Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mel jsem moznost hrat wakea na xboxu...zahral jsem si i par dalsich her jako gears of war 2...demo novyho mass effectu...ja vim,ze konzolisti tohle neradi slysi,ale pravdou je,ze vsechny hry vypadaj stejne...jsou takovy papundeklovy...nevim jak to rict v IT zargonu,ale polygony nelicujou..je to vsechno neostry a mate z toho pocit,ze vsechny objekty jsou duty. Ale aby to nevypadalo,ze jsem troll...automobilovy zavody se mi na konzoli hrajou lip. Takze ikdyz se to muze na prvni pohled zdat,ze rozdily jsou minimalni...neni tomu tak. Jde taky o to,jak tu "citite". Toliko k rozdilum v grafice.
    • Mechwarrior_bw
      súhlas, mám z toho rovnaký pocit... ale je to podobne aj na PC u niektorých hier ak nastavíš najnižšie detaily (je to zrejme v tieňoch, osvetlení atď).
    • Papundeklovy? Duty? Jako jasne, ze jsou modely duty, nebo na PC nejsou duty? :) Nebyla zrovna spatna televize, nebo blbe nastavena? Takovejhle dojem jsem teda nikdy nemel, a to hraju prevazne na konzoli.
      • No prave je to o tom,jak to citis...duty jsou samozrejme vsude,ale na pc ty hry vyvolavaj dojem,ze tomu tak neni. A pokud prevzane hrajes na konzoli,tak to asi postrehnout nemuzes. Tohle neni kritika,je to fakt.
        • Nepripadalo ti to treba u Call of Duty? I kdyz to zrovna nehraju :)
        • hraju prevazne na konzoli, ale mnohem dyl jsem byl predtim PCckar, ale to s tim duty, teda fakt nechapu. Navic kdyz je to "fakt" :)
    • tak 40-45 fps .. na tenhle typ hry bohate staci ... takze pohoda .. neodflakla konverze potesi ...
  • už to stahuju *5*
  • Těším se na dobu kdy bude grafika tak dokonalá, že se na forech nebude řešit, ale bude se řešit obsahová stránka hry o kterou v téhle hře jde především. Nevím jak vás ale mě bavily i hry před 10-20 lety i když jejich grafika nedosahovala ani kvality dnešnich her na mobilech. O grafice to fakt neni, tak se nehadejte PC vs xbox vs PS3, proberte se a běžte si radsi něco peknyho zahrát!
    • Mechwarrior_bw
      - o dôvod viacej aby grafika napredovala čo najrýchlejšie
      - hry pred 10-15 rokmi dosahovali maximum čo daná doba dovolovala a hráčom na nej sakra záležalo... povedal by som, že ešte viac ako je to dnes, keďže prakticky každá nová hra posunula latku znovu o niečo vyššie ... ale to si zrejme mladá generácia ktorá nezažila nástup 3D grafiky a prvých akcelerátorov nevie predstaviť čo sa vtedy vtejto oblasti dialo.
      - o grafike to JE rovnako ako o ďaľších parametroch hry.
    • No ale vsimni si, ze taky hovoris o grafice a o obsahu hry vlastne nic ;)
  • Já to hraju od fčerejška *1*
  • Rozdíl??!!!! Ještě aby ne když hra na xboxu jede v rozlišení 1024x640 bez vyhlazování. *1* *1* *1*. Že si to mužem ještě graficky poštelovat hmm to je nám houby platný, když je hra náročná jako Crysis na Ultra
  • rodneymckay
    Věřím, že autor článku to nepsal proto, aby rozpoutal další flame PC vs konzole.
  • Stejně jsem chtěl pc verzi jenom proto, že se tu vždycky najdou nějaké šikovné české ručičky, které si nenechaj tak suprový příběh ujít a přeloží ho do našeho nádherného jazyka.
    • Cestinu to docela chce, pravda, otazka ale je, jestli ji casem nekdo udela. Pokud se na to vyprdne Mrazik tak docela pochybuju, alespon v nejakem rozumnem case. Ale jinak to vyhlizi docela zajimave a snad i hratelne, ovladani zda se take neni zadna tragedie (toho spolecne s kamerou jsem se bal nejvic). Akorat se mi to zda krapet narocnejsi na hw, ale nic hrozneho. Jinak nevi nekdo jak vypnout motion blur (rozmazani obrazu pri pohybu)? Nemam tekhle efekt zrovna v lasce...
    • Sa neposer ty český k...... s tými ručičkami. *5*
      • Aha ho, buzík prišiel medzi nás *1*
  • Opravdu mě to nepřekvapuje. Současné konzole jsou opravdu staré několik let a vývoj se přeci nezastavil. Trochu to omezuje vývojáře, takže zdokonalují engine a snižují rozlišení. Takže většina her běží na konzolích je HD zatímco PC FullHD. Samozřejmě určitě grafika zlepšuje dojem, ale abych řekl pravdu, při opravdu dobré hře vám dojem skvělé grafiky ani časem nedojde :)
    • Me teda dojde dojem ze skvele grafik u skvele hry hned, protoze skvele hry vetsinou mivaji skvelou grafiku, protoze skvela hra ma mit vsechno skvele :) Ale neni to az tak o tom, kolik je vykresleno objektu na scene, a v jakem hrajede rozliseni, ale jak je vytvarne ztvarnena, nadesignovana, stylizovana, atd. spise po vytvarne strance. A nutno podotknout ze jestli PC nebo 2 roky stara hra Alan Wake na Xboxu je uplne jedno, dojem je porad dobry.
  • Takze parada na steamu Alan Wake CE za 20.99E PARADA!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit