Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    Paráda, kľudne by som aj tvorcom prispel nejakým eurom, podľa videí čo som videl a zopár vecí čo som si prečítal to vyzerá na naozaj skvelý mod
  • Cosi
    Mě první Half Life minul, když vyšel druhý, říkal jsem si, že bych si měl nejdříve zahrát první díl, a navíc jsem na druhý díl neměl PC. Cca po roce od vydání dvojky jsem se dozvěděl o projektu Black Mesa, tak jsem si řekl, že je to super nápad a že si počkám až to vydají. Uběhlo několik let, a Black Mesa je na světě. Bude zajímavé se na hru dívat bez nostalgických vzpomínek, jako to mám u tolika her, a posoudím to z pohledu dnešního hráče.
    • Heled nevím jestli to zaujme dnešního hráče bez nostalgickýho oparu přece jenom v základu to je furt stara hra jak prase.Ale jestli máš rád HL 2 svět a atmosféru tak by se mělo líbit . Já se teda těším neskutečně a určitě nevydržím čekat než to dodělaj :D
      HL/HL2 BEST FOREVER
      • mno ja si to zahraju urcite, jenom nvm kdy, mam tolik her na steamu, originu a gogu ze budu hrat az do duchodu kterej se kvapem blizi... :D ps: nezname se ze zing.cz? --------
        • No mě už nějak singl hry přestávaj bavit ,asi už jsem z těch wow moment americekejch her nějak vyrostl ,takže mám taky na steamu plno her který dohraju bůh ví kdy ,jestli vůbec.Poslední singl hra která mě total dostala byl zaklínač 2.
          Heled nevím spíš tě znám ze steamu ,savage tě má myslím za přítele ;)
          • jo = uz vim. *4* savage - dobrej gamer. hrals gotham impostors? stoji to za stahnuti?
            • jo jo savage je muj coop parták :D ,hele nehrál někdy vyzkouším já si ted momentálně ujíždím na novým csku ;)
    • souhlas. at si nostalgik rika co chce a slzí, ja uvidim a rozhodnu co se mi libi a urcite nenecham stado vnucovat mi co je super a co ne. *7*
  • Skvělá zpráva, na tohle se těším víc než na nový hry. HL a HL2 je klasika ještě zdob kdy člověk musel u hraní přemýšlet, tohle mi fakt v moderních FPS chybí. Dneska je to jen o postřehu a o tom jak rychle to tam naklikáte, a nic proti tomu, bez toho by mě to taky nebyvilo, ale ve starejch hrách k tomu ještě byla spousta logických hádanek a dobrej příběh a ty hry pak prostě víc táhly. Holt by to ty děcka už dneska asi nedali, tak ještě, že tu jsou ty mody.
    • kostejnesmrtelny
      Vyhonil sis nad tím pindíka, jak jsi dospělej? *6*
      U ani jednoho z Half-Lifů se teda přemejšlet nijak extra nemusí. Pokud pro tebe "strčím ty plováky pod plovoucí rampu, čímž jí nadzvednu" znamená nějakou duševní zátěž, asi není moc namístě navážet se do "těch dnešních děcek"... BTW: Píše se děcka nedalY, případně ještě lépe: děcka nedalA. Zkus příště přemýšlet radši nad tím...

      Čímž samozřejmě nechci nijak snižovat hodnotu H-L série, která je opravdu asi to nejlepší, co žánr FPS přinesl.
    • Děcka nedali? HAHA.Je mě 13 a na Halfovi jedničce sem začal s FPSkama.Half-Life mám dohraný 4, Blue Shift 2 a Opposing Force taky 4.Ale souhlasím s tebou že série Half-Life je daleko lepší něž COD a BF
      • to si kedy hral half life 1, tá hra ma už skoro 14 rokov, si hral tatovi vo vajciach ? ale nie srandujem *3*
    • Mato1987
      na jednej stránke som postrehol toto http://tinyurl.com/8o3zwpb
      tak snáď sa na budúci rok toho tak dlho vysneného pokračovania half life série dočkáme :)
      • kostejnesmrtelny
        To je hrozný s ním, já bych toho GabeNa za to jeho trollení pověsil za koule *1* *1*
  • Ethy
    Uz bylo na case! *14*
  • calwin
    heh pozeral som minule trailer a nieje mi dosť jasné či chlapík čo to robil mal na starosti aj dabing toho celého len sa pri tom snažil meniť hlas lebo mi to tak došlo...
    v každom prípade nechcem zhadzovať nikoho robotu už na pohľad to vyzerá perfektne tak uvidíme čo z toho vzíde...
  • smejki
    "üž"? *15*
    moc se těším na výsledek. Na HL1 jsem nešáhl snad osm let, ale stejně je to hra, kterou jsem nejspíš dohrál nejvíckrát (minimálně 6x to bude určitě)
    • Hanzales
      Já budu s tou 60x asi fakt retadrt :D No dobře, 60x bez Xenu. S Xenem asi jen 8x. Zato HL2 jsem dohrál taky tak 5x. Sám nevím, proč mně ten komplex Black Mesy tak učaroval. Právě proto pro mně např. bude BMS mnohonásobně více než HL2 i s epizodama. Nějak mi chybí ti klasičtí vojáci, ninjové, vortiguani chrlící paprsky, arsenál (magnummmmm), tanky a vrtulníky, laboratoře, prostě to všechno dohromady, co dělalo HL1 Half-Lifem jedničkou. A tu atmosféru myslím maníci podchytili bravurně. Aktuální source engine je více než dostačující a těm dole, co se jim to zdá "zastaralé", pro ty je tohohle skvostu stejně škoda. Ten mod je dělaný od fanoušků a nadšenců, pro fanoušky a nadšence. Zbytek ať si hraje co chce, i když u některých mám pocit, že nehrajou vůbec nic :)
      EDIT: Si řikám, teď si švihnu bez Xenu zase šedesátku a pak to s Xenem střihnu ještě 8x *16*
      • smejki
        jó, kdybych to počítal bez Xenu, tak budu možná na dvojnásobku. HL2 jsem dal, myslím 3x-4x.
  • Pochybuju, že se jim podaří převést i geniíální AI vojáku z původní hry, takže tenhle "remake" dopadne stejně, jako když ta bábá opravovala ten svatej obraz...
  • Ja se jen desim toho, jak dlouho budeme cekat na Xen... protoze jediny logicky duvod toho proc vydavaji "pozemskou cast" je podle mne to, ze krom potvor nemaj z xenu ani pixel, zatim co textury a modely pouzivaly napric celym komplexem black messa... *9*
    Kazdopadne se na to tesim a sjedu to na jeden zatah. *1*
  • PS3Hrac
    http://www.youtube.com/watch?v=-yjQPLDuxJw
  • Nevite nekdo jak to spustit? Stahl jsem a nainstaloval BMS, stahl a nainstaloval jsem source SDK a jediny co muzu udelat je spustit SDK a tim to konci. Jak spustit tenhle mod? Zadnej exe soubor k nemu neni, mapy se mi nahrat nedari.
    • chod do kniznice na steame (to je tam kde mas hry nainstalovane) a tam je black mesa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit