Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smutne, ze takto dobra fps hra nikdy nebude hrana, tak jak by mnela, s mysi
    • "mnela" ? Vazne? Fakt te to netaha za usi?
  • Podle recenzi to bude slusna hra, skoda ze si ji nikdy nezahraju (ani kdyby vysla pc verze) vlastnit konzoli od mrkvosovtu mi za to nestoji a uz vubec bych se nesnizil k tomu koupit si od tehle zlodejske firmy hru, halo serie me zajima jen v knihach
    • A OS od teto zlodejske firmy pouzivas? nebo jedes na linuxu, mac ?
  • hodnocení na IGN 9.8 *3*
  • InfidelBro
    Proč má od Halo 2, každá Halo hra zaměřovací kříž v dolní části obrazovky a né uprostřed ?
    • Protože mrazák s kytarou.
  • Wyder
    Jsem rad, ze muj povzdech mozna primel autora ten multiplayer alespon takto okecat. :))

    Skoda, ze to nejde samo od sebe.
    • ales.smutny
      Prosím?:) O žádném povzdechu nic nevím a tuplem se jimi neřídím při recenzování. Mám prostě určité návyky, kdy a co recenzovat v mulťáku, za těch "pár" let už to člověk odhadne...
      • Wyder
        :-)))))) Jasný, jasný, však si ty návyky můžou všichni dohledat. :-))))))))
        • ales.smutny
          Promiň, ale všichni si mohou dohledat, že k drtivé většině primárně multiplayerových titulů většinou dělám samostatné články (Kz 3, Bf3, GR:FS, AC:B, MAG...). A pokud ne, rozebírám to v textu. Takže ano, dohledat to jde.
          • Wyder
            Tak, já bych samozřejmě mohl nadhodit hry, které do té "většiny" zřejmě nepatří;). Navíc, pokud se tu mluví o "primárně multiplayerových titulech" a v závorce je mezi příklady AC:B, tak je vidět, jak jsou ty příklady (některé) účelové :-). Takže ano, je to dohledatelné, akorát nevidím důvod, proč to tu dokazovat...

            P.S. Jsem rád, že bavím, konečně, já se bavím také.
  • http://www.youtube.com/watch?v=mgVwv0ZuPhM *3*
  • Akurat mi to doniesol kurier, co myslite mozem to hrat aj dnes alebo mam cakat az do pondelka? Bola by asi odvaha mat achievment za prejdenie este predtym ako sa skonci odpocitavanie v dashboarde :P Nebude mi hrozit BAN?
    • vypadá to, že Microsoft to už vzdal a už to povoluje, ale nesmíš postovat žádné video na internet, jinak dostaneš banána.
      • ales.smutny
        Nevzdal, novinari se museli hlasit s tagy, aby nedostali ban...
    • ales.smutny
      Bude, počkal bych.
  • Veskoslav
    Jeden z důvodů pořízení konzole do domu byla série Halo. No na 4 se chystám až někdy v únoru, po zkouškovém:) Takže jsem potěšen, že se můžu těšit:)
  • Jj, torrenty by byly narvany. Ms to uz tuhle generaci zkusil s pcckarema s Gears of war. Na x360 to prodalo 6 mega na pc asi 200 000. Pritom to byl jeden z nejpoctivejsich portu s kapitolou navic. I cesky vyvojari si stezujou jak si u hry za dva dolary s prodeji 10 000 stahne patch desitky tisic lidi.
    • ja som si to stiahol, zahral asi 5 minut a zmazal. Prestalo ma to bavit hned ako som zistil ze je dodrbane ovladanie.
      • No spíš budeš dodrbanej asi ty.....
    • Kdyz ono tyhle srovnani moc vypovedni hodnotu nemaji,pokud se nedaji do nejakeho kontextu.
      Uplne zakladni problem spociva v tom,ze v soucasnosti hraje na konzolich mnohem vice hracu,nez je tomu na PC.
      Takze uz jen z toho duvodu srovnavat pocet prodanych kopii na konzolich s PC a pak vinu shazovat na piratstvi je fakt dost zavadejici.
      A pak tu je ten problem,ze hraci na PC maji trochu jiny vkus na hry,nez je tomu u konzolovych hracu.
      Takze ne kazda konzolova hra ma sanci na PC uspet a nemusi za to hned vyhradne piratstvi,i kdyz to ma samozrejme taky velky vliv.
    • Taky proto na PC nikdy nevznikly další díly. Což je asi škoda, já jsem se, i díky tomu, nikdy moc daleko v Gearsech nedostal. Ale jestli bude X360, tak je mám na seznamu (společně s Halo, Final Fantasy....)
      • Ono je to spíš tim, že tyhle konzolové hry jsou určené pro jiný druh "hráčů". Když se mi nějaká hra líbí, koupím si ji. Je to zhruba 1 hra za rok. Halo, musim uznat, byla povedená FPS. Ale snad si nemysleli, že udělají na PC scéně díru do světa s Gear of War (a kolik už od té doby vzniklo klonů....)
        Kdyby raději Microsfot udělal kvalitní pokračování Age of Empires II (ten paskvil s amerikou ani nepočítám, Age of Mythology mě docela bavilo), myslím, že by to spousta lidí brala všemi deseti.
        • Pro jiný druh "hráčů"? Co si o sobě, do prdele, vůbec myslíš? Hraju primárně na PC, do které pravidelně investuju nemalé peníze, ale sérii GoW a Halo se málokteré hry vyrovnají. A nějakej mlaďas tady bude prudit, že je to pro jiný typ "hráčů". Běž si pohonit ego nad svým zkurveným kompem - očividně si připadáš jako jediný PCčkář na světě, viď. Ozvi se zase, až si koupíš komp za vlastní prachy a internet ti nebude platit máma.
          • Vztahovacnej konzolista? *1* On tim myslel to,ze na konzolich jsou urcite hry,ktere pc hrace moc nebavi a naopak na pc jsou hry,ktere zase povetsinou nebavi konzolisty.
            Nechapu proc se musis hned urazet a zacit se do nej navazet.
            Nejzabavnejsi je,ze ho neprimo oznacujes za dite, pricemz ten tvuj vystup byl hoden ditete *1* .
  • No budu po 7 letech kupovat novej monitor a vidím to tak, že rovnou koupím i X360...
    • Být tebou tak počkám na novou generaci, x360 už je na konci svého cyklu. Leda by jsi ji pořídil někde opravdu levně, ale těch cca 5000 je předražené na 6 roků staré železo
    • nekuboval bych konzoli ty by sis koupil 7 let starej mobil? teba a nebo neco jinyho co uz na byt davno ve srotu *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit