Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No podle videí mě to taky udivilo. V San Panděras po čelním střetu předek celkem zdevastovanej, kapota ohlá a nakonec i ulítne. Po třech takovýchto střetech auto čadilo, po dalším začlo hořet a za chvíli bouchlo.
  • Ok, díky za podrobný a zajímavý popis věci. Samozřejmě nejde, aby se po třech střetech auto odepsalo, protože by šla hratelnost do kopru, ale podle toho, co píšeš, to snad bude jakž takž vybalancované.
  • Miserius
    Me prijdou celní střety nějaky rozbitý *1* Pri celnich stretech auto vydrzi docela dost, ale staci vyjet ze silnice a bokem to naprat do stromu a už voláš taxi...
  • Deformace tam je, jen ty káry vydrží víc, přičemž častý střety vedou nakonec k nepojizdnosti nebo ke kompletnímu zničení. Nejspíš kvůli tomu, aby si to nemusel odepisovat po prvním výraznějším rozesmátí, jen co vyjedeš. Oproti GTA4 šla ta intenzita pravda dolů, například jsem nezaznamenal ani ono prolítávání předním sklem při fatálním střetu. Je fakt, že občas to působí komicky, ale vliv na auto celkem zůstává, zvlášť není nouze o zmrvení kol a podobně, což už jízdu ovlivní. U něčeho se kosmetické změny taky projevují později, byť zůstává klasické odpadávání kapoty, spoilerů atd a záleží na nárazech. Takovou zajímavostí je ale stále už nejistota při frajeřinkách z mostů, skal a podobně, když jsem byl svědkem toho, jak nezvládnutý dopad úplně nového auta z dálničního nadjezdu může okmažitě vést do plamen nebo výbuchu. Osobně bych asi střízlivě řekl, že ten model poškození inklinuje trochu zpátky ke starším dílům, ale zároveň si něco vybírá ze čtyřky.
  • Neměl jsem zatím tu čest si to zahrát a trochu mě mate model poškození aut. V recenzi se píše o fatálních důsledcích srážek, ale na youtube je třeba frajer, kterej to se sporťákem několikrát v nemalé rychlosti napálí do zdi a jen se mu trochu zdeformuje předek. Pak vjede na dálnici a tam to ve vysoké rychlosti čelně narazí do protijedoucího auta a bokem do dalšího a opět skoro nic, jede se dál. Vrchol je, když pak spadne z mostu na střechu a napálí to do něj náklaďák a pořád nic, vesele jede dál, jakoby žádná změna vlastností a ani výraznější deformace auta.
  • Ale nepovídej.
    http://www.waterloo.k12.ia.us/schoolsites/thespectator/strange-weather-phenomenon
  • scéna s mučením dobrá, škoda že k tomu nehrálo Stuck in the middle with you *1*
  • Plot z planěk efektivně autem prorazí až , ale do živého plotu-plůtku to nakouří? To mají v LS živý plot z betonu s designem zeleně?? Pokud je mi známo tak např. živý plot z buxusu v reálu projedu i na kole...o tom dešti v parným dni jsem už psal...hmm....a k té misi o mučení...absolutně zbytečně brutální...a opět...Trevor s*re za kontejnerem v jeho základním oblečení (bílé triko,tepláky) a v tom i jde dovnitř. Pak idiotsky mučí taky v tepákách a triku a během posledního videa kdy na něj není tak 0,5 vteřiny záběr má najednou červený triko a kapsáče a v tom i odkráčí huh....realistické stejně tak jak pracující sociálně slabý spoluobčan s 6 dětmi... *7*
  • Hmm vypiplané....? Praží slunce, na nebi ani mráček, ale do toho je průtrž mračen?:D:D
  • Samozrejme,zvyknúť sa dá na všetko. Je ale lepšie keď ovládanie od začiatku "padne do ruky" a človek sa cíti príjemne. Bolo by pekné môcť naprilkad vyhádzať oblečenie zo skrinky (ktoré nechceme) a navoliť si vlastné outfity,ktoré by si mohli prezliekať už ako chcú. Vypnutie HUDu máš pravdu som si neuvedomil :) ale asi by to potom bola otrava potom bez GPSka... Trevor mi ako charakter nevadil, naopak niektoré misie s ním boli aj zábavné,jeho hlášky a prístup k veci,ale pri tom mučeni a niektorych inych misiach som mal pocit že ani nejde o to aby to bolo zaujimave,ale aby tá hra úplne nasilu bola kontroverzná a putala pozornosť. A Trevorov dialóg o tom že mučenie je len pre toho kto to robí na konci mi pripadalo ako úplne nedôležitá "BTW" vsuvka. Ináč to prepínanie medzi charaktermi je zaujímavé pri misiách a aj pre hratelnosť,ale mám trochu pocit že (aspoň u mňa) sa pri tom strácala previazanosť hráča s postavou- v niektorých hrách ma až napína čo sa stane dalej a tu mi je prakticky nejak jedno ako dopadne michael trevor alebo franklin (som cca v 3/4 príbehu). A napriklad misie typu: chod kupiť obleky,chod kupiť masky? Neviem možno sa to dalo urobiť aj zaujimavejšie (napr. musieť to ukradnuť od niekoho nejake špecificke obleky a na masky nejaká bizardná misia s trevorom ked už ho tam máme) a podobne,že proste je tam cca 70 misií ale kopu z toho takéto drobnosti čo mne príde trochu odfláknuté. Svet je celkom variabilný áno,ale oblasti mimo Los Santos atd ma až tak nelákajú aby som sa tam vrátil a práve tie tvoria velkú časť mapy. Osobne mám pocit že autori proste stavili na to že sa hráč bude prechádzať po los santos a vždy sa niečo bude diať okolo neho(práve tie detaily) ,ale ostatné veci nedotiahli až tak ako sa mohli za ten čas...ako som povedal hra je dobrá a hrá sa celkom príjemne (určite nehovorim že je to nejaký debakel) ale tieto veci čo som spomenul mi tam chýbajú
  • Hanzales
    Taky bych řekl. Tolik bugů jsem neviděl ani na Youtube, než jsem si hru přinesl domů. Teď mám odehráno celkem dost a zatím jsem narail jen na jeden bug, který jsem tak trošku vytvořil opřením obřího plotu o dodávku, se kterou se svíštělo po cut-scéně pryč. Naopak nějakých artefaktů, že by někde něco prolezlo skrz, nebo mi něco zmizelo/doskočilo před očima jsem si nevšiml. Akorát zasekávání AI, pardon, taky jednou, ale po chvíli to týpek oběhl a tu obří překážku jsem mu tam taky vyrobil já :) Naopak jsem si všiml, že od 4ky docela zamakali na optimalizaci LOD a to, jak se ten svět vykresluje, hlavně v noci, tomu říkám pořádný kus práce. Dokonce bych řekl, že je ta hra takový generátor náhodných wow momentů, ať už panoramata, nebo nějaká náhodná přestřelka ;o)
  • Hanzales
    Já ti mínusko nedám. Tohle je konstruktivní kritika člověka co to evidentně hrál a subjektivní pohled na věc. Třeba s vrtulníkem souhlasím. Ani tak nejde o korigování cykliky a náklonu, spíše stačí fakt hodně málo a člověk se rozhoupe jak jelito. Ale nutno podotknout, že po delší době už jsem navyknul a třeba tu časovku proletěl na zlato. Oblečení mně taky štve. Možná je logické, že se převlékají, ale jak tu někdo psal, chtěl je mít všechny v kvádrech a na misi mu vyrazil Michael zase v sandálech a tričku :) Co se týče aut, zatím mi žádné nezmizelo. Vždycky se později našlo ;o) Dokonce jsem vecpal do garáže v domě dvě tuněné auta vedle sebe a jsou tam doteď, ale věřím, že se to stává. Policie, tam je to zase krok ku hratelnosti. Zatím mně unikání před policií bavilo vždycky více, než třeba ve 4ce. Btw jedna z nápověd říká: moc lehké? vypněte si HUD" ;o) Sadistick8 mise, souhlas. Mně třeba osobně násilí ve hrách nevadí, pořád v tom vidím polygony potáhlé texturou a uvědomuji si, že hraju hru :) Ale ta mise s tím mučením je fakt na hlavu padlá. Kdyby aspoň z nějakého namyšleného haj*la tahali info o unešené malé holčičce, tak by se daly přivřít oči, ale tady to přišlo i mně úplně zbytečné. Jinak na mně to působí zatím velmi dobře, živě a vypiplaně + je tam fakt spousta obsahu, který se dá najít "jen tak" a já jsem hype-nehype spokojený. Opravdu si nemůžu pomoct, ale když to hraju, pořád si musím říkat, jak se s tou či onou věcí vypiplali, nebo že kolikrát mysleli i na detaily, kterých si jen tak někdo na první pohled ani nevšimne. A největší pokrok vidím v tom, že se tam fakt skoro nikdy nic neopakuje a to tomu světu přidává ještě větší uvěřitelnost. Nemám na mysli ani tak mapu, ale postavičky, to co dělají, to co říkají, každá mise (i vedlejší) je originál s nějakým nápadem atd. A i ten svět mi příjde právě že docela variabilní a detailní, rozhodně to na mně působí úplně opačně ;o)
  • Miserius
    *1* Me je jedno kde o tom breci lidi na internetu, ja ti rikam co delat kdyz zmizi
  • Tak teda,trochu pohľad na GTA V s odstupom od tých recenzií ktoré všetko chvália a označujú hru za majstrovské dielo...je to solídna a zábavná hra,to áno. Ale len za tých pár dní som si všimol už dosť vecí ktoré sa nedotiahli alebo sa na nich proste zabudlo? Neviem,či je to fakticky len tak prehypované alebo ludia kvôli tomu že je to GTA kašlú na chyby? Len tak zrýchlika,otrasné ovládanie behu (napr. v AC sérii oveľa lepšie),ovládanie vrtulníka takisto hrôza,milión malých nedotiahnutých vecí ako- vkuse sa postavám menia šaty ktoré kúpiš a niekedy sú preč aj zo šatníka,miznutie áut z garáže (hlavne ked sú vytunené a je v nich toľko prachov), až vtipná polícia (ukazuje na radare presne ktorým smerom sa pozerajú a pátrajú? wtf?) ten smartfón a jeho aplikácie takisto akonáhle sa dostaneš na net je to haluška a radšej tam ani nechodím lebo sa to tak hrozne ovláda...hunting sa dal spracovať ovela lepšie plus ku tomu aj zbieranie kožuchov zvierat (kto hral RDR vie)...zbytočne sadistické misie (mučenie s trevorom),niekoľko zaujímavých ako napríklad tá s mrakodrapmi a snipermi,ale zvyšok len "prid niekam ukradni dačo alebo zober dačo a potom strať polišov" ,napr. Merryweather Heist verzia mimo pobrežia bola asi najnudnejšia misia aku somzatial hral....keď sa pozerám na San Andreas-tri mestá,každé malo iný "feeling",vyzeralo inak a správalo sa inak,plus EŠTE k tomu púšť a hory...RDR-mexické mestečká na juhu,mexická kaktusová púšť,kaňony a púšte v strede,mestečká divokého západu roztrúsené po kaňonoch,úkryty gangov,zapadlé mestečko zlodejov a na severe snežné hory a civilizovné mesto...je pekné že 5ka má velký svet,ale čo z toho ked nie je taký variabilný...neviem,ako sa na to pozerám tak sa pozerám a krútim hlavou...GTA V je dobrá a zábavná hra,ale s tolkým hype-om som čakal viac (a áno čakam minuska takže sa nebojte :) )
  • Bez emoci? GTA V ma snad jeden z nejlepe vypravenych hernich pribehu co jsem mel cest hrat. Za celou dobu jsem narazil na jeden bug a otocit auto zpatky na kola slo uz ve ctyrce. Arkadovy jizdni model mi prijde uplne v pohode ale na destrukci aut bych taky pritlacil.
  • Ale udělali, že ty jsi nehrál nikdy WoW?
  • Však on zapomněl podotknout, že tyhle bugy měl na PC verzi. *1*
  • Jack1947
    To ani nema smysl ne, neco malo pres 30hodin na pribeh , to se da v poho sfouknout za den a pul. *3* ( no a zbytek se da hrat na vickrat dle libosti.)
  • Snad sis kvůli GTA nebral dovolenou :))))
  • Hmm naprostý výmysl říkáš? Ty jsi seděl vedle mě, že tohle tvrdíš? 2 bugy? Popsal jsem jich 11 a rozhodně jsem je nenapsal všechny;-).Moc by mě zajímal ten jediný a prostý důvod, který každý kdo to hrál ví. Můj původní komentář měl asi o 2000 znaků víc takže jsem to musel osekat což je škoda, protože jsem se tam zmiňoval o tom, že jsem začal hrát GTA už od jedničky na PC pak něco na PS2 a teď na PS3.Všechny díly mě výborně bavily a několikrát se k nim vracel a hrál je znova. Kvůli GTA V jsem si koupil 102cm Full HD LCD televizi.Na GTA V jsem se neskutečně těšil a je to první díl série, který mě prostě nechytnul bohužel. Každému vyhovuje a líbí se něco jiného. Já mu rozhodně jeho názor neberu a neosočuju ho, že si vymýšlí. Někomu ten ultra arkádový styl ovládání naprosto vyhovuje, ale mě ne. Asi jako rozdíl mezi NFS a Gran Turismo 5.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit