Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo tak tu jsem nehral, resp. par hodin a pak me to prestalo bavit, takze to bude tim.
  • Jazz
    Chtěls říct alespoň týden že ?
  • njn 10let stare konzole
  • to už je bez připojení k socialclubu si nezahraješ
  • tak tak je to trapný navíc den před vydáním to stejně bude na torrentech v sekci konzole
  • Už tu přestante žvatlat o pc odlozeni/zruseni/piratstvi, jste jak zasekla gramofonova deska, už je to trapný
  • Je mi smutno z toho, jakou si Rockstar dava neuveritelnou praci, aby vsem prinesl hru generace a pritom netusi, ze pseudointelektualni pissalci uz se nemuzou dockat, az hre napali mrzkych 5/10, jen proto, ze GTA V na piratskou barku vyjde se spozdenim par mesicu.
  • No, tak čtyřka ho má taky, tak to neni tak převratná novinka, asi proto na konci
  • Ach jo, nějak mi/vám přeskakujou reakce na nový příspěvky
  • Jen aby Rockstar nedostali brouka do hlavy a neusmysleli si že musíte být online při hraní a hned je tu hra se všemi negativními prvky Simcity.
  • Ja zase doted realne (bez sarkasmu) nevedel, ze to ma multiplayer... A to si clovek precte v posledni vete
  • Se těším jak malej, to zase bude něco pro nás šmejdily. San Andreas je asi můj nejoblíbenější díl (po Vice City) a prošmejdil jsem se tam na 94 %. Teď hraju Just Cause 2 a mám to dohrátý jen na 72 % (je tam toho mooc, ale neskutečně mě to baví).
  • je divny že by rockstar změnil vyvojovou platformu z xboxu na ps3 ( všechny hry od r* jako gta iv a rdr jedou a vypadají líp na xboxu)
  • v rozhovoru s Gameinformer
  • Taky třeba Jericho, tam mi to přijde nejpodobnější...
  • Mají to tam teda dost chudé na vegetaci, fuj. Ale co, Euphoria to jistě vynahradí.
  • Hra mě celkem bavila přiběhově poprvé a i grafika byla krásná na tu dobu. Především se mě líbil ragdoll model při přejetí člověk,což na mě působilo jako že jsem opravdu přejel člověka i s tím zvukem a né nějakýho hadrovýho panáka. A ještě se mě líbil ten destrukční model auta při nárazu *4* No uvidíme,doufám že v tomhle bude armáda a hlavně tanky,na který se těším až s nima budu přejíždět auta a ony se doufám slisujou a nebudou bouchat jak v SA *1*
  • Vrook
    Můžeš jezdit policejní mise, jestli tam budou. *15*
  • Kein
    same here...
  • Vypada to na dobre propracovanou komplexni hru, skoda toho gangsterskeho prostredi, nerad hraju za padouchy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit