobrazit tak jej proste nevidis .. tj pravda by to byla, pouze pokud by textury pro xbox byly delane tak aby zobrazili nejjemnejsi detaily a PC verze je zobrazi pouze vetsim poctem px ... coz neprepokladam .. spis se textury pro xbox zmensujou z hi-res dokud neni dosazeny stabilni vykon (jinak by PC textury byly jen interpolaci, pripade by se museli delat znova ve vysim rozliseni) a na PC se pouzijou puvodni hi-res, nebo hi-res zmensene na pozadovanou velikost ... jinak na konzoli samozrejme koukas z vetsi vzdalenosti .. ale na druhou stranu pokud z nejakeho duvodu preferujes hrani na gauci, pripojis TV na PC a co vypada na TV s velkou uhloprickou lip, cinema rip nebo 1080p BR ..? :) ..
  • A jéje to je zase keců na adresu konzolí prosim vás uvědomte si že ta hra vyšla na konzole skoro před dvěma lety kdežto na PC teď takže by bylo hodně divný kdyby tam žádnej nebo minimální rozdíl nebyl. *3*
  • Veskoslav
    Ale ne, konzole přece nejsou zastaralé....Škoda že tu není Jejdásek, aby nám vysvětlil, že hnusná pc verze se neliší od XBox a navíc ji stejně ukradneme...Nic nemění na faktu to, že je mezi nimi rozdíl 2 roky. Konzole jsou někdy z let 2005/2006 a už by se měly pomalu vyměnit, ne čekat další dva roky a brzdit vývoj. Vím, e je to o penězích, ale jak sleduji CoD, tak je to jenom o penězích.....
  • To jsou zase komentáře :D. Lidi, zamyslete se než tady něco vyblijete...

    Zajímavé komentáře:
    "To bude chtít 4jádro" :D:D:D:D:D

    "Nice :) Jje vidět, že si na konzole verzi moc záležet nedali... alespoň teda od pohledu na screeny -.- dle mě to mohlo být totiž lepší... ale zase jde o engine no" - To bude asi tím že z těch konzolí se asi víc vypotit nedá :-)

    Jinak podle mého názoru tenhle článek naprosto postrádá pointu. Je jasné že současné počítače konzole naprosto rozdrtí...
    • Nevím čemu se směješ. Já vidím, že to na 6jádru vytěžuje 4jádra pořádně. Takže logicky s 2jadro bude omezovat fps.
  • Trošku mě prudí,že se na Wakea na PC muselo čekat tak dlouho.... během té doby se totiž milý Alan lehce okoukal a ztratil tak na atraktivitě :/
    • Ale proto teď stojí "jen" 21 Eček na Steamu zas na druhou stranu...
  • Se mi libi jak tu nekteri krici ze robehnou Bf3 na max ale todle nee a hned je to sh*t *1*
  • Čeština je oproti angličtině nádherný jazyk, angličtina je primitivní hnus.... ale s takovým přístupem co tu někdo píše, tak se za chvíli budeme muset učit vietnamsky, když si budeme chtít jít dát do Teska nudle k "vietnamcům" ...
    • Jazz
      Strašně nádherný kreténku. *5*
    • Mechwarrior_bw
      ťažko posúdiť ktorý jazyk je lepší ale isté je, že to čo píšeš bude primitivný hnus v každom jazyku.
  • Jo ale chce to aspoň 4jadro
  • Crysis na max je urcite mnohem narocnejsi nez Alan na max
    • bohuzel crysis jsem na aktualnim PC nezkousel, nicmene BF3 jede cca od 40-50% rychleji .. to nic nemeni na tom, ze i Alan Wake bezi hratelne (+/- 40fps) a neni to typ hry kde je by zalezelo na tom jestli ti to jede 30, 40 nebo 80 fps ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit