Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mně teda moc Douglase nepřipomíná, ale Falling Down jinak miluju
  • Ani ne. Ten chlapek s limeckem ma oteklejsi ksicht a vubec je celej trosku mohutnejsi nez Douglas.

    EDIT: zapomnel si jeste zminit bryle. *8*
  • cikáni jsou indoevropani, jako my, ať už se nám to líbí nebo ne
  • cumpi3
    nač tři postavy? To mohli udělat latinoameričana, kterýmu padají vlasy a má rád trika s límečkem *1*
  • A není to náhodou etnikum? Cikáni taky nejsou rasa, ale etnikum.Afroamerická rasa je blábol.
  • Paulcz
    kdyby měl ten chlápek s límečkem ještě kravatu a trošku jinej účas tak to je jasnej Falling Down :)
  • BoB.2
    Doufám v lepší optimalizaci než u posledního dílu.
  • Stačilo dávat na prvním stupni pozor (jestli ho máš za sebou) a věděl bys, že už si to vymyslel někdo přede mnou :)
  • gert
    viz episodes from liberty city *5*
  • Co já vím, ale černoch s bělochem je mulat, tak i asiat s černochem něco bude, ale netrap se tím :)
  • Ano afroamerická, stejně jako my sme indoevropani, vidím, že si teda myslíte , že to znamená černoch narozenej v americe, co nadělám, sem na herním serveru :D:D
  • Lawliet
    mmmmmm to já mam radši černý v-neck
  • Keyz
    To je stejně hloupost takto řadit lidi do menších a menších "ras."Je to spíše politický termín aby to nikoho neurazilo.
    Černoch bude mít děti s Číňankou a taková skupina pak bude početná.Tak to bude co?
    Afroasiat?
  • Paulcz
    stačí kouknout na wiki, abychom se dozvěděli, že sis to právě vymyslel :)
  • Magister_Peditum
    Afroameričan je rasa? *8*
  • Stejne je obliknete jinak tak je to jedno :D *1*
  • No ono afroameričan je rasa, ne že se narodil v americe a je černej, veřím že to víš, ale v tom případě je tvůj příklad trochu mimo.
  • Dpč , říkal jsem si od první chvíle to samé *1*
  • Magister_Peditum
    Kluci jako květ!
  • Keyz
    Doufám,že za milovníka triček z límečkem nebude muset hrát moc často :)

    - latinoameričan,afroameričan...To jsou hovadiny.
    Prostě černoch a hotovo.Neviděl jsem černocha který by se narodil v ČR a říkal,že je afročech.
    Pozitivní diskriminace je stejně špatná jako diskriminace.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit