Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je nas vic:)
  • Meshuge
    To nevadi,ze nechapes,nic si z toho nerob....
  • Netrpelive vyhlizim pani postevacku s balikem :-D
  • Zdravim jde Vám se lognout ? psali že pro Evropu se odstartuje v 9:00 dneska a furt nic ...
  • Malleth
    Takhle runescape asi nevypadal
    http://www.youtube.com/watch?v=zWktB929S1w

    Jako shazovat visuál GW2 je úplně mimo. Dá se pochopit že někomu nesedne ten styl. Taky mám radši temnější, dospělejší zpracování, ale i tak mě zpracování světa úplně odrovnalo (a to mám odkrytých jen 15% mapy). Dali si na těch lokacích hodně záležet. Ty detaily a rozmanitost jsou neskutečný.
  • Mě by zajímalo kolika lidem co tady píšou a co tu hru hrajou je víc jak 15 let, protože tyhle lidi by bylo zapotřebí ve skutečnym světě, zakládat občanský sdružení, učit se orientovat v politice a plnit questy v pomáhání ve skutečnym světě. Při tom se taky skamarádíte s lidma a dokonce potkáte mnohem více žen. Neberte to ode mě špatně, nechci nikomu říkat co má dělat, jenom věc k zamyšlení.
  • Je to aspon pořadně rozlehly? Abych tuhle onlinovku neměl prochozenou za měsic jako Star Wars:) *2*
  • pokud hrajes eve a lotra, tak pochybuju, ze ti GW2 prinesou nejakou zasadni vec, bez ktere by jsi se neobesel
  • prinosna reakce.... gratuluji
  • mě se zdá že ty mmorpgéčka mají všechny stejnej engine furt dokola nebo ne ? takovej ten z aikaonline , runes of magic atd... sem tam se najde zbloudilec typu age of conan nebo everquest 2 jinak to vypadá jak 10 let starý hry fšechno , stromy uplně mazec , tráva šílená , ten armor trochu z blízka když se na to člověk koukne ... já nevim ... *13*
  • je to na zaklade clanku a jeho srovnani s otylym Jedim... ale tady se nachytat nenecham, uvidime za rok za dva... jake budou ohlasy.. zatim zustanu u Eve a Lotra
  • skus alt + F4 : *4*
  • Jeho subjektivní názor, ale srovnávat hardcore single s pokusem o revoluční mmo je opravdu mimo mísu *4*
  • Hraci 'pry' uvazuji... Hlavne ze ty mas jasno.
  • Srovnavat GW s DS je jako srovnavat jablka s hruskami...:D
  • Je jasné, že si to nenajde absolutně všechny zbloudilé duše, konkrétně tady ne. Včera jsem zkusil s pre-order a je to vážně bomba, dost špatně se to vypíná.
  • a hrál jsi to alepoň? nb uvozuješ takovohle myšlenku jenom z čtení nějakého kraťoučkého článku a subjektivního dojmu, který ti namysli poté vyvstanul?
  • marně premýšlím co chtel autor timhle clankem rict *13*
  • ach jo, mít tak trochu lepší železo (v bětě se mi GW2 dost sekala), tak s koupí neváhám .. asi si udělám na vánoce radost
  • Veskoslav
    Aion je "zdarma", jelikož bez základního balíčku je naprosto nehratelný a ten stojí cca 250 Kč/30 dní. A rozhodně to není stejné jako v GW2, trochu si pleteš pojmy a dojmy. A v Americe je to horší? Nenech se vysmát proboha, právě, že americké a asjské servry od Aionu jsou nejhratelnější a nejlépe spravované. Gameforge je nejhorší firma v oblasti správy MMO, které má na starost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší