Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bohužel Secret world jsem nehrál, takže nemůžu soudit. Můžu to jen porovnat s wowkem, kde člověk hrál jen sám v bohapusté krajině a když někoho potkal byly to vánoce a to hledání Qtů a pak následné odevzdávání a zdržující lítání na vyverně po krajině mezi vesnicemi to tady vůbec není. Eventy jsou tu buď náhodné, že bráníš eskortu anebo se objeví nějakej boss a a to všichni na mapě vidí a okamžitě se sesypou jak vosy na med :-) je to fakt akční ... nevím kam dřív se vydat :-) a pak jsou na mapě stabilní eventy nebo jak to nazvat... na mapě se zobrazují jako srdíčka a když ten event splníš, tak se srdíčku vyplní a u NPC se odemkne možnost si koupit nové věci za gemy. Nevím co si od toho čekáš, ale moje očekávání to splnilo :) Jediný co mě chybí je dostat se do nějaké početné české gildy a poznávat hru nějak společně. Řešit s někým problémy hry po chatu. Teď to jde jen s cizími lidmy na Map chatu :-)
  • Veskoslav
    A proč by to mělo být proboha F2P?:-D To není Aion (mimochodem zprznený u nás, v USA jede ještě klasicky) ši SW TOR, co jeli na měsíčních poplatcích. Víš, jak vůbec funguje GW 2?
  • Je tu nekdo kdo koupil hru ted o pulnoci? Ja byl jeden z tech blbcu a samozrejmne se nejde zalogovat, forum jim jeste nefunguje. Nemate nekdo s tim take problemy?
  • az to bude za par mesicu freetoplay tak to mozna zkusim *3*
  • Jenom jeste jedna vec. Dival jsem se na stream Krippariana a vcera byl okolo lvl 20, dneska uz ma kusek do lvl 70. Pokud je max lvl 80 tak je to trochu rychle, ne?
  • Aha, Wow byla jedna z mala her, ktere bych kvuli grafice nemohl hrat ;-) Na grafice vetsinou nezalezi, ale je urcita hranice za kterou to nejde. Wow pro me bylo za touto hranici (stejne jako predtim Warcraft 3).
  • asi chápu o co tu jde... ne o grafiku jako takovou ale o grafickej styl :)

    no já mám radši pestrobarevný hry než takový kde je všechno šedo-šedivý
  • tak nevím no mě se ta grafika líbí možná proto, že se mi líbila i grafika wowka když to bylo nový, ale todle je o několik levelů lepší :)
  • Grafika je subjektivni, me se nelibi ze to vypada jak omalovanky, fura pastelovych barev a postavicky jak z pohadek pro nejmensi. Ale spouste lidi se to libi, navic ja jsem to nehral tak nemuzu rict jak by to na me pusobilo nazivo.
  • Veskoslav
    V Aionu byla (je) hezčí:)
  • No grafika je vzdycky strasne subjektivni, me se ten styl nelibi ale pokud by tam treba byla dobra atmosfera, spousta napadu a nejaka originalita, prekousnul bych to (proste bych nehral za yodu ;-)

    Questy se jmenuji eventy nebo to funguje jinak? Ja videl spoustu blbosti typu najdi 5 veci a nekomu je prines, rozdej jidlo 5ti lidem atd. Nemyslim ze se takovym vecem da uplne vyhnout, ale Secret World ukazal ze to jde udelat i zabavne. V cem jsou tyhle jine? Dokazi vtahnout do deje? Ma to nejakou atmosferu (a tim nemyslim ze behas s pohadkovou postavickou a kochas se krajinou od disneyho)?
  • Můžu se zeptat co vám všem vadí na grafice té hry? já hraju na high detaily a první co mě naprosto dostalo byla právě grafická stránka hry, která vypadá překrásně.
  • Grafika je naprosto úžasná. Ano, je hodne kontrastní a barevná, ale to se mi právě hrozně líbí a navíc všechny textury jsou neuvěřitelně detailní a ostré :-) Dětinské mi to nepříjde. Je to naprosto originální tím uměleckým stylem. Voda vypadá neuvěřitelně parádně. Na postavách si lze nastavit miliony detailů od barviček až po směr zahnutí nebo zašpičatění uší. Questy zde nejsou. Jsou to eventy a jsou zábavné a velkou většinu z nich můžeš plnit 3-4 akcemi (zabíjení, sbírání něčeho, ničení věcí, zapalování pochodní, krmení krav, chytání motýlů, oživování padlých, atd atd) a tím se plní ukazatel eventu a když ho splníš dostaneš spoustu expů. Takže NAPROSTO NESOUHLASÍM s tím že je to stejné jako v jiných mmo a už vůbec ne nudné a opakující se.

    Jinak já hrál z MMO jen wowko do poloviny wotlku a pak dlouho dlouho nic, všechno bylo nudné a neperspektivní, ale GW2 je jako dar z nebe... natolik originální a promyšlené MMO tu dlouho nebylo a cítím z té hry, že ji opravdu dělali hráči hráčům.
  • To si zahraješ tak max v evropských hrách *3* Páč představa, že všichni budou hrát hru, kde je vše tak reálně nudné... no nevim. Když se totiž podíveš s trochou nadhledu na studenou grafiku, a pochopíš jaký pocit mám na mysli, snad budeš chápat co myslím.
  • Zase sis vzal moc prášků, co? *7*
  • no na to max nastavení ve World vs World pvp docela jo
  • Kromě příběhový linie, která je vyprávěná pomocí instancí a je to spíš singl je ve hře systém eventů. Když začneš hrát, padneš na NPC, který ti odvypráví co se děje v danym regionu a ukáže na mapě. Na mapě pak máš místa označený srdcem, kde máš vypomoct.
    Když tam dojdeš, je tam NPC, který ti řekne s čim všim je třeba pomoct a aby si danou lokaci splnil, stačí udělat trochu tady a trochu tam.
    Ale tohle všechno je jen na nasměrování hráčů po mapě, důležitý je, že při zalévání kytek/krmení dobytka/zabíjení ještěrek v řece nebo opravování rozbitých čerpadel se může něco semlít. Například útok banditů, nebo třeba ta zmíněná karavana. To sou eventy. Jakmile se ho chytneš, může tě protáhnout přes několik míst a zároveň se ti většinou počítá do těch bodů.
    Narazil sem např na to, že po vyčištění farmy od červů se místní rozhodli, že vycvičí krávy v boji. A protože nechtěli trkat do terčů, museli se hráči převlíknout za krávy a předcvičovat. No a když bylo po výcviku, začli závody krav i se sázkama. Nebo třeba po útoku na jednu pevnost se velitel naštval a podniknul protiútok.
  • Keyz
    Bohužel ta barevná grafika a a obří zbraně v rukách pidi postav to je u mnoho MMORPG :(
    Asi to je v módě...
    Osobně bych rád viděl MMORPG bez barevné grafiky,inspirací v historii a logikou.Pak bych si velice rád zahrál za pomalého bojovníka v oprýskané zbroji...
  • Jelikoz to nejaci kamosi hraji, zkousel sem se mrknout na par streamu a prijde mi to po graficke strance takove detinske. Ne moc hezky vypadajici postavy, nesedi mi animace, vsechno je takove prebarvene a kdyz sem videl toho maleho yodu s mecem dvakrat vetsim nez je on sam nejsem si jisty jestli bych to zkousnul. Plus questovani je takove jako v klasickych mmo, prijde mi nudne a opakujici se. Kdyz to srovnam s The Secret World, kde je vyborna atmosfera, zajimavy realisticky pojaty svet, neobvykle questy ktere navic zadavaji spravne ujete postavy v hezky udelanych cutscenach, zda se mi GW2 mnohem horsi.

    Muzete mi vy co to hrajete popsat vas pohled na hru, jeji vyhody, co se vam na ni libi a tak? Pokud jste nekdo hrali TSW a muzete to i srovnat tim lip. A omlouvam se za negativni prvni odstavec, tak na me hra pusobi a nerikam ze je spatna (sam jsem to zatim nehral a pokud to bude stat za to rad bych ji zkusil). Predem dik ;-)
  • Tak atmosféra je ok. Nejvíc samozřejmě jako u každé hry bije do očí přechod objektů/terénu, ale zbytek je fajn. Textury, stylizace, efekty možná trochu slabší, ale jen v jisté mezi. Viz utube, jak jiank :D http://www.youtube.com/watch?v=ONCteCH0QOg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit