Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To přepínaní mezi postavami si nedokážu moc dobře představit. Jako když budu hrát za jednu , tak ty ostatní bude ovládat počítač takže jsem zvědavý na umělou inteligenci..protože když si vzpomenu na nervy u Mafie , kde v jednom kuse umíral Paulie :)) Radši bych hrál pouze za jednu postavu , tak se víc vžiješ do příběhu než když prožíváš příběh tří postav najednou
  • Keyz
    To přepínaní je nutnost anebo možnost?
    Proč bych měl přepínat?Jiné komentáře postav anebo budou mít i jiné vlastnosti které ovlivní hru?Moc to nechápu.To by museli udělat pro každou postavu zvláštní filmečky i dialogy...

    - Obávám se toho,že chtějí udělat auta jako ze závodních her.Protože co závodní hra to jiný model tak jsem zvědav.V GTA IV mně to celkem vyhovovalo.Bylo potřeba se soustředit.

    - Hlavně aby se posunula AI.To je u otevřené hry důležité.
  • Jo kdyby to vyšlo na jaro na pc tak bych byl taky hotový , nevýjde čili ,, A CO ? *9*
  • Nejnovější info http://bitly.com/Uc2m8A a vypadá to zatím hodně dobře podle mě. Hraje se teda za tři postavy - Michael, Trevor and Franklin. Postavy můžeme mezi sebou kdykoliv přepínat, vrátily se nám kola, prý to bude největší open-world hra od R* - ještě větší než RDR, GTA IV a GTA: SA dohromady, samozřejmě se dá měnit i styl oblečení, ale výška či váha postavy se změnit nedá, takže zapomeňme na posilku, vylepšili i jízdní model a pohyby kolemjdoucích byly natočeny technikou motion-capture, aby jejich chůze působila co nejreálněji.

    Za mě teda zatím *14* *14* *14* !
  • stejne z toho nakonec vyleze placeny mmo..
  • zleva Miroslav Táborský , namyšlenej negr jezdící v lambech , Ned Luke :)
  • Acindards
    zleva: Jack Nicholson (za mlada), The Rock, Colin Farrell?
  • a jaký cikány myslíš protože není cikán jako cigán.
  • No protože mezi nimi budeš libovolně přepínat, podobně jako v driverovy san francisko.
  • a Jak nedávám -/+ tak ty si to zasloužíš, protože tomu sranci cos tu vyplodil asi fakt věříš a ještě to podáváš dosti arogantní metodou )))
  • Tak takovejhle žvást jsem ku*v* dlouho nečetl...bravo chlape, udělat ze sebe takovýho ignoranta se jen tak někomu nepoštěstí )))
  • Konečně někdo kdo je stejnej jako já už jsem si myslel že jsem jedinej :D
  • Možná proto že se to píše v oficiální zprávě kterou sepsal game informer , oproti GTA IV a EFLC se hrálo též za několik postav ale každý měl vlastní menu k zapínáních jejich příběhů. Tady budou všichni v jednom menu *4*
  • rancor1223
    Snad nevadí, když budu citovat EG.cz
    - "Tak už chápeme, proč se dosavadní spekulace o hrdinech rozcházely... hrdinové GTA 5 budou totiž hned tři najednou. Prý se máme těšit na "převratný" způsob, jak za ně budeme hrát."

    Mimoto motáš obálku časopisu s oficiální coverem hry.
  • rancor1223
    Motáš si pojmy s dojmy.

    Afroameričané jsou jen a pouze potomci černošských (afrických) otroků v USA a evropanů.
    Když je chceš řadit rasově, pak jako mulaty. Protože máme 3 hlavní rasy (europoidní, negroidní a mongoloidní) a jejich 3 kombinace (mestic, mulat a zambo) a jak jsi si jistě všiml, když ve škole tak moc dáváš pozor, v tomto seznamu nenajdeš žádnou afroamericku rasu, protože žádná není. *3*
  • Předpokládáme různá překvapení.
  • A není úplně jedno jestli je latinoameričan,afroameričan či ..... já nevím japonorus. Podstatné je to, že jsem přeci lidi !! Přece člověka nesoudíš podle barvi či jestli má jiné rasy, než ty ale soudíš ho jako člověka ne podle "obalu

    Podle našich činů nás lidé mají bárt :)

    Naše činy nebudou zapomenuty, osvěžíme-li je občas jinými činy. "Marcus Porcius Cato censorius"
  • Nevím proč tu všichni automaticky předpokládáte, že všechny 3 postavy budou hratelné. Připadá vám třeba tady http://infoek.cz/wp-content/uploads/2011/05/gta_Vice-city-cover.jpg že jsme hráli za tři postavy? Nebo třeba tady? http://images-mediawiki-sites.thefullwiki.org/04/3/7/3/10431602064390953.jpg
  • Magister_Peditum
    Cikáni jsou příslušníci indoevropské jazykové skupiny, jako my. A rasově je to europoidní rasa, jako my, nikoliv "indoevropská".
  • Magister_Peditum
    A ještě do toho taháš indoevropskou jazykovou skupinu, která nemá s rasou nic společného? Darmo mluvit...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit