Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak hloupou recenzi jsem dlouho nečekl. Po přečtění článku jsem čekal že jsem tam v jedné třetině recenze, hledám odkaz na druhou stránku a nikde nic.
    Počítám, že pan recenzent hrál maximálně do toho 13-týho levelu a pak zjistil, že hra už víc nenabídne.
    K tomu srovnání s Civicem, určitě jel pan recenzent stejným stylem a ještě po závodním okruhu, jako ve hře,že? Hrál to vůbec s volantem? Ví vůbec něco o autech? Z recenze bych řekl, že ne.
    Slohovku na základce ve třetí třídě bych napsal líp. S takovýma recenzema se jděte vysr.t .
    Netýká se to pouze této hry.
  • Mam doma xbox360,forzu3 hraju na volantu a ze začátku jsem byl uchvácen z grafiky,zvuku i z fyziky.super je i tuning,který se u nĕkterých aut,převážnĕ japonců podobá NFS:Underground2.Doufal jsem,že u GT5 budu uchvácen ještě víc,ale jak to pozoruji,tak forzu3 překoná jen forza 4.
    • To máš pravdu. F3 překoná až F4. Jenže GT5 nemělo ambice překonat F3. GT5 je prostě jiná hra. Oproti F3 má motokáry, počasí, enní dobu, NASCAR, Rally, lepší nasvícení, Challenges atd.
      Tyto dvě hry spolu nemohou soupeřit. A GT5 překoná až GT6.
      • A každý auto je úplně jiný. Jedno je hezký, druhý ošklivý, jedno má destrukci malou, jiný velkou. Destrukce je tam celkově nějak na heslo. Jedna trať vypadá skvěle a další jak z jiný hry. Kdo o takovou hru stojí? Raději si zahraju "horší" hru, která jako celek dává smysl a ne nějaký bastl, který má být lepší jak realita a mít 1000 aut.
  • Tak tohle byla vazne hrozna recenze, pulku zabira fakticky popis tlacitek v menu, druhou dost nepresny popis funkci ve hre se spoustou nesmyslu. Pro me nejhorsi recenze na Tiscali za dlouhou dobu
    • proste jen suchy, nudny a nepresny popis faktu, jak nejaky skolni referat, zadne "we love cars" z te recenze vazne necitim
      • PS: To jsem si myslel, ze tu zaujatou recenzi nejakeho xbota na IGN uz fakt nic netrumfne :)
        • Ano, souhlasím, že to tak může působit. Já mám totiž raději popisné suché encyklopedické recenze, ze kterých se člověk skutečně před koupí dozví, co je uvnitř. Nicneříkající oslavná omáčka určená fandům, kteří již hru vlastní, je dle mého názoru nepraktická pro člověka, který přemýšlí o koupi.
          • Tak to byste mel asi zmenit profesi, takove recenze opravdu bavi cist malokoho. A pokud jde o encyklopedickou presnost, mozna byste si pro zacatek mohl zjistit jak se pise Nurburgring ;)
          • Hmm, to je sice fajn, ale nechybí nám tu něco, jak hodnocení? Shrnutí kladů a záporů? Nezlobte se na mě, ale hru jste prakticky strhal z kůže od začátku do konce a pokud se nemýlím, uvedl jste pouze jeden/dva kladné body na konci. Okej, tak kde je ta Vaše pětka, šestka? Osm? Vysvětlit!
  • Chápu zastánce této hry.Ale co nechápu srovnávání s Forzou???.Já osobně se těším na test drive unlimited 2.Serie GT pro mne skončila čtvrtým dílem.....
    • TDU 2 je čistokrevná arkáda, nemá se simulací společnýho víc než závody na mobilu v javě. Forza a GT jsou sokové, to TDU2 stojí úplně jinde.
      • pochybuji že GT5 je simulátor ježdění????
        • A co to tedy je?
          • převažně hra o ježdění autem.Kde když se nabouráte nic se vám nestane....No já radši budu hrát arkádu s pěknejma autama *3*
            • To udělej když tomuhle nerozumíš.
  • Duuku_cz
    Uz sem to tu psal jinde na tehlech strankach, ale u odkazu na stejne video co mate tady v clanku. To ma byt vtip? Ja si stale nemuzu pomoci, u GT5 je videt ta pomocna cara, tudiz auto evidentne stoji v idealni stope, zatimco u Forzy ten usek neni rovny, zataci mirne doprava, z toho vyvozuju ze idealni stopa je vic v pravo presne jak jezdi AI auta, zajimave, ze auto samotne stoji na vnejsku zatacky takze srovnavaci video na baterky kdyz nejsou shodne podminky = obe auta nestoji, podle me, v idealni stope. Jinak recenze pekna, ale jak sem uz psal, zazdili ste to tim hloupim videem *9*
    • Když se ve Forze postavíte na ideální stopu, tak vás taky objedou. Video je čistě ilustrační, nicméně přesně ukazuje, jak AI v GT5 zcela ignoruje přítomnost hráčova vozidla na silnici. A projevuje se to nejen když stojí, ale i když jede. Nejprve jsem si myslel, že AI je agresivnější, než v Shiftu, ale pak mne několik událostí utvrdilo v názoru, že AI hráče prostě natvrdo ignoruje.
      • Duuku_cz
        Ok, verim ze Forza je v tomhle mozna lepsi *4* , ale tak aspon priste dejte video ktery to lepe dokazuje nez toto.
        • Najděte mi na YouTube lepší video a link změníme. Ale já bohužel lepší nenašel a sám nemám techniku, abych ho udělal.
          • Duuku_cz
            http://www.youtube.com/watch?v=sBSG0o97slk tam uz to neni tak hrozny, ale zase by se mohlo zdat, ze se snazim pospinit Frozu coz opravdu nechci *1*
            • Jj, tohle je v pohode. Urcite lepsi nez to "prvni proflaknute AI" video. Po tomhle uz by se i dalo rict, ze ta AI v GT5 zase neni tak spatna. Jenze proc to netestli na vice tratich? A treba i nekde v zatacce? OK, jen tady vidime, ze na Suzuce a na rovinkach to AI z GT5 docela zvlada.

              Stejne tak uznavam, ze to prvni video vypada jako utok na GT5. Ve Forze stalo auto sikovneji, zneji nazory. Souhlas, ale nikdo uz neresi co se delo v GT5. Tam stojici auto museli vsichni videt, presto ho kazdy napalil. Tudiz prosim vice videi, z ruznych okruhu a z ruznych mist. Od GT5 si zatim drzim odstup a jsem opatrny, po koupi GT:P se do nej urcite nepozenu. Asi pockam na jaro, na lepsi cenu a na hromadu patchu, ktere to alespon trochu dodelaji. :)
            • to Marcus de Tycho: Vždyť ty auta stály na uplně stejných místech stejné trati. Jak by mohl chtít někdo poškodit takto Forzu? Tohle video je rozhodně uvěřitelnější než to, co máte u recenze vy!!!!!!
            • Zajímavé video. Díky za odkaz. Ale mám z něj dojem, že někdo za každou cenu chtěl pošpinit Forzu. Když zhodnotím celkové chování AI na trati, tak ve Forze se skutečně chová příjemněji. Svůj názor na AI v GT5 jsem popsal v recenzi.
    • Co chceš od Tiscali Game, webu kterej dal 6/10....
      • Resistance 2
        • A uvedomujes si, ze to hodnoceni dali uz uplne jini lide nez ti, co jsou tu ted? Nebo ma ten web nejakou kolektivni mysl?
          • Score taky obývají pořád jiní a jiní lidé, ale antikonzolová rétorika s nimi zůstává...
            • Ve Score jsou ti sami lide skoro po celou dobu existence modernich konzoli :-) Ale s tou retorikou souhlasim.
  • Moc pozityvni recenze na Gt5 to moc nebyla no nemuzu soudi kdyz jsem nehral kazdej ma svuj nazor tak uvydim az koupim a nehadej te st tady furt *4*
  • Ešte som zabudol. Tento mesiac má vyjst mový patch ktorý pridá do hry mechanické poškodenie áut. Pre mna osobne je toto dôležitejšie ako vizuálne poškodenie. Podla mna to je velmi dobrá hra ktorá rozhodne stojí zato. Vie do seba vtiahnut a nutí Vás zlepšovat sa.
    • Ponekud nepresne... Melo by to byt tak, ze mechanicke poskozeni bude zpristupneno kazdemu jako moznost nastaveni v menu. Kdo si ho nezvoli hned od zacatku, pro nej se bude zpristupnovat v kariere jako doposud.
  • Poškodenie sa neodomiká po leveloch. Včera to Yamasan niekde na nete písal. Poškodenie ja výraznejšie na prémiových autách a na vybraných typoh podla všetkého rallly autá ešte viac. To je oficiálne vyhlásenie. A na kamarátov sa do online kludne môžeš napojit aj bez kódu. Nato slúži položka comunity a tam máš kamaratov vypísaných ktorý sú online majú zelené kolečko a ked hra hru oline v nejakej miestnosti sa ti zobrazí dole u takého šálku orange ikonka a ked nanu klikneš ti ukáže miestnost kde hrá a kdo je v nej jednoduché len treba sa pohrat s menu a mat nato chut lebo niektore veci su tam malo vidielne.
    • Díky za tip s tím community. To rozhraní je docela nepřehledné.
    • Odemiká se to podle toho v jakém jsi levelu, je jedno co kdo řek oficiálně, takto to prostě je :-) http://www.gamersmint.com/gran-turismo-5-level-40-advanced-damage-modelling-video-will-shock-you
      • To video som videl ale asi najrozumnejšie by bolo kúpit to auto v nižšom leveli a skusit či ide tak rozbyt. Tušim nan našetrim a potom budem vediet viac.
      • Sorry, odemyká *5*
    • Tys to asi taky nehrál, co? Protože jinak bys takovou blbost ohledně poškození nenapsal. Odemyká se po levelech. Konkrétně první fáze na 20. a druhá fáze na 40. levelu.
      • Hrajem to každý den. Zatial nejsom na leveli 20. Hrávam hlavne online. Tu maš link na to vyhlásenie možeš sa nato pozriet. http://ps3.ign.com/articles/113/1137446p1.html
  • Další recenzent, který GT5 viděl jen z rychlíku (hrál to jen chvilku). Jinak by zjistil, že poškození se odemyká na 20 levelu (základní) a 40 levelu (pokročilé včetně odpadávání částí kareoserie, dveří, kufru, atd.).
    • Sony to popřelo v tiskovce před pár dny. Model poškození je odemčen od začátku hry.
    • zato ty určitě jsi a víš jak se řídí takové Lambo za deště protože ho máš doma v garáži.
      proto víš že je GT naprosto realistické facepalm
    • další sonypako kterýmu se nelíbí hodnocení tak radši napadá recenzenta
      thumbs up
      po celém světě to dostává vesměs stejné hodnocení tak na tom asi něco bude
      • Tady nejde o hodnocení, ale o uvádění nesmyslů v textu recenze.
      • Nejde o hodnocení, ale o to, že v recenzi jsou mírně řečeno nepřesné informace: "Zde musím zkritizovat model poškození. Nevadí mi, že nelítají kusy plechu a kol. Odpustím i to, že ani po docela solidní havárii se to neprojeví na fyzice vozu."
        • Tak či onak, stejně se jedná o nejlepší hru v dané kategorii, takže není co řešit :)
          • je naprosto užasny jak tohle někdo může říct přitom si dokážu představit že v životě nehrál jedinou hru od konkurence
            je jasné že když si celej život hrál na konzolích nějaké přiblblé GT 1-5 tak nemáš z čím srovnávat
            • Proboha to jsou kecy!!!!
            • Sak ty budes taky odbornik na auta, kdyz rikas serii GT priblbla *3*
  • Mám jen jeden dotaz: Do jakého levelu to pan recenzant dohrál?
    • Nejprve do 12., pak zásek konzole a poškození save. Takže znova a tentokrát do 23. Tuto hru skutečně nelze za prá dní "dojet". Nicméně plánuji se ke hře ještě vrátit v lednu, až nám ji opraví a až se skutečně dostanu na ten legendární 40. level.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit