Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přijde to jenom mě, že jde o revoluční model vyprávění příběhu?
    • Jen tobě.
      • Aha, asi jsem zapomněl, že her, kde můžeš přepínat mezi třemi postavami, které si žijí svůj život, zatímco ty za jednu hraješ, je tolik.
        • Ano, takhle by to prý mělo fungovat. Ale co se týče příběhů, tak jsou Rockstaři většinou břídilové, takže nevěřím tomu, že to dopadne dobře.

          Každopádně, princip paralelně se proplétajících příběhů s možností hrát za více postav nám servíruje např. Capcom už snad 16 let.
          • Až na to, že v žádné hře od Capcomu si nemůžeš do jiné postavy přepnout KDYKOLI během hry. A mluvil jsem o revolučním MODELU VYPRÁVĚNÍ příběhu, ne o revolučním příběhu.
            • Rozhodně si nemyslím, že to bude jako u Capcomu, kdy tě hra přepne do jiné postavy, až když se posuneš v příběhu. A o příběhu a břídilství jsi začal mluvit ty, tak jsem předpokládal, že to nějak souvisí s mým příspěvkem. Očividně ne.
            • Opravdu myslíš, že tě nechá hra přepnout, kdykoli si zamaneš? To by bylo malé technologické harakiri (a hratelnostní vlastně taky). A opravdu netuším, kde si vzal, že mluvím o revolučním příběhu...
      • Taky bych rekl, ale zaroven me nenapada nic, cim bych to prokazal : ) *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit