Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V takovém případě ti doporučuji jít do peřin a spát.
  • Jinými slovy, chcete tedy říct, že jste antisemita a vtípek pana GGG vás urazil?
  • jindra.veliky
    me se to teda vibec neseka a nikdy nesekalo

    nahrano mam cca. 30 hodin
  • Si myslíš, že když napíšeš extra dlouhý koment o ničem tak jsi borec? :D
  • Draken69CZ
    Dropy tam jsou jak sviň, ale většinou se to drží těsně pod 30 fps.

    https://www.youtube.com/watch?v=y_XREfxf4ds

    https://www.youtube.com/watch?v=_fbYyMq4cGU
  • Draken69CZ
    Nebýt sálových počítačů žádné konzole ani nevzniknou *7*
  • To je ale na novych konzolich zcela standardni cena, takze tady bych nekritizoval vylozene Rockstar.
    Krom toho je to cena opravnena, kdo to nehral na starych konzolich, tezko najde na PS4/XBONE lepsi hru.
  • Ja nejsu zadne cechacek, ja su moravan ty pyco!!!
  • já dostanu na Vánoce PS4 a mám slíbenou tuhle hru
  • Bohuzel se to pri projizdení centrem mesta dost seka (ps4)...takze za me v tuto chvili asi 8/10, az opravi (pokud to pujde) tak to bude super hra. :)
  • Jen blb se brání pokroku

    - Platón
  • TheGGG
    Ještě že mě pan Lukáš upozornil, díky bohu za lidi jako on. Všestranné čecháčky, radílky, co vždy mají pytel plný mouder. Muhehe, klasický pcčkář.
  • TheGGG
    LoL, OMG, kdyby nebylo konzolí, tak si budete tak leda hrát miny a ty barevný p2w slátaniny pro ofečky.
  • Draken69CZ
    Takovejch jako TheGGG tu máme víc si zvykneš *3*
  • Muzu videt co ma spolecnyho antisemitismus s vyhlazovanim? Tady se nekdo snazi byt vtipne za kazdou cenu, ale je spis trapne a dela ze sebe akorat hlupaka.
  • Draken69CZ
    Tak nebejt konzolí tak tohle už máme dva roky všichni doma, ale jsou tu blbci jako ty....

    P.S. pro ty pomalejší neberte mě doslova :)
  • TheGGG
    LoL, prý známý fakt? Na jakých stránkách?
    www.9yearsoldfaggotswithrichparentsand500000dolarsPCfluckyounigga.com
    hrál jsem GTA V a žádný problém s plynulostí, stejně tak i ostatní co to hráli. Možná to chce hru vyzkoušet a nehodnotit jen podle nějakých rádoby testů?
  • Draken69CZ
    Ale dyk každou chvíli někdo vzdychá že hry už nejsou jako dřív a dřív byly mnohem lepší, tak se asi máme na co těšit ne?
  • TheGGG
    Na PC doufám alespoň 120FPS, jinak to zas bude nehratelný šit. Už je pomalu načase se posunout na 240 a 8K. Z těch rozmazaných 4K pořádně bolej oči.
    BTW: víte co má společnýho antisemitismus a antialiasing?
    .
    .
    .
    Vyhlazování *1* *1* *1* *1*
  • Draken69CZ
    Ano to já taky, ale já mám tu možnost vyzkoušet i něco jiného jde o to, že tu možnost máš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší