Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hanzales
    Tak nějak, když to teď po sobě čtu. Lezla na mně nějaká bacil a začal jsem být už protivný, protože si teď tu hru užívám, ale s knedlíkem v krku. To mám asi za to :)
  • Plne sou hlasim chyb je tam spousta. Vcera jsem si radsi pustil Rome2. K gta se jeste vratim
  • kennyB
    Predatorovi nemá cenu nic vysvětlovat. Pořád si mele to svoje a pořád to samé dokola *7*
  • Kamaráde, ty musíš bejt v životě pěknej smolař, když jsi tam tohle všechno už stačil potkat :-D, já hraji zatím bez jediné známky toho, co jsi tu uvedl. Dokonce i policejní auta potkávám. Nevim, bejt tebou bych se buď vykašlal na hraní a šel dělat něco užitečnýho nebo bych to šel asi reklamovat :-D. Ale zase se tu člověk nenudí ;-)
  • Erien
    Neříkej že z videa poznáš jízdní model :). Hele netvrdím, že změníš názor. Že to máš zkusit neber jako argument, jen jako radu. Já totiž taky sledoval streamy a videa a ani z destrukce aut a ani z toho jak se auta chovají z videa jsem extra odvařenej nebyl. A to je pro mě taky jízda v autě stěžejní. Každopádně pokud to zkusíš, napiš jak se ti to zdálo.
  • Mno už jsem toho slyšel víc... jak říkám, snad pc verze tentokrát bude stát za to. Za chvilku vyjdou nové Radeony, next gen konzole ještě nevyšly a už zaostávají. Tož asi tak. Přeji pěkné hraní na páčkovači :)
  • Uvidím, co jsem viděl pokaždé, když jsem měl tyhle výtky a to sice "že se na to dá zvyknout". A bohužel pro GTA 5 jsou pro mě tyhle dvě záležitosti to zcela a naprosto hlavní, když se jedná o auta ve hrách, které nejsou totálně arkádovité, jako třeba Rollcage nebo tak něco.
    Ale samozřejmě to zkusím na živo, jenže jen proto, aby mi nikdo nemohl říkat tenhle prapodivný moderní agument, že pokud s něčím nemám osobní zkušenost, tak to nemohu kritizovat.
  • Erien
    Nevim co se kde říká nebo neříká, jízdní model nesedne nikdy každému. Já ti na to řeknu jen to, že ani tisíc videi a komentářu ti nedá to, co jedna hodina ve hře. Pokud se ti naskytne možnost u někoho to zkusit, tak neváhej. Uvidíš sám.
  • No jo, v pětce jsou pro změnu auta (aj.) prakticky bez odpružení. Dokonce i taková ta bugina nebo (co to je) se sotva hne při prudkých zatáčkách. A to nemluvím třeba o čtyřkolce, ta už je fakt směšná. Ve čtyřce byla jen některá auta 'přepružená' (ale všechna trochu moc klouzala), rozhodně to nebylo nějak nesmírně přehnané a bylo to neporovnatelně blíž realitě.
    Ano, občas se stane, že poškození má nějaký dopad a že to dokonce je vidět na autě, ale jinak to je hodně "oslabené" oproti čtyřce, kde se ohýbaly plechy, auta i jejich kola. Ne že pojedu 70, trefím čelně auto jedouci v protisměru a ono to skoro nebude vidět.
    O obojím se jinde docela dost mluví a o obojím je docela dost videí.
  • Miserius
    2 bugy = zabugovany paskvil (to co joe rika s rotujici starou atd, naprosty vymysl, z jednoho prostyho duvodu kterej kazdej kdo to hral vi) *1 Predatore, Predatore... Že tě to pořád baví... Koukej pěkně makat a neřeš karviny
  • Erien
    Jizdní model je asi otázka vlastního pocitu, ale za mě se teda auta řídí lépe jak v přepruženém GTA 4, kde auta byla snad bez tlumičů. Ale pokud někomu nesedne, tak ok nemám problém. Ale poškození? Nevím jak to hrál on, ale já jsem jel maximál přes křižovatku s obyčejným osobákem a vjelo mi tam auto z boku. V plné rychlosti jsem do něj přímo z boku narval. Auto se prohlo do luku a upadlo mu kolo. Ano při malé rychlosti je model poškození slabý, jen odpadávaji plechy atd. Ale ve velké rychlosti, když něco naberu třeba kamionem tak je poškození fatální, a už s tím autem nikdo neodjede. Jinak jsi tady stálý člen diskuse, tak snad víš, že joe je leda místní trol.
  • Ale ale co to čtu, konečně nějaký střízlivý názor? Ty bugy to je vážně hnus tohle.. to by mi hodně vadilo u hraní .. a ta fyzika... au...

    No snad pc verze na tom bude líp, výkonu a času na to mají víc. Raději půl roku počkat než takový zabugovaný paskvil.
  • A tak zase ten sopliak moderatorsky mazal prispevky co sa mu nepacili *11*
    Skap do rana ty buzik *1*
  • Hah, to je ten moderní "realističtější" a "vylepšený" jízdní model a fyzika poškození. Jo jo... Ridge Racer style.

    Na druhou stranu většina toho ostatního jsou bugy, to se dá očekávat u větších open-world her.

    Nicméně ráno očekávám, že u tebe uvidím -10, nebo tak něco (u mě -30).
  • Po obřadném vybalení a následné instalaci jsem bez dechu čekal...a dočkal jsem se...pro mě zklamání...Po grafické stránce je to velmi vyvedené až ohromující,na to jak je PS3 už stará konzole vymačkali z toho něco fantasticky vypadajícího(voda je naprosto famózní)....ale jen vypadajícího. Nemůžu překousnout ten nesmyslný systém ovládání aut, absolutní absenci logické fyziky (např. náklaďák na zpátečku a do kopce má větší akceleraci jak sedan při rozjezdu na rovince, ale když to s ním napálím v plné rychlosti do osobáku skoro se zastaví + ovládání naklonění auta při skoku? a při převrácení na střechu stačí jen držet stranou "L" a překulí se zpátky?(to jsou jako autíčka Hot Wheels??), při letu letadlem bych si hlavu ukroutil, model poškození je velmi chabí oproti GTA IV (ale konečně odpadávají plechy) a těch chyb...... Za tu dobu co jsem to hrál ty nejlepší: při průjezdu křižovatkou se auta v odbočovacím pruhu propadávala do silnice, na chodnícíh se zčista jasna objevují odpadkové koše a schránky na dopisy,po městě jsem snad nenarazil na policejní auto, ale po naboření auta v odlehlém koutu pouště,kdy řidič vylezl a já ho přejel a kde široko daleko není nikdo, okamžitě naskočí hvězda a je jich najednou okolo plno, je snadnější a rychlejší se ztratit policajtům s 3* než jen s jednou,protože policejní auta se při honičce a kličkování v podzemních garážích z pravidla zasekávají o sloupy a neustále do nich naráží-dementi,v Michaelově domě jsem našel manželku rotující na kuchyňské lince s lahví whiskey trčící z lokte, z hrudníku kus linky a dcerku zaseklou v gauči, při zkoušení bot se kalhoty občas mění na ty úplně původní co měla postava na začátku, ale po ukončení zkoušení se opět vrátí k těm, které má postava aktuálně na sobě a celkově- proč se vlastně vůbec piplat s výběrem oblečení, když se po přepnutí na jinou postavu a pak zpět objeví stejně v něčem úplně jiném a v té nejbrutálnější kombinaci (viz černý černé triko s dlouhým rukávem, krémové kraťasy a boty od obleku(?)), ve videu se občas nezobrazují tetování a třešínka na dortu byla když jsem si zkoušel tunig auta, zaparkoval vymazleného sporťáka do garáže a když jsem si ho chtěl zase projet...auto zmizelo!!! Toť výčet jen toho nejzajímavějšího. Rozhodně se nemůžu ztotožnit s hodnocením 10/10. Není to nikterak průlomová hra, která by přinesla něco naprosto inovativního co jsem ještě nikdy nehrál. Nevtáhla mě do děje, neposadila mě na zadek a nepřipoutala mě na nekonečné hodiny k TV s otevřenou hubou a nutila mě obložit se před hraním velkou zásobou jídla a pití jako třeba Resident Evil 4 nebo série Unchartred z novějších titulů a PŘEDEVŠÍM GTA 3! Každopádně mediální masáž byla obrovská a očekávání enormní (prodeje mluví za všechno-1mld dolarů za 3 dny?) a i já podlehl a s vidinou naprosté Nirvany bez řečí a mrknutí oka vypláznul tučný obnos. Neříkám, že je to špatná hra to ne. Graficky úžasné, veliká mapa, spousty aktivit okolo,ale pro mě nemá "duši".Je to jen další GTA, které je pro mě ale tak nějak bez emocí. Poprvé.Co mi alespoň trochu zvedlo náladu je postava Trevora-šílený sociopat s podobným hlasem a hláškami jako Johny Depp z Hnus a bída Las Vegas, co kvůli nápisu na tričku dokáže způsobit pořádný masakr. Ale to jsem si za tu krátkou dobu hraní řekl několikrát "tohle jsem už někde viděl,co mi to připomíná"-viz mise s Michaelem v márnici-jen bílý nátělník, který se po pár zásazích zbarví do ruda,devítka v ruce, potemělá budova a za ním potom hromada mrtvol....kurňa kdyby byl plešatý tak je to Bruce Willis ze Smrtonosné pasti 1!Nebo blázen z pouště co tvrdí že ztroskotala vesmírná loď....nebyl takový podobný cvok taky v GTA:SA? Teď mi GTA V-pro mě jedna z nejočekánějších her snad vůbec-trůní v PS3 a od 18.9. jsem jí nezapnul. Říkám si, že to za ty prachy co mě stála hrát prostě musím a překousnout to! Cože? Tohle říct o nejočekávanější hře? Něco je špatně...Hodně jsem zvědavý na multiplayer ten by mohl být zajímavý a vylepšit GTA V poněkud pošramocenou reputaci. Kdybych se tolik nětěšil a peníze investoval do dárku pro přítelkyni k narozeninám udělal bych líp a byl bych šťastnější! Jen kvůli Trevorovi 7/10.
  • Je fajn, že se GTA V povedlo, jen je škoda, že tam není San Fierro a Las Venturas. Byl jsem zvědavý jak se ta města změnila. Rockstar si je nejspíš šetří na DLC, nebo na další díly.
  • Jack1947
    V pousti , mensi (nepatrne) poklesy framerate ale nic tragickeho, to s tou ponorkou souhlas, a taky trochu poklesy ve vlnach i s lodi... optimilizace se povedla se vsim vsudy to se , R* musi holt nechat. ( lepsi nez GTA IV.)
  • Až se to rozhodne rockstar vydat na pc
  • Ty sis ráno zapoměl vzít zase prášek ?
  • GTA 3 a Vice City byly pro konzole vydány v říjnu a na PC se objevily následující rok v květnu (nevím, kdy byly pro PC oznámeny)
    San Andreas nebylo ještě nějakou dobu po vydání pro konzole (říjen) oznámeno pro PC, ale dočkali jsme se ho v červnu následujícího roku.
    GTA IV taky nebylo při vydání pro konzole (duben) oznámeno a vyšlo v prosinci (a konverze nebyla příliš vyladěná - možná spěchali, aby stihli Vánoce)

    Z předchozího bych odhadoval, že se PC verze dočkáme nejspíš někdy v půlce příštího roku. Možná až na podzim teoreticky i s verzí pro nové konzole. Nebo v tom zapracuje marketing a GTA V se na PC nepodívá vůbec...

    Každopádně do oficiálního vyjádření Rockstaru jsou všechno jen spekulace.

    Howk

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší