Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mno.. tak v prvni rade nejde o to, jak hra dopadne, clanek jako takovy je super... navozuje atmosku a laka fandy. Ja s nim nemam zadny problem. To jestli hra dopadne dobre nebo spatne, to se dovime casem, kazdopadne, vzhledem k tomu, jak dopadla jednicka... stale se pari o 106, tak se nebojim, ze by 2ka byla propadak...rozhodne tomu venuju co nejvic ze sveho.. jiz tak vzacneho.. volneho casu. *5*
  • GW? Možná to je dobrá hra, ale Dark souls je lepší!
  • pry ted hraci uvazuji, ze to prestanou hrat, kvuli zasadnim bugum *1*
  • nevim jak "dopadlo" tsw? hra ma svuj end game obsah, ktery se postupne rozsiruje (ted nekdy by meli pridat další 2 hightmare dungeony) a planuje se i raid
  • Otyly Jedi psal nadsenejc, a jak dopadl...A tady pise, ze si to na MMO ani nehraje, proste jedete singl a obcas se pridate k multiplayer eventu. Jsem zvedav jak dlouho hra bude bavit na nejvyssim levelu..Ne, ze bych chtel byt nejak skepticky vuci zdejsimu nadseni, ale jak mmorpg v posledni dobe dopadaji vime vsichni (Swtor, Terra, TSW...).. jako zabava na mesic dva...
  • Chápu že hra je ted jen na začátku ale mohl by mi prosím nekdo priblížit v čem asi spočíva end game content? Ja treba ted hraju TSW a tam jsou nightmare verze dungeonu a farmi se gear.
    Zajima me hlavne pve end game content, tim samozrejme nemyslim questy nebo eventy ve svete. Na TSW me bavi hlavne ty dungeony a relativne narocna taktika na jednotlive bossy ale premyslim ze to prestanu hrat kvuli zasadnim bugum. Tak by me zajimalo co čekat od tehle hry.
  • Aion v Evropě je zdarma. Na rozdíl od GW2, nemusíš ani kupovat hru. Ve hře je shop ve kterém můžeš nakupovat za eura a ty věci pak prodat ve hře za herní měnu. To je stejné jako v GW2. V Americe pod ncsoft je to ještě horší. Kdo se bude v Evropě starat o servery (GM, shop) ? Ncsoft nebo ArenaNet?
  • Nechápu připosranost místních nad tímhle WoWkem v bledě modrém. *7* *12* #trollingtime
  • Já říkám když někdo chce hnát jeho problém pak má z tý hry akorát prd. Já hraju už od soboty skoro v kuse a mám teprv level 20. Procházím všechny startovní mapy dokončuju tam qstíky dělám eventy zabíjím World Bosse a hezky si to užívám, když někdo žene a pak nebude mít co dělat to je jeho problém. Výhodou týhle hry je podle mě, že vám sníží level na level daný lokace takže ať máte jakejkoliv level tak můžete v pohodě hrát i v mapách pro nižší levely a pořád to bude výzva a zábava. To mi hrozně vadilo na WoWku tolik lokací a ani jednu nestihnete dojít na 100% a už máte moc velkej level, takže jste moc silný
  • Já byl na půlnoční prodeji v Xzone, ale stejně se nemůžu lognout a ten pre-order kod, abych mohl hrát dříve, nemám kam napsat.
    To jsem se mohl raději vyspat:)
  • No buď ti milé informativní NPC poví, kde se co na mapě děje, nebo si sám najdeš "srdíčka" - to sou jako questy. Srdíčka splníš jednou za postavu, dostaneš odměnu a jedeš dál. Vždycky máš na výběr jak to plnit, tak nejmíň 3 možnosti co dělat, takže to není jen tak nuda. Vývojáři byli dost kreativní:D

    Krom toho můžeš potkat eventy. Ty buď najdeš zrovna náhodou a nebo k tobě nějaký npc přiběhne a řekne kam. Eventy si můžeš plnit jak chceš, podle toho jak se snažíš dostaneš XP a odměny.

    No a nakonec je main quest, což je tvůj vlastní příběhovej. V tom ti můžou pomoct spoluhráči, ale dá se plnit solo. *9*
  • Proč ty mínusy? Mě to pobavilo. *1*
  • V tom s tebou naprosto souhlasím. Nechápu proč dělat půlnoční prodej na onlinovku, kde je start až na 9:00. Co jsem někde četl, tak snad X-zone mělo pro prvních 500 kupujících (půlnoční prodej) připraveny Pre-order edice se kterými je možno hrát hned (resp. od včerejška od 9.00), ale co budou dělat ti ostatní co si vystojí frontu a pak zjistí že jim to nepoběží hned to nevím.

    Dělat na tohle půlnoční prodej byla asi hloupost a souhlasím, že víc informací by taky neuškodilo.
  • No jde spis o to ze pouzivaji nejaky pacificky cas. Predpokladal jsem ze kdyz je pulnocni prodej ze to pujde hrat. Ano tuto informaci jsem si opravdu neoveril nebot jsem nepredpokladal ze ta hra nebude hratelna, nebot proc by nekdo mel pulnocni prodej kdyz to hraci nemuzou hrat. Nebot koupit si hru v tento cas za techto podminek by mohl jen blbec......Ale jak se zda tak amici se svou povestnou dutosti opravdu neprekvapili. Ono stacilo nejake male info ze v evrope to pujde hrat v tolik a tolik hodin a nebyl bych nastvanej
  • Blbců ....... ? Hra startuje přesně v 00:00 PDT což znamená, že u nás to díky časovému posunu pojede až v 9.00.

    Ne, nechci Tě urazit, ale infa o zrovna téhle věci je všude teď tolik, že vygooglit tuhle informaci by tě stálo tak 2 minuty maximálně. *7*
  • MrSanta
    Vojenský výcvik kraviček - za to by měli vývojáři dosta nějakou cenu *15*
  • No magori co jedou na lvl uz jsou na 80ce (treba Kungen, ten byl vcera okolo lvl 40).
  • Diky za info.
  • já hraju hru skoro v kuse od spuštění až si řikám, že bych měl brzdit :D a mám jen 26 lvl... takovýhdle magoři co jedou jen na level se najdou v každý hře
  • MickeyMutant
    Karrull: http://twitter.com/PeterMolydeux/status/234677255878615040

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit