Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • muj nazor je v nicem. pokud clovek nema stale zamestnani :-) nemam nic proti tomu, aby deti hrali hry. ja je taky hraju od malicka, kdy sem mel doma atari 800XL :D vadi mi pouze MMO hry, protoze je potreba ve hre tavit spoustu casu a deti jsou nachylnejsi k tomu, aby se hre venovali na ukor jinym vecem. na druhou stranu je to skvela pruprava pro pozdejsi zivot kde se dite naucit podvadet, krast, ..... proste vse co je v dnesni spolecnosti potreba k tomu, aby jste uspeli
  • jenom dítě napíše takovej nesmysl bez hlavy a paty jako ty
  • chybu ve výchově rodičů nemůžeš svalovat na hru. Omezovat kvůli nim všechno ostatní je největší možný zlo. Zakážeš McDonalldy, protože děcka nesportujou a tloustnou? Neni chyba v tom, že rodič prostě nedokáže u svého potomka najít jinej adekvátní koníček a společně se mu věnovat?
  • ja se teda zatim uspesne zaregistroval, propojil acount s gw 1, ale po instalaci si hra chce stahnout dalsich 60K souboru podle % co mam stazeno to je asi 5GB dat a to uz docela nasere :D
  • Co vím, tak včera končil něco přes 40, tak zase neblbni jo? *3* Ale je fakt, že byl od kungena o 15lvlů níž, a jak přišel tak ho na 63 dohnal. ALe jako já nevím, ten člověk strávil přes asi 6 hodin hledáním informací o GW2 a zkoušením buildů, mechanik hry a hledal asi nejvíc OP charakter a skilly *4* Jinak ono stačí zjistit, kde dostaneš nejvíc XP za nejkratší čas a pak to jde rychle, ale myslím, že já radši zůstanu u zkoumání světa než rychlého expení.

    Jinak pro info, tak na lvl80 je potřeba něco okolo 56-62hodin herního času, když se na to mrknu zpoětně, při fast expení.
  • *15* *15* *15*
  • To já jen můžu koukat na trasu, za chvilku tam bude nezastižen, takže odpoledne budu strašit v cyklistickým na poště. *15*
  • Ber to tak, že máš lepší zážitek než ti, co čekají na balík *3*
  • Tak do doby, než vyjde Borderlands 2, bych se tím možná mohl zabavit.
  • Cahir
    bojový krávy?! *1*
  • Proc je to pro dite spatne ? Protoze jsi King a rekl jsi to ?
    U lidi, jako jsi ty, je jedno, jestli jim je 20,30 nebo 40 - porad uvidi vsechno jen cernobile.
  • Cahir
    No musím hoši uznat, že to zní skvěle. Až budu mít čas, možná se na to vrhnu. Zní to jako hra, kde se můžu na hoďku a půl denně odreagovat. Víc času bohužel nemám, maximálně tak o víkendech. Že to je zadarmo je super. Ale to vše pouze za předpokladu, že příběh je fakt dobrý. Je dobrý?

    Navíc mě dost štve, že vůbec neznám ten svět - jedničku jsem nehrál a čas a chuť na to, abych četl nějakou fantasy knížku 3. kategorie taky nemám. Neexistuje nějaká stránka, kde je nějaký výtah z lore - nějaké stručné, ale úplné dějiny světa, popis frakcí apod.?
  • Stolici ještě urdžim. Ale ty máš hlody, ze kterejch mam pocit, že si sem zabloudil z fora pro seniory. Slovosled ti koukám taky nic neřiká, ty chudáku.
  • na lvl 80 jsou tam tři dungeony, taky se tam dá farmit ty náročné ultra zbroje atd, jinak se říká, že endgame content je tam už od začátku, samozřejmě, že jde altovat, nové prostředí nový příběh
  • Kronoss1
    A v čem si myslíš, že 18+ pomůže? Že se podle toho někdo tady řídí? Nenech se vysmát.
  • Kronoss1
    Tak to pak jo.
  • hra je bohuzel od 12+, ale souhlasil bych, ze vetsina MMO by mela byt 18+ hlavne tech free to play, kde pokud do hry neinvestujete realne penize, tak musite investovat cas a to je proste pro dite spatne a je jedno jestli mu je 9, 13, nebo 17
  • zatim sokojenost, samorejme ze start provazi porodni bolesti jako nefukcni aukce, problemy s guild managementem, ale celkove hladky start. Hra mne ani jenou nepadla, vykon dobry. PvE je zabava ty dynamic eventy tomu davaj atmosferu ziveho sveta. structured pvp vypada dobre cim vic se s prateli sehravate tim vetsi je to zabava a open world pvp ala wvw vypada taky dobre spousta objektivu i pro male skupinky lidi. takze gw ma slibne nakroceno.
  • už si se posral nebo ještě ne z toho ??? *15* *15* *15*
  • 2huhi
    pokud hraješ tsw zajimalo by me co si mysliš o exploitech, jiste jsi se s tim setkal (treba jak každy bugne Kleina v ankhu a pod. je toho hodne) me osobne to dost znechucuje hru. snažim se vzdy najit grupu co hraje fer ale uz si pripadam jak blazen kdyz 99% vsech ostatnich lidi vesele cheatuje kde jen to jde

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší