Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslim že call of duty bude hodně rychle sesazeno.
    • To už dávno je alespoň pověstí. Jinak nevím co Codko má společného s GTA V.
      • Nic. Možná jen tenhle vtip. CoD Ghosts kampaň bude dlouhá jako úvodní mise v GTA V. *ba dum tss*
      • Samý důležitý věci - obě to jsou hry a obě jsou zábavný. Jen, ať vydělávaj obě...
        • Jen je otázkou jestli si ty hry vůbec zaslouží vydělávat. Mám na mysli hlavně Codko.
          • Ale zaslouží. Osobně doufám, že Codko hodně vydělá.
            • Jako by se stalo.
  • Pokud prodají 20 milionů kusů tak jako u GTA 4 tak na tom budou velmi dobře.
    • Ristoro
      Troufnu si říct, že prodají i 2x tolik.
  • Mato1987
    Riadna pálka !!! ale im sa to určite behom prvého mesiaca vráti niekoľkonásobne keď predajú 10 milónov kópií a budú tak v obrovskom zisku, že nebudú vedieť čo s peniazmi :)
    • Znám spoustu lidí kteří se už teď chlubí že si hru nelegálně stáhnou.
      • Mato1987
        len nech ťahajú, ja rád podporím autorov takejto výnimočnej hry :)
      • coz je hodne smerodatny
        • No což každá koruna dobrá ne?
          • Mato1987
            ale veď to je v poriadku :) nie každý si môže dovoliť dať za hru skoro 2000 CZK...
            • Mato1987
              a kto by kupoval takú fádnu zberateľskú edíciu :D veď tam je v porovnaní so special edíciou navrch len nejaké púzdro na peniaze a zberateľská krabička, to môžem oželieť.
            • Miserius
              Tak sberatelsky edice u nas stojej 3500 +-
            • Mato1987
              paulie: no ja kupujem tú špeciálnu edíciu čo stojí 79 euro, čo je v prepočte asi 2000 CZK :)
            • no moc v pořádku to podle mě není ... Ta hra bude stát okolo 13 stovek a hlavně daš tuhle cenu za několik stovek neli víc hodin zábavy zatímco tamhle někde v hospodě necháš za večer litr a ještě k tomu si z toho večera moc nepamatuješ :-D
            • Já si hru pokud bude dobrá určitě koupím láká mě hlavně GTA online. Jen je důležité počkat na slevy po vydání to bude nechutně předražené.
            • Miserius
              1350CZK +- podle toho kde nakupujes... Ja uz se klepu nedockavosti...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit