Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • me akorat stve to ze jsem si nahrabal penez a nakradl aut a kopil baraku a vseho mozneho a na konzoli predpokladam ze muzu zacit znova ze??nebo se to bude nejak dat zalohovat a ucet si otevrit na konzoli??
  • 900!
  • Dobry den chtel bych se zeptat jestli mi pujde gta v na xbox kdyz mam pamet 4 gb (jestli ano jak??) Dekuji :DDDDDDD
  • 10 z 10 vubec, ty strasne dlouhy loadingy, prasteny medaile, ktere te nuti misi opakovat a nakonec zjistis ze si u jedne mise promrdal 2 h
  • Tak co bude? Už to mají na trhu dost dlouho ne? Peníze si už díky konzolím nahrabaly a řek bych že i celkem dost...tak kdy to pustí na ty PC?? :-) Chápu že to nebude takový vejvar jako na konzolích jelikož tam si ty hry kupovat prostě musíte a k tomu ještě v Angličtině :-D BY mě zajímalo kolik lidí pochopilo příběch :-D tak aby ho moch nějak popsat :-D Kámoš když to udělal tak řikal že to bylo dobrý a celkem to chválil....ale nejvíc řešil to že to už udělal....a když sem se zeptal o čem to je? a co se tam děje tak mi řek že hraješ za tři postavy a je tam dobrej tuning aut,pěkná mapa s vesnicema....a něco s mobilem že mužeš přepínat hráče či co :-D Ja bych nemoch hrát hru kterou nechápu to pak strácí smysl....nebo když někdo přeskakuje videa která začínají a ukončují misi třeba u Mafie...
  • po získání 18 mil. dolarů se nezobrazuje žádná mise ani takový ten otazník na mapě. Přitom na youtube je daleko více misí. Co pro to mám udělat at mám náké ty mise ? poradí někdo ? :)
  • Ahoj poradil by mi někdo prosím? Jak mám spustit další misi u michaela po father/son nezobrazuje se mi na mapě po tyto misi už žádná další.. *7*
  • Nenačítá nebo spíš neukazují se mi mise po misi po father/son co mám dělat?poradíte mi někdo prosím?už sem zkoušela několikrát hrát to odznova ale nejde to *4* *7*
  • Já jsem se nějak nemohl dostat k misi Blitz play (tam kde převrátíš ten náklaďák odtahovim autem :D ) pro tu misi jsem sehnal všechny potřebný věci a nic :( co musím udělat?? Pllls poraďte :)
  • Prosím vás o pomoc. Udělal jsem v gta 5 misi, ze které jsem obdržel 18 milionů dolarů. Po skončení mise se mi ale peníze na to konto, co máme vpravo nahoře na obrazovce nepřipočetli. Čím to je? Díky za pomoc!
  • Ja som cakal viac takisto. Hram mam asi tak 38% a nemozem sa donutit hrat dalej, jednoducho ma nebavi a tom som gta 4 hltal denno denne, spoznaval mesto, cital kazdu haluznu reklamu, san andreas ani nevravim. GTA 5 ma nudiiiii.
  • Tenhle recenzent je moje krevní skupina!! Gta není o lineárních misích, to už u her nehledám, takových je kvantum. Gta je o relaxaci. Nasednout do musclecaru a po práci prohnat poldy přes půl ameriky. Rozstřílet kupu gangsterů, zbalit šlapku a pak udělat tu největší šílenost co mě zrovna napadne:) Anebo si pustit mp3 a jen tak se při západu slunce projíždět.. GTA FOREVER!!!
  • Přesně tak. Naprosto jsi mi to vzal z huby. To je snad na reklamaci nebo co. :D Já hraji bez jediného pomyšlení na jakýkoliv bug. Neříkám že hra je dokonalá. Má své mouchy. Ale na fyziku auta jsem si zvykl. Jediné co mě trochu mrzí je kosmetické zničení aut to by mohlo být trochu tvrdší ale jinak tu hru miluju. Nemůžu prostě říct že bych jí nehrál skoro nonstop. A upřímně vážně nehraj hry protože jestli tohle přijde někomu tak špatné je to člověk který se nespokojí naprosto s ničím. Hraní zdar. ;)
  • Nechapem tomu mne sa stalo uplne to iste .. stymi maskami a koniec ? Poradte mi co mam robot
  • pohoda, ja si pockam a zatim si zahraju jednu z toho milionu her co na konzolich nemate. ;)
    (plus ti sikovni uz si to crackli...)
  • Nevím jestli je to jen můj pocit, ale GTA V je naprosto primitivní a neskutečně lehký, že by to zahrála i moje 75ti letá babička. Poslední mise taková krávovina?? No ono celkově některý mise jsou docela nedomyšlený a hodně přehnaný. Ten patch co vyšel dobrý hele něco se opravilo, ale hratelnost to rozhodně nebyla. Nevim co R* šoupnuli recenzentům, že sázejí 10/10 jak na běžícím páse, ale ta hra na tohle hodnocení NEMÁ!! Čekal jsem zábavu na desítky hodin jako tomu bylo v předchozích GTA, ale tohle?? O multiplayeru nemá cenu ani mluvit zkoušel jsem to x krát a ani jednou jsem to nerozjel. Maximální hodnocení 7/10
  • *5*

    http://prod.cloud.rockstargames.com/ugc/gta5photo/9003/1_ZsSoxra0Gt2psrbH3fvQ/0_0.jpg
  • Paráda, díky za snahu a práci:) Vypadá to zajímavě.
  • Vygoogli si gta 5 nazev mise walkthrough nebo guide, pravdepodobne ti chybi getaway vehicle, zaparkovat ho na nejakem krytem miste a call Lester... a asi si myslel masky...
  • chcem vás poprosiť ti čo to hrajú o radu : mam 33 % percent odohrate bola planovaná misia kupiť pasky pre všetkych troch - oblečenie pre troch a tym to zhaslo mi nedava žiadne misie ani za jednu postavu na mape ani jedno písmenko u nikoho ani cez mobil ked volam druhým proste nič čo mam robiť aby som mal dalšie mislie pozrel som že mam 33/69 odohrate
    dakujem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit