Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    LoL, tys to zase úplně nepochopil. No jen si jak ofečka nacpy prachy do HW za statisíce. Já si užiju úplně stejně a bez problémů konzolovou verzi a nějaké sledování FPS mám ukradené. Pokud si nákupem super drahé grafárny chceš dokazovat, že jdeš s trendy a utvrzovat si to nějakým funky citátem z doby, kdy největší pokrok byly sandály co se po třech krocích nerozpadly, tak pěkně do toho.
    Jen ale PCčkáři před každým spuštěním nezapomeňte poděkovat majitelům konzolí, bez nás byste si NEZAHRÁLI.
  • RodneY55
    To je ale blabol, hru jsem dohral na X360 a hra se nijak nesekala. Zase vymysly PCckaru, kteri akorat hledaji spinu na konzole. Je vazne pravda, ze v kazde diskuzi na games.cz je akorat hate na konzole. Porad dokola: PC MASTER RACE, CONSOLE PEASANTS, hateri se naucili par vet a opakujou to do zblbnuti. Do PC rejpe minimum lidi, ale kdekoli je nekde recenze na konzolovou hru, hned tam je v diskuzi hate. Hraju hry na PC, hraju hry na konzoli a nemam potrebu neustale urazet ani jednu skupinu. GTA V vyslo vic nez pred rokem a nekteri jedinci to proste neunesli, ze to na konzole vyslo driv, a tak hned zacali srazet konzole. Kolik prispevku jsem precetl typu: "Ja na to Rockstaru seru, GTA V hrat nebudu, nebudou ze me delat ******" atd. A nakonec se vsadim, ze si vsichni radi zahrajou GTA V. Nekdo na televizi s 30FPS, nekdo se 150FPS na 144Hz monitoru s modama...
  • TheGGG
    naštěstí nic postřehnutelného. Jak řekl jeden slavný myslitel:
    Framerate sledují jen hlupáčci co dali 50 000,- za PC a potřebují se nějak realizovat
  • Draken69CZ
    A v čem je konzolová verze lepším v "tom co tvoří hru"?
  • TheGGG
    já věřím, že simulátor trávy je dost originální, ale jsem si jistý že už na glitchstarteru sypete prachy do simulátoru namazanýho chleba.
  • TheGGG
    LoL, tak sry, sem měl napsat moraváček *5*
  • TheGGG
    PC MASTERD RACE je banda vy*ízanců, kteří se ženou jen za grafikou a trochu zapoměli na to co tvoří dobrou hru.

    - Bíbrus Justinus 230 B.C.
  • Ten vtípek fakt pobavil. Dobrá práce. *1*
  • *6* Tak tohle bylo slabý. Příště zkus něco originálnějšího ju?
  • TheGGG
    naprostý souhlas, na PC mají přece simulátor trávy a další super exklusivity.
  • tak petříčku nezlob nebo ti ježíšek nic nepřinese
  • tak to jsi asi špatně koukalo ucho
  • Právě že teprve na PC se může plně rozvinout její potenciál.
  • Draken69CZ
    Nevím proč mluvíš za všechny a nevidím jedinej důvod proč to nechávat jen na konzolích.
  • Draken69CZ
    Přestřelka kolem druhé minuty, ale rozhodně v celkovém pohledu to není tak hrozný.
  • Myslím že se všichni shodnem, že tahle hra by měla zůstat jen na konzolích.
  • ucho
    no nevím, prolítl jsem to video a v 90 % to drží stabilních 30 snímků, občas to klesne na 29. jen při výbuchu na konci XBOX verze padne na 26. žádná oscilace mezi 24-30 se rozhodně nekoná...
  • https://www.youtube.com/watch?v=5z6ONWZ7etA

    osciluje to mezi 24-30 fps, stabilních 30 neudrží ani jedna konzole
  • Na Xbox One naprosto bez problemu
  • Draken69CZ
    Tohle je velmi často zmiňovaná věc, každý kdo ví jaký vliv má ram paměť na fps ví své. Stačí se kouknout na rozdíl ddr3 a ddr4, pokud nerozbalujěš zip tak ti to je jedno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší