Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen ať si s tou PC verzí Rockstar pohraje. PC verze Max Payne 3 také vyšla o něco později a optimalizace pro PC byla na velmi vysoké úrovni.
  • No asi takhle, ja hru nikdy nehejtoval, naopak se tesim az si na PC zahraju. Ale ze bych zavidel to zas ne, na PC mam moznost ten rok a pul cekani na GTA zahrat tolik her at uz F2P nebo dalsi her jen pro PC ze me to cekani utece dost rychle. A nezlob se ale hrani v 30FPS nepovazuju za zazitek hra se v tolika snimcich proste trha.
    Ja nevidim jedinou vyhodu kozoli oproti PC, vyvalit se na gauc, zrat branburky a umastenema prackama hrat FPS na gamepadu fakt nepovazuju za vyhodu :-)
  • ajaj, tady má někdo problém, koplexík konzoláčku? *4*
  • Jasne, chapu, modderi, o neco lepsi grafika, vyhody pc. A kdyz se Vam hra zrovna podari spustit, tak si ji muzete uzit. Ale sleduju tady ty diskuze uz celej ten rok a ctvrt a vyvoj komentaru Vas, PC hracu, je velmi usmevny :). Nejdriv hate proto, protoze hra vysla na PS3 a PC verze byla v nedohlednu, pak nazory, ze tu hru vlastne zadny pc hrac hrat nechce a ted hate proto, protoze vysla uz druha verze hry a vy stale cekate. Tohle opravdu nevypada, ze Vas konzole nezajimaji. Ja myslel, ze jste na tom tak moc dobre, ze se konzolema vubec nemusite zabyvat, nebo ne? :D. To je preci jako kdyby se Barcelova zajmala o to, co se deje na Baniku.Nevim, proc je u recenze konzolove verze vzdycky 90% komentaru (s provokativni temtaikou proti konzolim). Asi musite mit nejaky problem, protoze kdyz kouknu na clanky napr. o This War of Mine, tak tam se resi aspon ta hra. Kdyz kouknu na konnzlovou hru, tak se neresi hra, ale konzole. A konzolovi hraci nemaji potrebu u konzolove hry resit jejich konzoli, takze konzole resi pc hraci. Asi vas se*e ten rok a pul zpozdeni, kdybych mel jen pc a ne konzoli, tak me to bude s*at taky, ale aspon u clanku s nazvem recenze hry reste hru samotnou a ne konzole, na kterou ta hra zrovna vysla. Jaj to je fakt jak v postihove. Nemuze se diskutovat normalne. Az vyjde clanek porovnani verzi hry xxx, tak si piste co chcete, mate-li tu potrebu
  • dont be crazy bro
  • a k cemu to konzolim je? pro filmovejsi zazitek max.25 fps?*1* PC ma zase DDR5 pro grafiku a zvladne Ultra HD 60fps *3*
  • Tak na konzole už to vyšlo a PC hracum R* vzkazuje čekejte*10* : http://www.grandtheftautov.cz/pc-gtav.htm
  • Dogkiller
    Tak to jsi vážně hlupec. Jdi se pomodlit a neobtěžuj, tady se baví dospělí.
  • Skutečně? A já hlupec myslel, že tě zajímá jen zabíjení psů.
  • Vegen
    Kdybys neměl tu "očesanou" grafiku, tak to na starých konzolích pojede možná tak 10 fps v nejsvětlejší chvilce :D
  • Ty ses dobre komediant! Nevim co nam PC hracum zavidis, ale evidentne neco jo. Prej je me jedno hrat to zubaty nebo v 720p, typicka konzolova ovecka, ja vim 25FPS je filmovejsi zazitek, rikali to prece vyvojari :-D
  • Nevite nekdo nahodou jestli bude mit PC verze podporu volantu?
    Myslim ze Los Santos je pro honicky s policajtama super. Zatim jsem hru vyzkousel pouze s gamepadem na starem Xboxu a jizdni model je sice hodne arkadovy, ale i na tom gamepadu mi prisel mozna lepsi nez u vetsiny arkadovych zavodnich her.
  • Dogkiller
    A co je mi po tom? Recenze má přece hodnotit hru a ne počet vývojářů. Skutečná kvalita hry, to je to co mě jako hráče zajímá.
  • a napálit cenu na konzole do stratosféry, Grand Theft Auto V PS4 1799 Kč *1*
  • Rockstar ví, jak se vydělávají prachy. Nalákají na hru, kde na poslední chvíli očešou grafiku a za rok ji vydají znovu s tou původní lepší grafikou, ovšem říkají tomu "next gen verze". Lidi jsou naštěstí tak tupí, že to kupují znovu.
  • Zayl
    Kdo by to čekal? Hra, kterou udělají dva lidi ve volném čase při práci, za drobáky co najdou po kapsách, nedostane stejný kartáč jako AAA od 300 lidí s rozpočtem ve stamiliónech.



    *7*
  • Dogkiller
    Kvalitním velkým hrám se body ubírají a malým nezávislým blbostem se naopak přidávají. Čím větší hra, tím víc je kritizovaná. Holt tak to tady funguje. *9*
  • GTA V výde až keď bude na PC. Ktorý blb by to chcel hrať na gamepade. Buď naozajstný blb, alebo potom vygumovaný konzolák "hráč" *1*

    "Hral" som to na PS4 a bol to otras, ovládanie katastrofa a aj to lagovalo, hlavne pri pohľade na silnicu
  • Takhle mi to přijde víc jako Far Cry :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit