Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • species
    Optimization: As time goes on, consoles don't get stronger and PCs don't get weaker

    ^
    tohle je velice krasne receno
  • ja ji mel na prosinec taky slibenou, ale pak se Rshit rozhodl ze vanoce budu mit az v lednu
  • species
    Ja se projednou povznesu nad console vs PC a reknu jen ze jsem VELICE rad ze se next-gen povedl tak jak se povedl a MOC se sakra tesim az si to v lednu konecne zahraju :)
  • Kozy
    Vy máte v těch palicích vážně vyjebáno..
  • FLOWER ta hra stou travou to je prece exklusivita sony NE? *1* *1* *1* sice pekna, hra ale dekuji nechci....
  • Kdyz chces hru prodat VUBEC ji NEMUSIS vazat na SVUJ treba "steam" ucet proste vytvoris NOVY a po dohrani ji prodas i s uctem, stejne dobre jako jakoukoliv jinou NEnavazanou na nejaky ucet... na konzolich usetris leda kdyz si hry moc NEKUPUJES dostanes k vanocum jednu dve hry za rok tak potom jo... Ale kdo to s hranim mysli vazne a kupuje aspon 1 hru mesicne tak trati nehorazny prachy na kazde hre 600,- *10* (to mas novou slusnou GK kazdej rok) *3*
  • Naprosto přesně jsi popsal důvod pozdního vydání pc verze *3*
  • Polovina prispevku je tu zas jenom od GGG a vsechno co vypotil uz tady od nej bylo 20x, se mi zda ze zlenivel a trolluje ted pomoci ctrl+v
    Nebyt konzoli tak hrajeme vsichni uz rok tu nejlepsi a nejlevnejsi verzi, misto toho musime 2 roky cekat nez oskubou konzolisty =)
    http://www.reddit.com/r/pcmasterrace/wiki/guide
  • Tak samozřejmě, pokud rád vystavuješ a vracíš se, tak tak dělej a hry si nechávej. Osobně jen málo her přehraju víckrát a kdybych chtěl, tak není problém si sehnat znovu.
    Jen jsem napsal svůj pohled.
  • PC vs consoles in nutshell.
    http://www.youtube.com/watch?v=K-oWF4woDXw
  • CrocoRay
    Takže na každé hře prodělám 300, resp. si za jedno dohrání zaplatím 300. Ne, to vážně díky, protože se ke hrám rád vracím a rád si vystavuji originálky, takže čtyřka není špatně.
  • PC ti ale narozdíl od konzole může vydělávat. Já mám sestavu za 70 tisíc a už se mi díky mé práci zaplatil tak 6x
  • Tak nevím ale zkuste si vzít fakt rychle auto a projet se s nim městem ve dne, dyt to je šílené co to dělá, totálně se to místy trhá...
  • TheGGG
    valve co vydělává na steamu a blizzard co vyku*vyl žánr fantasy, parádní příklady.
  • TheGGG
    jak jsem psal, hodně pcčkářů hraje ve 30fps. Na PC je to dostačující a na konzolích absolutní paráda. Chápu ale, že jsi vyhodil prachy za pc a tak teď on*nuješ nad číslíčkem frapsu.
  • Presne tak, Blizzard a Valve uz jsou na pokraji krachu.
  • Draken69CZ
    Asi umíš číst, ale význam těch slov ti absolutně uniká teď už nemá cenu nic psát stejně to nepobereš takže už jen *1* *15* *2*
  • no tak kazdej konzolista si zvykne hrat na nehratelnych 30 fps.A ano 10000 tisic a 10000 je 20000 tisic.tak 2krat drazsi nez ps4 ale 3krat vykonejsi takze trochu nefer vuci konzolistum *1*
  • Pethulla
    že vás furt ty žabomyší války baví. Opakovaný vtip není vtipem a tyhle blbosti co tu melete furt dokola nebyly vtipné ani napoprvé.
    Co se těch prodejů týče, taky se to tu taky pořád opakuje - Steam prodeje NEZVEŘEJŇUJE - tudiž ty 4% jsou převážně krabicovky.
  • TheGGG
    a pak dáš 10 000 za grafiku, 10 000 za procák atd.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit