Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jé, to zase bude nudná hov*dina.
  • aneb jak ze sebe udelat uplnyho idio*a behem minuty. Gratulace!
  • Límečky a trička do véčka může nosit leda "čtyřprocentní", nebo těžký "metro" :D
  • Čím víc hratelných postav tím líp. MW díky tomu dokázalo svůj skvělý příběh vyzdvihnout do ještě epičtější roviny. Kor když může kterákoliv postava nečekaně zemřít. Je radost vidět že se ostatní vývojáři konečně začínají od IW učit. Pro všechny své věrné fanoušky mám malé překvapení nebojte se a objednávejte:
    http://www.thestranger.com/images/savage/merch/savage-t-ggg.jpg

    Buďte jako já.
  • Mně už zajímá jen jedno. Kdy si budu moct předobjednat PC verzi?
  • Nikdo tě k tomu nenutil.
  • Je vidět že nemáš představu kolik práce by něco takového zabralo jinak bys věděl že tvoje nápady jsou mimo realitu.
  • Co je za problém? to jsem četl na hrej.cz, akorát to přirovnaní, mě zrovna nenapadla hra ve který je přepínání postav po městě. Ha hrej.cz sice napsaly že to bude jako google earth ale mě tohle přišlo jako lepší přirovnání. :)
  • gta sem nikdy nehrál a ani nebudu
  • To mě vždy nebavilo *10*
  • Hrát za saniťáka, hasiče, policistu nebo taxikáře už asi v žádném GTA nebude:(
  • rancor1223
    Právě že to vyznělo tak jakože budou tuším.
  • MikeiXX
    To doopravdy někomu tak šíleně vadí, že by hrál za postavu s tričkem s límečkem? :)
  • Keyz
    Jo ve IV to bylo dobrý,pěkná sranda.Když se to člověk naučil šlo pak dobře vybírat smykem zatáčky.Hlavně mně tam přišlo,že auta něco vážila.
  • Jen by to chtělo skutečně open world, volné save/load případně dynamickou kampaň. Že když něco zvořete, tak to nemusíte do úmoru opakovat (to není zábava, áááno ?) ale prostě se to odrazí na příběhu - a třeba vám to zbrzdí postup, tzn. co nejméně skriptů. (Třeba když se vám nepodaří někoho zabít, tak se proti vám postaví a vy to budete mít těžší.) Tzn. - cíl je jasný-jak toho cíle dosáhneš je jen na tobě, pokud ho nedosáhneš, nevadí - ale bude to teď více hardcore. Prostě jako v životě.

    A konečně by se taky mělo dát hrát za ženu. U konkurence to jde. Zločinci ženského pohlaví přece také existují.
  • Takže dle základních informací : Travor (Táborský) uživatel drog jenž žije za městem LS (zřejmě nějaký přívěs apod) v GTA V plní úlohu , destruktivní a na pohled né moc krásné postavy (- v GTA IV jím byl druhá hlavní postava Johnny Klebitz ) Michael (Luke) muž známý s trilleru , nenávidí svou ženu , která utrácí jeho peníze , má dvě děti ke kterým též nemá ono pověstné rodičovské pouto , a je v ochraně svědků u FIB (v reálu fbi) (- GTA IV stejná pozice jako měl niko , trochu pohledný a starající se o rodinu ) a poslední největší id*ot (dle mě) Franklin mladý floutek jen prodával drahé auta , rád se baví , a má kladný vztah k drahým sporťákům ( - v GTA IV Luis Lopez ) No nevím jak vy, ale jejich charakterové rysy jsou naprosto stejné jako měli hlavní postavy v GTA IV . :)
  • Predpokladám že dialogy budú neinteraktívne takže to je asi jedno
  • rancor1223
    Pokud jen tak blbneš nebo děláš side questy tak pravděpodobně jen možnost. A v hlavních misích možná občas nutnost, podle toho kdo se jich bude účastnit, když všichni, tak za koho budeš chtít. Údajně budeš v jednu chvíli vést dialog, kde budeš ovládat obě dvě postavy, to bude hodně zajímavý *1*
  • rancor1223
    Chvílemi mi připadá, že půjde o simulátor sportovního vyřití s akčními pasážemi, ale jinak super *1* . Akorát se bojim, že udělají jízdní model jako byl v Sleeping Dogs. Já si jízdní model z IV dost oblíbil, tak doufám, že to nějak výrazně nezmrví.
  • Môžeš mi vysvetliť akým spôsobom niekoho pozitívne diskriminujem tým že ho nenazvem černochom ale afroameričanom alebo latinoameričanov alebo akokolvek inak ? Nakolko v europe žijú prevážne " domorodci " tak u nás proste nieje kultúrne vžité označovať človeka inej rasy narodeného v europe ako " afroeuropan " atd. to tak jediný rozdiel . Inak si myslím že je to úplne jedno , rovnako ako mne by bolo jedno keby ma nazývali belochom alebo čoboloeuropanom *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit