Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jedna z mála sérií, kde ty peníze jdou poznat v odvedené práci.
  • hma zaklinac 2 prej stal 10 mega us a 3 je pry levnejsi o dve mega.. zatim. jinej kraj jina cena:d kdyby to delali v polsku, zrejme usetrej 150 mega treba :d
    • 10 mega na tak kvalitní hru, plnou podporu po vydání, hromadu DLC zadara, krasné zpracování, luxus příběh, pro mě dobré ovládání... No mohli by se v tomhle ostatní učit.
  • Psychotic
    Tomu bych věřil, GTA IV se v tržbách mohlo rovnat Avataru a to za poloviční náklady. Myslím, že Rockstar slušně narejžoval a GTA V má velký potenciál vydělat ještě víc.
    • Máš pravdu kamaráde. Trailer GTA IV: MAX 1 000 000 shlédnutí na YT GTA V: 20 000 000 shlédnutí na YT.
  • Miserius
    Předem varuji každého před diskuzí u GTA 5 recenze *1*
    • Keyz
      Na tohle to mít nebude: http://games.tiscali.cz/tema/100-duvodu-proc-dan-vavra-nesnasi-tes-v-skyrim-57711

      Tam se kupodivu komentuje pořád.
    • Těším se a slibuju si od toho hodně. Sám mám v záloze buď připojení se ke klubu se zaměřením na srdcervoucí filozofický diskurs kolem smyslu finální evaluace, a nebo se opět pokusím duševně povznést a očistit jistý zaostávající tábor a trochu jim zareferovat o mých posledních výsledcích z výzkumu, který jsem příhodně pojmenoval nazval jako škodlivost Diebstahl-fenoménu
    • God-of-War
      Tipuju tak 700 příspěvků.. Většinou ale od trollích dementů.
      • Je vidět, že se v tom už vyznáš. Asi osobní zkušnost. *2*
      • Neboj,taky tam něco napíšu,za dva dny mi už vyprší ban *3*
        • God-of-War
          To sem ani nepostřehl. Pochlub se. *1*
        • Miserius
          Za co ho máš teď? *1*
          • Vyjadřoval jsem se ke vzhledu účastníků GT Academy.Bohužel,cenzor nepochopil,že to nebylo myšleno vážně a dostal jsem ban *1*
  • Tak či tak, je to obchodní artikl. Vyroben za účelem zisku, stejně jako cokoliv jiného. Pokud má majitel pocit že se mu investice vrátí, ať do toho narve kolik chce. Pojem "moc" je v tomhle případě relativní.
  • Hra to bude jiste slusna, ale nedokazu si osobne predstavit zadnou hru, ktera by kvalitami ospravedlnila takto vysoke naklady na vyvoj.
    • co takhle 49 ctverecnich mil prvotridni zabavy ? :D
  • fizola
    Tak svoje určite zhltli honoráre za dabing, licencia soundtracku, vývoj technológií pre hru atď. Potom samozrejme reklama a na samotný vývoj hry (design, programovanie, grafika atď.) nemuselo ísť až tak vela.
  • Tak to je jasné, takový rozpočet měli proto, že se v té částce schovává i souběžný vývoj hry na PC, já to věděl. Teď jen budou pár měsíců dělat drahoty a na jaře nám to pustí ven. *1*
  • God-of-War
    Myslím, že se jim to hodně rychle vrátí. Už aby bylo 17. *5*
    • Miserius
      17.-18. budou prazdny školy/práce *1* Už se těšim, to zas clovek nebude parit nic jinyho... Neco jako vydani Last of us :D
      • Jen aby 17. nebyly prázdné prodejny. *1*
      • God-of-War
        To si kuř. 16 je půlnoční prodej, ale to mam noční, takže zapařim až 17. *9* Jinak to samozřejmě budu pařit furt, to je jasný. *1* Ještě bych chtěl vědět, jestli budou dávat info o tom, jak rychle to mizí z obchodů.
        • Miserius
          No ja se celkem bojim abych vubec byl v první várce... Objednaval jsem az nedavno (chtel jsem usetrit tak jsem pockal kde vsude zvednou ceny *9* ) a tak si rikam, aby mi 17. nenapsali ze to prijde buhví kdy... To bych jim sel na pobočku ukazat Real-life GTA :D
          • God-of-War
            Já už sem si to raději zařídíl ještě predtím, než vůbec začali přijímat předobjednávky, páč sem tohle úplně čekal. *1*
  • Hlupe deti nadavajuce si do zlodejov, ked si niekto stiahne hru. Opytajte sa, preco Vasi rodicia alebo Vy zarabate 1/4 toho, co zarabaju ludia v civilizovanom svete. A mozno si polozite aj otazku, preco tie hry stoja rovnaku sumu pre cloveka zarabajuceho 3.000,- EUR a priemerneho Cecha, Slovaka, ktory zaraba 500,- EUR. Skutocni zlodeji sedia niekde inde....Btw. keby to bolo na PC tak si to kupim, ale ked mam na to cakat dalsieho pol roku tak sa s tym s prepacenim mozu ist potom vysr4t...
    • Tak hry dlouhodobe zlevnujou. Pred 15 lety mi tata kupoval hry za vic nez 2000 kč! Tehdy 2 litry!!
      Chce to vydrzet a nekupovat novinky, pak to stoji par korun. Ale kdo to ma vydrzet *1*
    • ucho
      asi nemáš moc přehled o průměrných platech v Česku co...
      • Je úplně jedno, jestli si vytáhl čísla z pr*ele nebo je někde hledal, jde o to, že by hra neměla u nás stát 60 éček když jsou naše platy úplně nekde jinde než v západní Evropě. Západoevropské ceny a východoevropské platy je nehorázná zlodějina a pak se lidi diví, že se tu tolik pirátí.
      • No daj nech sa zasmejem...robil som 8 rokov personalistiku so zameranim na Cechy a Slovensko, takze Ty mi platove hladiny roznych profesii urcite vysvetlis odbornejsie.
      • 12500 Kč není průměrná mzda v čr, a není to ani medián. A zrovna hra jako GTAV, která poskytuje podle Housera 100 hodin zábavy průměrně, si zaslouží aby za ní i pirátské socky zaplatili těch pár šušňů /55 euro/. Jestli tedy nechtějí mít po zahrání hořkou pachuť toho, že za ně jako za malý cikáňata někdo platí jejich zábavu. *8*
        • Chlapci tych 1000 EUR v Cechach urcite neni median, to je za prve a keby to aj bola pravda, tak je to v hrubom...nie v cistom. V tejto diere u nas je medianovy cisty plat okolo 550 EUR. Neobhajujem piratstvo, len mi pride scestne, ked si tu ludia nadavaju do zlodejov pricom su oni sami kazdy den okradany v sumach, o ktorych sa im ani nesniva.
          • Miserius
            Prumernej plat je tady opravdu kolem 1000 Eur :)
            • PS prumernej plat je naprosto zavadejici pojem kdyz chcete vedet jak se kde lidi maj tak je potreba vzdy zjistit median (tedy nejcastejsi plat) pac to ze v CD ma manager 400tisic je sice pro ruzny Zaludy fajn, ale diky tomu pak pro 35 sestricek zbude na platu jen 14000,- ale dohromady ma tech 36 lidi prumer 25000 ze tak so si kurna ty sestricky stezujou ze se maj blbe *3*
            • Kecy v kleci! http://www.czso.cz/csu/csu.nsf/informace/cpmz060513.doc median je v CR 15 879,- cisteho tedy cca 610€ *10*
            • Miserius
              Samozrejme je to hrubýho...
            • 1000 EUR v cistom je u Vas priemerny plat ? :) Aj ked tomu velmi neverim, prajem Vam to. Je fakt, ze Vy ste na tom boli vzdy o nieco lepsie chvalabohu.
      • Pokud dobre vim tak prumerny plat v CR je 25 000 kč (vetsina obcanů ma ale méně), kurz eura vůči kč se pohybuje okolo 25 kč/Eur čili průměrný plat v ČR by měl být asi 1000 EUR. Jak je to na slovensku nevim..
        • Medián bude tak 22 tisíc, ale je to hrubého, což není příliš vypovídající. čistého je to tak 17500 Kč zhruba odhaduji. Tisíc euro hrubého bude průměr hrubého.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit