Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morlang

    Chybí ti tam čárka a asi si chtěl napsat neopravuj. Dyzlegzie?

  • Me je uplne jedno jestli tu hru delal nejaky jedinec, nebo 100 lidi...uctujou si za ten nedodelek 50e , tak to tak ma i vypadat.

  • triptich

    z textu to chápem tak, že recenzentovi hra vôbec, ale vôbec nesadla. "+" za to, že má odvahu a nenechal sa zlomiť (väčšina recenzií, čo som
    videl siaha o 2-3 body vyššie), ako aj za hutný text, v ktorom
    vysvetľuje svoje námietky.

    po hre som pokukoval, ale definitívne si počkám na recenzie ďalších dvoch portálov, ktoré sledujem.

  • KIMCID

    Když už davaš moudra tak k věci a nepravuj brblo.

  • tomwolf33

    u tohto majstra uz som viac krat podla recenzii zaregistroval ze hru hral tak do polovice prinajlepsom a aj to odflaknuto...a toto nieje vynimka...nabuduce treba brat aj ohlady na to kolko ludi na tej hre pracovalo a napriek tomu dokazali vytvorit o parnik lepsie RPG ako "bozsky,dokonaly" zaklinac 3(nie zaklinac 3 nieje rpg) s mnohonasobne vyssim rozpoctom a poctom zamestnancov....nabuduce dajte recenziu niekomu kto je ochotny hru poriadne aj hrat...nie hnidopicha ktory hru hodnoti po par hodinach hrania

  • TheGGG

    to já vám váš názor neberu, jen uvádím, že recenze jinde jsou výrazně mírnější a pozitivnější, aby někdo kdo se na hru těšil nebyl hnedka zklamaný, že to dostalo 5/10.

    BTW: z trailerů a popisů hry jsem měl pocit, že story má být o sporu mezi tou původní fantasy populací a kolonizátory, je tam v těchto věcech nějaká možnost volby na čí stranu se přidat? A jde se přidat ke kolonizátorům, nebo je to pevně nalinkované, či tam taková dějová linie vůbec není/nehraje roli?

  • tomekbobek

    Nechci bejt rejpal, ale mně to prostě nedá! :D Greedfall ani zdaleka nepřipomíná viktoriánské období. Není tam žádnej parnej stroj, pokud vím, kostýmy ani zbraně neodpovídají 19. století. Takže raději bych doporučoval jít do toho 17. století, kde se má Greedfall odehrávat a použil označení alžbětinské období, anebo to úplně přesunul na Španělsko, což pravděpodobně je i záměr tvůrců.

  • TheGGG

    vím že takovou recenzi na posledního wolfa což byla absolutní tragédie a stoka, psal někdo jiný, ale ta hra tady dostala 7/10, mám to brát tak, že greedfall je ještě o dva body horší? No to si nemyslím

  • když už dáváš moudra, tak prosím příště piš "shazuje" 😉

    Každý v textu děláme chyby, ale jsou chyby a chyby! 😱 

  • TheGGG

    a jako obvykle se dostavil můj věrný fanclub aby nezapoměl dodat zbytečný komentář a smajlíka... že mě hra nezajímá neznamená, že nemůžu komentovat a jaký je rozdíl mezi čtením zahraničních recenzí, nebo čtením recenzí na games...? proto asi recenze existují, aby se jimi člověk řídil a takové meta score je někdy zajímavé stejně jako individuální recenze

  • KIMCID

    Jak někdo něco schazuje ,vim ze to bude dobré.Tak ze tešim

  • :DDD, no asi tak nejak

  • dost drsna recenzia, taka kremserovka, niekolko odstavcov nakladu a nic viac, za mna minimalne 7 a to je hlavnym minusom zastaralejsia ale aj tak pekna a uspokojiva grafika a bugy ktore doladia, hra ma svoje caro, odporucam

  • michaliuz18

    spravne, nie pre kazdeho .. a preto je to skoda ze to pise prave clovek ktory ma potrebu taketo hry len skritizovat v kazdom smere , podobne jak technomancera  ci elex 

  • 🙂

    Máš můj respekt za upřímnost.

    Třeba ti po dočtení recenze bude můj post dávat větší smysl. Hra je to dobrá, akorát ne pro každého.. Myslím, že recenzent to dobře vyjádřil. 

  • michaliuz18

    idem si to precitat ale aj tak som nasrany 

  • To jsi asi nečetl recenzi.. Víš, že kromě hodnocení X z 10ti je tam i text okolo?

     Spíš jsi ho ani nečetl a pokud ano, tak tvoje chápání souvislého textu je tak 1/10 😉

  • michaliuz18

    uplakany cesi , hlavne ze vsade si hru chvalia aj ked daju menej bodov ale pride games.cz a 5/10 lebo je to zastarala hra. Vsetko musi byt AAA titul od ubisoftu a EA , tam dame 10/10 

  • Jako obvykle pan ggg nemá svůj názor a vytváří si ho v agregátoru hodnocení... A jako obvykle komentuje články a hry, které ho "nezajímají" 😂 
  • Díky za upřímnou a čtivou recenzi. Kvituju, že se autor nebojí kritizovat. Hru jsem si koupil, zahrál a nevrátil. 😀

    A nevrátím. Zvědavost mě láká zpět do úchylně viktoriánského světa a mám chuť zjistit co bude dál. Chyby ve hře jsou, ale má to takovou zvláštní atmosféru, která je dnes už vzácná.. recenze má podle mě často pravdu, ale i přes to mě hra baví.

    Pavle, piš recenze dál. Není to jednoduché jít s "kůží na trh", ale držím palce..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit