Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak za prve když se budou ve hre jen vykradat banky brzo to bude nuda, rekl bych uz tak po druhe bance. za druhe je blbost ze pokud budu hrát jednu postavu, tak zbyle dve budou hrat samy pomoci AI.
    no a za treti me nelaka hrat za nejake asocialy, proč nemužeme hrat za slušne lidi a chodit normalne do prace, do kostela a pod.
    • lol, to je jako kdybys po shlídnutí filmu řekl "hm, mě se tahle romantická komedie moc nelíbila, proč tam nebyla nějaká krev, zombie rozstřílený brokovnicí a na závěr obrovskej boss?".

      Jen si pořád nemůžu ujasnit, kdo je větší jantar, jestli ten, kdo píše takový věci nebo ten, kdo má potřebu psát do diskuzí "mě tahle hra přijde na pytel, nelíbí se mi, je hnusná, mnohem lepší hra XYZ" :)
    • Tohle je GTA. Od GTA očekávej, že to bude GTA. Jednoduché. Proč musíš hrát za zločince? Protože za něj hraješ ve všech dílech GTA. *3*

      I když taky bych bral hru ala GTA, kde bych mohl hrát za slušňáka a mohl bych třeba chytat zločince, obchodovat, kupovat nemovitosti a pak z nich profitovat, mít vlastní podnik atd.
      • Ono se málo které studio odváží k takové hře... Chce to mít zkušenosti a finance. *4* Jinak bych taky chtěl něco na ten způsob. *3*
        • podľa mňa veľa ľudí je skeptických pre to čo prišlo po san andreas tam šlo robiť toľko vecí a 4ka o to bola obratá tam šlo podstate robiť len hlavný príbeh a nič iné po dohraní uninstall lebo to bola nuda. IMHO..
    • No to přece máme The Sims! *15* GTA je o zábavě... Snad to potvrdí právě pátý díl. *4*
  • Tak uz stahuju *15* zlatej warez *5*
    • Kalhoty,protože stahuješ po*no z warezu?
      • může mě někdo vysvětlit proč je tu zakázané slovo P O R N O !!! ???
      • obcas taky *14*
  • Niko (Nikola) Bellic (žádné č) co je natom dpč těžkého ? Niko Bellic
    • Je to srb a navíc Nikolai. Podle mě by to mělo být Nikolai Bellič
      • Jo je to srb a proto je jeho rodné jméno Nikola Bellic (belic ) (ang. belik ) - Nikolai- Nikola , je stejné jako michal -michael
  • Hale lidi? Není ten v levo dost podobnej tomu herci co hrál agenta Smitha v Matrixu a nebo Elronda v Lotru?? No a ten napravo taky připomíná nějakýho herce??
  • Jinak odkud lidi cucají že budou tři příběhy?

    Co já vím(a že jsem to preview četl hodněkrát)tak oni mají svě předchozí historie,a teď budou makat spolud=jeden příběh...

    To si myslíte že budete dělat mise ve třech ale každý bude mít jiný příběh se stejnýma misema?...na 99% to bude jeden příběh.
  • Hm zase dalsi GTA ze je to furt bavi recyklovat GTA 3 to zase bude blbost *6*
    • Giuzeppe
      Radsej GTA 5 nez CoD 18
      • CoD ma aspon nejlepsi engine co sem videl proste grafika na urovni oproti GTA
        • vlastik.plaminek
          Tak tos toho asi moc neviděl.
          • kubi-wan
            žije ve sklepě.
    • http://tinyurl.com/by3xd3e
  • Zločince jako hlavní postavy bych přežil, to ke GTA patří, ale proč to proboha musí být všechno feťáci?
    • Feťák je tam jen jeden,ale jseš asi moc sjetej aby si to normálně přečetl.
      • Opravdu jen jeden? "A stačí říct, že Franklin je anarchistický feťák utržený z řetězu" a "násilnického psychopata Trevora, který si rád pošle do žíly něco ostřejšího".
        • Gameinfromeru se píše o jednom.

          O Frenklinovi je psáno že prodává kradený auta a že vyrustal v ghettu....takže ano ,jen jeden.
          • Článek na gameinformeru jsem zatím nečetl, vycházel jsem z tohoto článku, ve kterém i Franklina popsali jako anarchistického feťáka.
            • Momentálně v tom mají všechny český servery bordel,každý si dostupný info překládá jinak...ale tak to preview v informeru bylo takový sem tam...
        • A poslední je tloustnoucí Michael jenž žije v děsném manželství , svatá trojici opravdu
  • Jde to uz nekde stahnout ? nejlepe uloz.to diky
    • KID...
      • Troll kolego. a schopnéj
  • http://www.csfd.cz/film/9192-kid/
  • jindra.veliky
    No nevím. Aby zase hráč neměl na ucte stovky tisíc dolaru a nemel je za co utratit. *11*
    • a?
      • CrocoRay
        V GTA IV nebylo mnoho věcí, za co utrácet a někteří lidé si na to stěžovali. Ale já problém neměl, vždycky jsem nakoupil raketomet, granáty a bavil se výbuchy. Jenže to bylo docela drahé a nemocnice taky nebyla nejlevnější, takže utratit miliony nebyl problém. Akorát tohle byla jediná věc, za kterou šlo fakt utrácet, i když se tím šlo dobře zabavit i na delší chvíle (hlavně díky skvělému enginu Euphoria, kdy chlupatí lítali do všech stran a každá kolize byla jedinečná) ale pětka už na tom vypadá lépe, tak se nechme překvapit.
        • Big_Pete
          hmm skoda ze nefungovaly ty tel. cisla na ty nabizeny auta na netu...na druhou stranu uz by se to nemuselo menovat GTA
          • CrocoRay
            Nemuselo, ale stále mohlo. Jo jo, ty čísla fungovat mohla, protože by bylo fajn sjednat si schůzku a pak si třeba auto pěkně koupit. Pořád by to neměnilo nic na faktu, že si pak můžeš další stovku ukrást anebo třeba i při té koupi odmítnout zaplatit, zabít dealera (prodejce) a odjet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit