Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    30FPS je absolutně dostačující. Hodně majitelů PC hraje s +-30fps, stačí se podívat na steam fórum. Tvrdit že 30fps je nehratelné může jen PC troll a hlupák.
    PS: na ps4 je FC4 krásná a dokonale hratelná hra.
    PS2: ACU běží blbě i na většině PC *3* *3*
  • no tak ja mam pc ktery neutahne ac unity takze ze si ho chvalim moc neplati *1*
  • TheGGG
    haha, ještě si chval vlastní komenty
  • 3 máš taky špatně, hráli by jsme tak možná na mobilech, pc to finačné absolutné neutáhne. viz 4% prodejů far cry 4 pro pc *1*
  • hej ty frajere, ono prave tady ps4 master race a ono ti zbyva hrat jenom ty exklusivity protoze ty novy napr. far cry 4, assassins creed unity jsou u nehratelnych 30 fps maximalne.
  • Dobře ty! *3*
  • TheGGG
    lol, já nemluvím o GTA, ale o konzolových exklusivitách obecně. Ty si asi těžko zahraješ na PC gumo. Fakt už mě zdejší PC MASTERD RACE připadaj čím dál vydlabanější. MS majitele xboxu nechutně zradil, když vydal exklusivity na PC, sony ale podobnou chybu neudělá.
  • Draken69CZ
    Meleš dokola ty sami trapný kecy, jak jsem psal já si můžu vybrat na čem si to zahraju takže na mě si s nějakou exkluzivitou nepříjdeš *3*
  • TheGGG
    zdejší takzvaní pcčkáři jen dělají ostudu.
  • TheGGG
    LoL, žádný argument od tebe jen kecy, běž si hrát klidně na mobil. Když se ti chce utrácet za super drahý pc, kvůli nepoznatelným rozdílům budiž. Já si na PS4 dám mraky luxusních exklusivit a modlím se, aby nikdy nevyšly na PC.
  • TheGGG
    LoL, nějaký důkaz, nebo jen brečíš? Radši si běž pokouřit.
  • ne když můžu mít fungl novou za těch 900 na PC, proč taky že
  • TheGGG
    kvůli pc pirátům už by všechny firmy krachly
  • nevím jak ostatní, ale já bych si použitou hru za 1200 určitě nekoupil
  • Čtyřku máš , podle mě, špatně.
    Na konzolích není krabicová hra vázaná na nějakou službu jako je Steam apod., takže hru můžeš prodat někomu dalšímu a většinu částky dostat zpět. Tudíž koupíš sice hru za 15 kil, ale po týdnu není problém prodat za 12 kil. Na PC koupíš za 9 kil a krabičku si můžeš akorát vystavit, protože hru máš zamklou a krabici s účtem ti fakt nikdo nekoupí.
    Tedy, pokud hraješ jen novinky, které dohraješ a prodáš, stopro tě to na konzoli vyjde levněji, jak na PC. Pokud starší hry, tak jsi na tom cenově přibližně stejně...
  • CrocoRay
    Lol. přijdu do diskuze a jediné co vidím tu jsou kecy o tom, že bez konzolí bychom si nic nezahráli. Až na pár faktů:

    1.) Neexistovat PC, neexistují konzole.
    2.) Konzolové hry se vyvíjí na počítačích a kód se nenaťukává pomocí páček, křížků, koleček apod.
    3.) Neexistovat konzole, tak neexistují bojovníci za konzole, hrajeme prostě na PC a neřešíme krávoviny, co je lepší.
    4.) Hry na konzole jsou dražší a platí se určitá suma Sony a Microsoftu, takže pokud člověk hraje dost hry, tak se klidně může stát, že co ušetří na PC vrazí do her a vyjde to úplně nastejno.
    5.) Urážet jednu nebo druhou stranu je krávovina. Ať si každý hraje, na čem se mu zlíbí.
  • Draken69CZ
    To on rád :D
  • Nepřipadáš si blbě, když si lajkuješ vlastní komenty? To je jako by sis kouřil vlastního ptáka *15*
  • Draken69CZ
    Tak já si můžu vybrat na čem si to zahraju a když ta hra je na všem stejná a liší se jen grafikou nevidím důvod proč hrát tu "ošklivější" verzi takže o pochopení to není. Hlášky typu o večkách jsou opravdu trendy ale úplně mimo, to můžu otočit že ovečky kupujou low-end konzole protože je to zrovna cool - což si já nemyslím. Je vidět že za každou cenu musíš konzole obhajovat a rád přehlídneš nedostatky, ale nějaký smysluplné argumenty se ti nějak nedaří poskládat. Jinak nejvíc trendy není kupovat grafárny, ale hrát na founech ty trupko *1* *1* *1*
  • CrocoRay
    Kdybys neměl ty čtyři lajky, tak bych napsal, že myslím, že se všichni shodneme, že jsi ču*ák :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší