Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • firebug
    Vsechno to zni dost slibne a 3 hlavni hrdinove jsou hodne zajimavy napad. I kdyz z clanku na games jsem pochopil, ze postavy, za ktere se zrovna nehraje, pokracuji ve sve pribehove linii bez hracova pricineni, coz je dost osemetne. Clovek, ktery by si chtel osahat veskery herni obsah by tedy musel hru rozjet 3x pokazde za jinou postavu a to "revolucni" prepinani mezi postavami by zustalo nevyuzite... Jen takovy muj dojem z clanku, verim ze rockstar to bude mit nejak vychytane.
    Jinak bych jako fanousek bezcilnych honicek s policii v GTA4 bral jeste 4. hratelnou postavu zpristupnenou po dohrani (neco na zpusob volne jizdy). Hrac by ji mohl prohnat editorem, ve meste menit hadry, ucesy, kupovat hideouty, nemovitosti (+par misi k nim), auta a hlavne by tam melo byt spousty moznoti, jak se na tom skvelem piskovisti vyradit (vylupovani obchodu, bank, najemne vrazdy, delat male ukoly pro gangy atp.
    Chapu ze jim tenhle koncept do vaznejsiho a pribehove vyrazneji ladenejsiho GTA4 a zrejme i GTA5 nesedi, ale jako nejakej bonus po dohrani, ci formou DLC by to nebylo vubec k zahozeni. Ja jsem rozhodne fanousek tekovychto kratochvil...
    • To by bylo hodně fajn, kdyby přidali, co si psal. Je to ale bohužel jen sen. Zní to ale moc pěkně.

      GTA V bude ale pouze příběhová hra s krásným otevřeným světem, které bude ale jen kulisou pro příběh. Nic více. Bohužel.
  • ty tři hlavní postavy nahrávají jedné věci: coopu
    • Loupež ve stylu Payday: The Heist a následná honička městem by byla opravdu luxusní.
  • No, zatím to nezní vůbec špatně. *4*
    jen mě trochu mrzí, že nebude možnost upravovat vzhled a nakupoval nemovitosti.
    Takové věci, ač celkem zbytečné, dokáží hru pořádně obohatit.
    třeba má věčně marná snaha se dostat pořádně do kondice, abych zvítězil v triatlonu, herní
    dobu o těch pár hodin zvýšila. *1*
    To samé nakupování nemovitostí. Ač nevím, jak jsem to dělal, vždy jsem měl ve hře šílený nedostatek peněz. Tudíž jsem sahnul po taxikářských (či jiných) "misích", vykrádal domy etc.
    Velká škoda, že bude hra o tyto možnosti ochuzena. *9*
    • Big_Pete
      dostihy, dostihy a casina a topis se v dollarech...a kdyz vsechno provaris, staci dělpnout par dealeru crystalu a jedes zas dostihy
    • God-of-War
      Třeba ty věci časem přidaj, ale jen tak mezi náma...bohatě mi stačí to, co tam pude dělat už teďka:))))) hlavně to potápění, hory, padák, slaňování budov *14* .
      • Jojo, to zní moc pěkně. Nejvíc jsem zvědavý na hory a slaňování. *4*
  • God-of-War
    Ku*va..já se tak neskutečně těšim!!! Ta grafika je prostě krutopřísná *16*. GTA nemůže selhat.
    • No vzhledem k tomu, že je to dělaný na ty vykopávkový konzole, tak bych nějaký extra vylepšení proti IV nečekal.... Leda že by PC verze nebyla jen nepovedenej port, ale hra udělaná od základu, o čemž pochybuju *9*
      • Aby ses nedivil...ono změna kontrastu,sytosti apod udělá až až...a není to nijak náročný na HW.
        • Keyz
          Ano udělá.Vypadá to na první pohled lépe ale na druhý již ne.
          Rozmazané textury to nezachrání.
    • Keyz
      Jestli tam bude mnoho chyb tak může selhat.
      Na grafiku si počkám, až z nějakého video přímo ze hry kde bude vidět jak vydají různé věci nastavení ve hře.
      Pečlivě vybírané obrázky a sestříhaná videa vypadají vždy dobře.
      • Na grafiku "sere" pes, pokud to bude mít hratelnost VC/SA, beru všemi deseti.
      • God-of-War
        Já vim, že vždycky vyberou pěkný screeny a těma nás krmí, ale nikdy sem nebyl ze žádnýho dílu zklamanej.Za tuhle hru, dam ruku do ohně.
        • Big_Pete
          presne tak, to je jasna predobjednavka a jestli to nevydaj na pc, tak znova koupit ps, bude to strela.
        • ZdepaCZE
          Tak gta IV nebyl žádný super kousek , ano bavil mě koupil jsem si ho atp. ale optimalizace na pc byla prostě k zbli*í *2* . To že mi jezdily pixely sem tam po budovách a vůbec všude při velmi dobrém nastavení a dobrém pc je strašné. Neřeknu kdyby po těch letech co to vydali opravili ale hra je praktický stejná a nezměněná dodnes. To že fanoušci dokáží udělat mod který vypadá o hodně lépe a o hodně lépe běží nasvědčuje tomu že to jde spravit když se chce. Nicméně mám k vývojářům respekt a nechci je nijak shazovat jelikož se určitě zdokonalili a další gta bude řezba a moc se na něj těším asi jako všichni . *1*
  • Keyz
    Takže budu muset přepínat anebo nebude muset?

    - Když budu chtít vidět příběh pro všechny hrdiny tak bude muset hrát znova za nového hrdinu?To asi bude nuda když pojedu 3x stejné mise.
    Proč není sakra jeden hrdina a delší mise.

    - Navíc spolupráce NPC s hráčem v otevřeném světe moc nefungují.Zase někdy vznikají zajímavé vtipné situace.

    -Škoda,že auta budou více držet na silnici.To si zase lidi stěžovali,že GTA IV nešlo hrát protože auta se moc nakláněla a když jeli do zatáčky na plný plyn tak se diví,že jí nevyberou.. *9*
    • mirekdusinojc
      "To asi bude nuda když pojedu 3x stejné mise.
      Proč není sakra jeden hrdina a delší mise."
      Pokud sem to dobře pochopil, tak díky odlišným vlastnostem / schopnostem hrdinů bude mít každá mise tři různé úhly pohledu a způsoby projetí podle zvoleného hrdiny. Navíc nikdo neříká, že všechny mise bou plnit tyto postavy spolu.
      • Keyz
        Jestli to bude hodně odlišné jako například u RPG her pak mně to vadit nebude.
        Zde se toho ale obávám.
  • No říkám si, že tohle prostě zklamat ani nemůže. Rockstar tohle umí dokonale a pro mě osobně je série GTA, Mafia a sportovní série FIFA, to nejlepší co jsem kdy hrál a to hraji hodně her již X let :-) možná ještě COD2 po síti mě velmi bavil.

    GTA V bude prostě nášup a já se strašně těším. Hry tohoto typu mi vydrží měsíce, co měsíce - roky! Bude to bomba - otevřený svět, nekonečné možnosti, řádění, blbnutí, vlastní děj, obrovský svět to je prostě boží. Jediný moje Vítka je k možnosti úprav - tak trošku jsem v tomto ohledu doufal k návratu k GTA: SA - tedy úprava svalstva - posilovna, možnost naučení bojových sportů, možnost kérek, změny účesu apod. To mě trošku mrzí, protože si rád postavu upravuji podle svých představ, ale chápu, že GTA není The Sims. Ovšem Rockstar odhalily, že postavu půjde trošku upravovat a oblečení měnit a nakupovat mnohem více než v GTA IV, takže možnost nějakého střihu či kérky tu možná bude :) Ještě by ve hře mohla být možnost zkupovat budovy a firmy, které budou následně vydělávat jako ve Vice City :-) to taky bylo dobré. Strašně se těším!
    • Big_Pete
      nejvic na nakupovani byly stejne ty hlasky tech zakazniku..."them esses put dust in my weed"
  • Jeff
    Zatím to vypadá skvěle! I když jsem pořád trochu zklamaný z toho počtu charakterů, za které půjde hrát. Radši bych hrál za jednoho se kterým se člověk dokáže líp identifikovat. Něco, jako Ryan Gosling v Drive, nebo Ben Affleck v Městu. Prostě ten druh "zásadového kriminálníka". *1* Což asi Franklin alias "anarchistický feťák utržený z řetězu" moc nebude...
    • Jak jsem psal u toho Franklina je to blbost v gameinformeru je že se narodil v ghettu měl těžký mladí a prodává kradený auta.

      Čili takovej nejblíž CJ-ovi.
      • Jeff
        V tom případě by to bylo v pohodě. Já se bál, že to bude víc Ryder, než CJ. *4*
  • Nevím proč většina z vás kritizuje možnost přepínání mezi postavami ? Pokud jsem správně pochopil je to jen "možnost ", takže nikomu nebrání projet celou hru s jednou postavou a zahrát si druhou hru s jinou. Co mrzí mně je fakt, že nelze kupovat nemovitosti, ani jakkoli měnit vzhled postavy (krom oblečení).
    • A k čemu to bude ta možnost hrát za více postav? Víš, co to logicky znamená? Jednoduše to, že musí být hra na jiném místě maximálně ochuzena, když tu budou hned tři příběhy. Dovolím si také hned předem tvrdit, že ty příběhy nebudou tolik propracované a že celý herní svět bude propracovaný max. tak, jak byly předchozí díly, což je ale škoda. Ony nemožnosti a omezení pak jen ukazují, že tu bude jen velmi omezený příběh bez možnosti jej nějak více omvlivit. Prostě starý klasický koncept GTA. Ovšem já se ptám: Není na čase GTA posunout dál? Jak jsem psal výše, kéž by se GTA rozvíjelo cestou San Andreas.
  • Docela by mě zajímalo, kde si budu moc garážovat auto, když nebudu moct mít žádné nemovitosti?
    • Tak každý z nich někde bydlí jak bylo řečeno...ten feťák asi bude mít plácek vedle přívěsu,Michael garáž ve vile a černoch něco jinýho.

      Prakticky budeš mít 3 save housy od začátku to stačí.
    • Paulcz
      save systém bude asi stejný ne ?
  • El-Bravo
    Tak přeji vývojářům hodně štěstí. *4* Jestli se jim podaří přeskočit vlastní nastavenou laťku v podobě těchle informací bude to bomba *3*
    • Krtecek-GT
      taky se těším, protože se mi nestalo, že by se mi novější díly zdáli horší, právě naopak. Mě osobně serie přijde díl od dílu lepší. Na druhou stranu, starší GTA mi spíše připomíná Saints Row, novější díly GTA jdou spíš cestou k realističnosti ( motorová pila a kladivo na šikanu lidí už v GTA IV není)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit