Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vono az zas tak to neni pravda,ve vyvoji ano,ale v Hw urcite ne,ze by pc melo pamet ram typu Gddr5,to slysim poprve.
  • Next gen si zaslouzi ti co kupovali a kupuji a rock star moc dobre vy,kdo si to zaslouzi,a taky moc dobre vyme vsichni proc je pc u rock staru na 3 koleji.A ze tyto lidi zas dostanou vic nez si zaslouzi,stim se musi neco delat!A je mi putna jestli maj grafarnu za 10000kc,ty efekty na vic nekdo musi zaplatit!Ale kdo?Kdyz pc prodeje her opoti ten konzolovim,se nemohou absolutne rovnat!Trebaz to gta5 !
  • Ne nepochopi,ja hraji jen dilo od samotnych autoru hry,je to jejich hra,a panum moderum bych vzkazal, byt jsou vsichni sikovni,udelejte si svoji hru,svoji grafiku,svoje prac nastroje,a nemotejte se do dila jinych lidi,neni to vase dilo.!
  • Takhle by pc verze pred rokem urcite nevypadala,neco mezi ps4 a ps3.Hw naroky jeste nebyli vyrceny,tak laskave pc verzi nevyzdvihujte do nebes.Ponevadz za to kolik to pc stoji se to o moc nelisi,ponevadz je to furt kresleny a je mi jedno jestli je to trozku zubaty,nebo ne,jestli je to v 720p,nebo 1080p.Dokud jsou hry furt takovy kresleny tak to vubec resit nebudu,kazda verze ma neco do sebe.A pro me, pro pc verzi palec dolu,pc scena samej pirat,lepsi efekty,pocesteni,za co si to jako pc ckari zaslouzej?/?Zas nejmensi prodeje,no fuj to je politika to to!!!!
  • FOV si muzes nastavit
  • Co si viděl na youtube tak na ps4 vypadá dost dobře, na pc to bude tak na počítač s NASA stejně jako každý gta co kdy na pc vyšlo ale rád se nechám překvapit, btw jestli bude rockstar klub na pc nutností, což asi bude, tak můžou zapomenout abych si to koupil
  • Keyz
    Tak předem bylo jasné co tam bude.

    To stačilo dopsat na konec minule recenze, že to má lepší grafiku. Zde nemáš problémy s portem další nepříjemnosti jako byly u GTA IV.
  • Keyz
    Zrovna GTA V jsem hrál ale verzi na staré konzole. Navíc když si přečteš to co jsem napsal, tak i průměrně chytrému člověku dojde, že ten argument je možné napsat i bez toho aby to někdo prakticky hrál. Protože hry se logicky dělají pro určitou kameru a lze se podívat jak to vypadá když to někdo natočí z jiné kamery *3* Příklad když určuješ kdy hráč uvidí protivníky a podle toho se něco má dít. To je zcela jiné u kamery za postavou a z pohledu očí atd.. Tedy ano je možné napsat názor založen na ostatních hrách a dokonce si představ, že se lidí baví běžně i bez faktů. To je hrůza co?! *15*

    Podle této klasicky špatné logiky by nikdo nemohl nic napsal a musel vše o čem píše prakticky vyzkoušet i když by během toho nezjistil nic nového. Aneb nebylo by možné říci, že když skočíš z 11 patra po hlavě na beton tak se zabiješ. Musel by jsi to prvně vyzkoušet... *6*
  • walltar
    No nápodobně ... Moje PC už pomalu začíná stárnout, takže chci vědět, jak zvládnou optimalizaci. Posledně to nebylo nic moc.
  • walltar
    Určitě si nemyslím, že je předčasná ... Dost lidí si to pořídí i na konzole si myslím. A článku pro PC verzi přece nic nebrání.
  • Ani ten max payne nesel nijak extra. Coz da celkem smysl, kdyz to bezi na stejnem enginu. Navic je tam take ten social club.
  • max payne 3 ty tupče !!
  • ringmancz
    mě baví, jak dokážeš psát o hrách, který si ani nehrál
  • Keyz
    Ten je podle všeho stejný *11*

    Výkon navíc dali do grafiky a i tak to někdy doskakuje. Tedy poškození i při menším drcnutí jako v GTA IV není *10*
    https://www.youtube.com/watch?v=HcojHOX70kE

    Na PC to snad dořeší modifikace jestli bude možné hru modifikovat. Tedy opět to někdo udělá lépe zdarma
  • To sice jo, ale rockstar snad nevydali zatim jedinou hru, co by na pc nejak lepe fungovala. Vzdy to trvalo tak pul roku nez to bylo hratelne. Kdyz si navic vemu, ze tam nejspis bude zase social club, tak to rozhodne predobednavat nebudu.
  • Keyz
    Navíc je vidět, že nový pohled tam je navíc hlavně pro srandu. Značně to snižuje rozhled atd. A mise byly tvořeny pro pohled s třetí osoby.. Vůbec vše bylo pro to tvořeno.

    Ale hezký, že je možné si to zapnou a klidu se třeba projít...
  • Keyz
    Předčasná recenze. Když bylo jasné, že tam bude vylepšená grafika a nový volitelný pohled.

    To pak bude ještě třetí recenze na PC? To se rovnou mohlo počkat na PC kde se mohl zhodnotit port samotný a jestli tam je něco extra atd.
  • Tato recenze mě docela zklamala. Vždyť tvrdili, že next-gen verze nebude jen o vylepšené grafice a pohledu z první osoby. V recenzi mi chybí vyjádření ke změně jízdního modelu, poškození atd., jak prezentovali vývojáři.
  • Kozy
    Já jsem nadšenej, po IV zase dobrý GTA. Akorát ten first person mě moc neoslovil i když je to hezkej bonus. Teď jsem zvědavej jak dopadne pc verze.
  • Veskoslav
    Po zkušenostech s IV. dílem si pc verzi koupím až po recenzích a reakcích hráčů:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit