Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Se docela bojím, že už nebudou vycházet žádný nový hry, ale jen "next-gen" remastery starších her. *6*
  • tohle ovšem není jen můj argument, ale obecně známý a zdokumentovaný fakt, dohledatelný na stovkách příkladů, že se GTA V na oldgen konzolích sekalo.. sorry, ale tuhle debatu jsi prohrál ještě než začala
  • Ristoro
    Ne všichni na to mají miliardové prostředky jako Rockstar, tak si vytvoří sami co v té hře chtěli, ale není, popřípadě co v tom chce veřejnost. To cos napsal je blbost.
  • On uz nekdo potvrdil, ze v PC verzi bude 30FPS lock?
  • TheGGG
    LoL, další PC MASTERD RACE frajírek, který za největší zážitek při hraní považuje sledování frapsu. Jsem rád že nemám tvoje reflexy rytíře jedi, pak si alespon nevšimnu, když mě hra spadne z 30-29fps.
    BTW: dnes sem při obědě zavadil o lžíci a zhodil ji přes okraj stolu, ale chytil jsem ji dřív než spadla nazem. Takže všechny tvé budoucí i minulé argumenty jsou špatné. *3*
  • já to hrál na PS3 a hra se při průjezdem centrem Los Santos výrazně sekala, ale možná más jen míň citlivé, konzolovým hraním otupělé, oči... a nebo jsi to prostě nechtěl vidět *4*
  • TheGGG
    MP3 je jedna z nejlíp optimalizovanejch her co jsem hrál. Na max detaily se stabilními 60fps bez problému
  • TheGGG
    já to hrál na PS3 a hra se mě nesekala, ale člověk co ani nikdy žádnou konzoli neviděl, to určitě ví líp *3*
  • Rekl jsi to sam - 30 FPS na PC je na ho*no. Paklize nekdo udela multiplatformni hru, ktera jede z nejakych duvodu pouze v 30 FPS na PC, a chce za to na PC penize, pak nevidim duvod, proc tu hru kupovat a zavirat oci, ze to jede v 30 FPS, protoze konzole. Jina platforma, jiny standardy. Pokud vyvojar vyda hru, ktera nedosahuje standardu PC her, muze si remcat o piratstvi jak chce, ale pravdou je, ze jeho vyrobek je bullsh1t.
  • Ono se to seka i na PS4:) Vsiml jsem si v recenzich, ze vychvaluji uzasnou plynulost oproti oldgen. S tim nelze nez souhlasit. Ale stabilnich 30fps to nedrzi ani na PS4.
  • Prestante furt vseci remcat. Ano 30FPS na PC je na ho*no. Sam velmi trpim, musim-li hrat neco, co nedrzi stabilnich 60. Ale na te konzoli u velke TV z gauce je tech 30 FPS naprosto v pohode, nejen u GTA, ale i u takoveho Driveclubu. Nevim proc, ale je to tak. Rekl bych, ze vetsina mistnich stezovacu PS4 a jeho 30FPS hry nevidela ani z rychliku.
    Neco jineho jsou samozrejme propady pod 30... a to se stava i onoho GTA 5.. bohuzel.
  • je to jisté. vždyť se to při průjezdech městem na PS3 a X360 sekalo i v té oldgen grafice
  • To právě vůbec není jisté. Každopádně kdyby to v "next gen" podobě jelo už na starých konzolích, tak by půlka lidí neměla důvod kupovat nové. Výrobci konzolí sypou vývojářům dost peněz na to, aby si diktovali, v jaké podobě to má vyjít. Všechno je to velmi promyšlené. Nevyčítám jim to, jen se směju těm, kteří jim ty kecy žerou.
  • no neni, je to jenom hra, a lidi prostě v 99% trollujou, stejně má většina těch pravověrných konzolistů doma i PC, pochybuju že sem do diskusí ťukaj příspěvky na gamepadech
  • Draken69CZ
    A to opačné nadávání nevidíš? Zlodějská platforma, předraženej zbytečnej krám atd.
  • Já s Lukášem Grygarem rád souhlasím, je to výborná rychlo recenze na upravenou verzi hry, stejně jako minule podal vše jednoduše a rychle. Příběh se mi taky nelíbí po IV a EFLC bych čekal něco promakaného a nějaký thriller, osobní život rodiny Michaela, boj o život Franklina a cesta do psychopatovy duše u toho posledního freaka. Jenže nic takového tady nenajdete, prostě klasický shoot here shoot there mainstream story. Což je ale škoda jelikož postavy jsou útulné asi jako ště*ka od záchodu, hlášky kde nic tu nic, a celkově se mi zdá že to ani nemohli napsat ti samí co IV. Je to hrozná škoda, jinak kté business praktice FR* eh no skvělý tah, a můžou děkovat bohu že se najdou ubožáci a jiní potrati co jim ty peníze dají, nebo nedej bohu si rovnou koupí celý PS4+gta 5 bundle. Pro mě čekání skončí až v herně velmi nabytém lednu. Tak jako tak je hra parádní, a stromy statické :D. 9/10 je i mé oznámkování.
  • Ja to chapu, je tady velkej duvod se na vyvojare zlobit. Ale rekni mi jednu vec. Proc je v kazdy diskuzi nejmin x prispevku s tematikou Konzole spatne, PC dobre. Jen tohle mi pls vysvetli, proc je tohle vsude a vzdycky. Ja ten argument prijmu a a dam pokoj. Jen tomu nerozumim, proc se tohle musi furt opakovat
  • Coffin.Corner
    Vývoj se snad promítne do výsledného produktu, ne?
  • a nenapadlo tě třeba, že když se stále v diskusích dokola objevuje např. názor "nelíbí se nám že Rockstar kašle na PC hráče a odsunuje PC verze na úkor konzolových" , objevuje se tam proto, že to ty hráče třeba fakt štve?
  • Lukas: Pokud tohle pisu, tak reaguji jen na ty, kteri potrebuji psat vsude to same. Nemyslim tim pc hrace jako obecne. Ale i tak, ja tady neobhajuju konzole, neprosazuji je, jen me unavuje vsude cist ty same narazky. Kdyby to bylo u jednoho, dvou clanku, ale je to vsude. Kdyz se chci dozvedet nazor diskutujicich na hru, tak se nejdriv musim prokousat timhle a pak se teprv mozna neco dozvim. Neresim, co je lepsi, resim, co se stale dokola objevuje v diskuzich.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit