Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ne Miku není namyšlenej, kdyby jsi v té době věděl co za nespravedlnost tě potká a s kým se dáš dokupy, než tě bodne do zad (skoro literally) ...
  • Asi jen kulisa.
  • ako to ze sa nebudu dat kupovat nemovitosti? v tom pripade nechapem co to ukazuju v traileri v 0:54 sekunde to ma byt potom co iba tak? http://www.youtube.com/watch?v=QkkoHAzjnUs
  • Keyz
    V GTA to bylo ale naprosto šílené.Tam jako polda po cestě zničil a mnoho aut a žádný problém.
    V GTA III jsem jel jako taxikář,naboural jsem a udělal několik přemetů.Zákazníkovi to nevadilo :)
  • Ne, že bez DLC si ten prosklený hotel na pláži prostě nekoupíš. Dokonce do něj ani nevlezeš :)
  • Jako, ze bez DLC to nepujde dohrat? :)
  • tohle měla game of thrones od cyanide a fungovalo to akorát musis být roleplayer já napřiklad jsem schopnéj myslet jako válečný veterán i jako namyšlený floutek a o to jde když se umíš vžít do všech postav (U Game of thrones 2 v Gta V 3) tak mužeš mít skvělou zábavu

    já planuju že jestli to pujde tak toho zdrogovaného pilota (1 z postav) budu držet na řetezu jako ostatní postavy ale z jeho hlediska budu prostě šilenec
  • Lawliet
    lepší odpověď bych sám nenapsal! *1*
  • korektnost pro lůzu, by mě zajímalo kolik maj mezi sobou jinejch národností rothschildové a rockefellerove, ktery prakticky ridi ameriku. Ahoj dcerko jee, to jsem rad ze sis nasla cernocha s getha a ne nevadi synu ze si homosexual a nasel si si pritele z mexika. Hahaaha
  • To prirovnani k google earth je taky oficialne v clanku
  • No ještě že to víme fajn že jsi zaskočil do této diskuze.
  • To tě asi nebavila ani Mafie, protože "Původně jsem byl taxikář. I když to zrovna moc neneslo a dělal jsem to od nevidím do nevidím, byl jsem rád, že mám aspoň nějakou práci…" *3*
  • Proč ten z nich vypadá nejsympatičtěji.
  • Škoda to určitě je, ale prý tam mají "spoustu jiných věcí" na utrácení peněz v endgame fázi, tak uvidíme.
  • Bohemund
    No jo, ale v předešlých dílech měly ty nemovitosti dost podstatnou funkci checkpointů, teď to bude počítám tak, že budou ty "bejváky" hl. hrdinů jasně dané, podobně jako ve čtyřce ale i tak... myslím si, že zas tak moc prostředků a práce by to nedalo a hře by to dodalo jak realističnost, tak větší vžití se do toho herního světa... dle mě rozhodně škoda no.
  • Taková ta zjednodušená verze golfu už byl ve čtyřce. Asi jim ty nemovitosti za to nestály a ty prostředky použily na něco jiného nebo real estate přijde v nějakém DLC.
  • Kronoss1
    Hele, zatím neřekli něco, co by bylo opravdu nové. Jen to bude větší, více postav, lepší jízdní model, lepší chůze (která ti na herním zážitku zas tolik nepřidá, co si budeme povídat). Já bych chtěl nějakou fakt bombu, něco, co nemělo San Andreas. To, že si nebudeme moci kupovat nemovitosti mě tedy docela zklamalo, protože jak už psal někdo výše, tak zhruba v půlce GTA máš tolik peněz, že ani nevíš, co s nimi a jestli ještě osekají možnosti utrácení, tak nevím nevím. No, uvidíme.
  • Kronoss1
    To je zvláštní, mně Paulie neumíral.
  • Bohemund
    Fakt, že si nebudeme moct kupovat nemovitosti mě od hry dost odradil tedy. Když si vzpomenu na ty částky, které jsem už třeba v půlce každého GTA měl, tak by mě fakt zajímalo, za co je tedy máme v 5ce utrácet. Nechápu tento krok vývojářů, myslím si, že zakomponování nemovitostí do tak obrovského světa by nebylo zas až tak komplikované a hlavně by bylo užitečné (checkpointy, větší vžití se do světa apod.)... ale hlavně že tam dali po*raný golf....
  • jn nebo miliarda lidi co nemuze chodit do prace jako vagus , coz se Tebe asi netyka :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit